Cheers to that

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

dezorijentisana

Re: Cheers to that

Postby dezorijentisana » Sun Jun 03, 2018 1:30 am

Evo me opet na svojoj temi posle dugo vremena. Ima li uopste poente da dalje pisem, i da li ce iko nauciti nesto iz moje price? I ja sam znala mnogo ljudi koji su otisli ovim ili slicnim putem pa me to nije sprecilo da i ja krenem i unistim sebe i ljude oko sebe... I dalje sam tu na ovom svetu, fizicki. Psihicki ni sama ne znam gde sam. Ne znam ni zasto sam jos tu kada nista dobro nikome ne donosim.

yasujirozu

Postby yasujirozu » Sun Jun 03, 2018 4:20 am

to što ti nisi izvukla pouke iz priča sličnih tvojoj, ne znači i da netko drugi nije, zar ne? u krajnjoj liniji, pisana ispovjest, može bit katarzična jer zahtjeva racijom usmjereno usrijedsređenje na problem zarad potrebe njegove verbalizacije, te na koncu, ispisivanja, a da bi se što vjernije predstavio čitatelju, koji će mogućno, izvuć pouke, te je potencijalna dobrobit i tebi i netkome anonimnom tko čita

drugim riječima: piši, ne može škodit ;)

Caty

Postby Caty » Mon Jun 18, 2018 1:25 pm

Pisi ja sam sigurna da su mnogi naucili nesto iz ove tvoje priče jer se ovde pise samo o narkomanjji a o alkoholu se veoma malo pise i zna jer ljudi kod nas misle da to nije opasno,svi piju ali mnogi nisu ni svesni da su zavisni od alkohola , da li i dalje pijes, sta radis, sta se desavalo, imas li sad decka, jesi li zavrsila fax, kakve jos probleme si imala zbog alkohola i da li si trazila neku strucnu pomoc, kakva je situacija sa roditeljima da li znaju sta se desava i jesi li i dalje u BG

Return to “VAŠE ISPOVIJESTI”