Da se upoznamo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

mostarac27
Posts: 3
Joined: Fri Jul 01, 2005 10:19 pm
Location: od dna prema gore

Post by mostarac27 »

Lana kraljice čuvaj se, svi smo mi manje više dilali ovo ili ono ali dop je dop i ljudi se navuku i u 40-toj. Meni su starija raja uvjek govorila "samo nemoj dop probat" ali...

pozdrav i čujemo se
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

mostarac....dobrodosao...
kazes ides prema gore??? pricaj......
poz
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
titanik
Posts: 16
Joined: Sun Feb 26, 2006 2:06 am

zenica,jos na horsu!

Post by titanik »

Pozdrav,ja sam novi na forumu,imam 27.god.,iz zenice sam,na horsu sam oko 9.god,a metadonsku terapiju koristim unazad 2.god.,pomaze mi,ali nisam jos ni blizu cilja!Citam sve teme na ovom forumu,dosta se toga ovdje moze shvatiti,imam zelju da se skroz skinem,pa ako treba,potpisao bih da pijem metadom dokle god,samo da se rijesim horsa,kojeg sam smanjio(konzumiranje),ne rokam se-nikada-smrcem.
Crystal_Virus
Posts: 7
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:39 pm

Post by Crystal_Virus »

hehehhehe i ja sam jedan od onih koja se gudrirala,ali na svu srecu znala sam reci stop kad je trebalo!!!! vec odavno citam komentare s ovog foruma pa da nest i ja sarnem ovdje!!! lanu znam,mislim da znam,sarajevo je ipak jedan velika mahala!!!! nebih sad spominjala odakle jer kao sto kazem mahala je ovo... heheh
eto pozzzz
pa pisacu i daljee!!!
"Svi bi mi trebali biti velika nasmjesena,raznolika,sarena,tolerantna gomila sto slavi zajedno...."
NEPOZNATI RAVER,JUNI 1999.GOD ;)))
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

E Virus..... dobrodosla. Pisi...sta kako gdje i tako to? Jel uzimash ista...jesi cista i tako to. poz

ps(odakle iz SA...ako nije tajna)
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
ladida_
Posts: 12
Joined: Wed Apr 19, 2006 11:17 pm

Post by ladida_ »

wowwww nwmogu da vjerujem koga sam nasla ovdje moju malu slatku lanicuuu pa mala moja .......nadam se da znas ko sam nema te,nejavljas se javi se bonicko meniii nadam se da ne svrljas svukuda hehheheh :goodman: PDT_Love_08
Crystal_Virus
Posts: 7
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:39 pm

Post by Crystal_Virus »

ma sad sam cista,nisam bila navucena na teze droge,hvala bogu!!!! samo najgore je sto uvijek postoji ta neka zelja,tako da kazem,uvijek sam u velikom iskusenju!!! takvo je okruzenje oko mene!!![/img][/b]
"Svi bi mi trebali biti velika nasmjesena,raznolika,sarena,tolerantna gomila sto slavi zajedno...."
NEPOZNATI RAVER,JUNI 1999.GOD ;)))
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

A, nije valjda da ste se sve nasle iz Sarajeva? Ne mogu vjerovat, mala ekipa
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
ladida_
Posts: 12
Joined: Wed Apr 19, 2006 11:17 pm

Post by ladida_ »

da da nasla se grupica iz sarajevaaaa al male lane nigdje nema jojjjjj
opet svrlja mala,malaaa LANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :evil:
Titanik1

Post by Titanik1 »

vidim da ovde ima jos titanika,a to sam izgleda nekada davno ja bio:)!Evo me opet :lol:
Post Reply