Ja sam alkoholicarka

Ovo je forum za osobe koje žele prestati piti ili koje su prestale piti i žele prodiskutovati o problemima s kojima se suočavaju prilikom održavanja apstinencije. Ovdje možete saznati informacije o programima i metodama liječenja alkoholizma

Moderator: sanela

Post Reply
Poison ivy
Posts: 6
Joined: Thu Dec 14, 2017 4:21 pm

Ja sam alkoholicarka

Post by Poison ivy »

Vidim da tema alkoholizma nije bas popularna. Ja bih da je nacnemo ponovo,posto zelim da ispricam svoju pricu. Posle 5 godina akoholisanja,bezbroj puta na hitnoj I odbijanja pomoci uz izgovor da cu sama uspeti,do mog konacnog priznanja,to jest shvatanja,da ja kroz ovo ne mogu sama. Ajde da vidim hoce li se neko javiti sa slicnim problemom. Mozda I ja mogu nekom da pomognem,jer sam se lecila I u Srbiji I u Kanadi
Imam 40 god .svoj 40-ti sam docekala u bolnici I uzasnim bolovima zbog pankreatitisa izazbanog alkoholom,a onda mi saopstavaju da imam tumor desne nadbubrezne zlezde I da sam ja 2% u celom svetu sa ovakvim vidom tumors
Mislite da me je sve to uplasilo,da sam stala. Mozda 2 nedelje. Operacija je bila posle 4 meseca. No posle operacije od 5 rezova,jer je tumor od 4 cm ustvari bio 7 cm,zalepljen za neke dve arterije
Bla bla ja se vracam na staro nakon skinanja kopci.
Post Reply