Brzina ( '' Speed ,, )

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
Katarina27.09
Posts: 1
Joined: Tue Sep 27, 2016 12:15 pm

Brzina ( '' Speed ,, )

Post by Katarina27.09 »

Postovani, lijep pozdrav svima!
Naime, u zadnje vrijeme mnogo udaram po brzini. Sve bude okej dok jos droga djeluje, ali cim prestane, postaje uzasno. Po 3 dana me drzi umor, malaksalost, sve mi smeta i ide na zivce, znojim se nenormalno i nemam volje za nicim, ne funkcioniram uopce. Sama sebe uvjeravam da nisam razvila ovisnost jer u vecini slucajeva kada uzmem Speed uopce ne osjecam neki rad istog, samo se jako znojim i nemam teka. Ali, u zadnje vrijeme primjecujem da ga uzimam samo da nebi morala prozivljavati ono sto prozivljavam kad prestane njegovo djelovanje.
Molila bih Vas savjete, dali je itko imao slicno iskustvo i kako ste vi reagirali u vezi s tim? Unaprijed hvala i ugodan dan svima! :)
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Brzina ( '' Speed ,, )

Post by noel »

Katarina27.09 wrote:Postovani, lijep pozdrav svima!
Naime, u zadnje vrijeme mnogo udaram po brzini. Sve bude okej dok jos droga djeluje, ali cim prestane, postaje uzasno. Po 3 dana me drzi umor, malaksalost, sve mi smeta i ide na zivce, znojim se nenormalno i nemam volje za nicim, ne funkcioniram uopce. Sama sebe uvjeravam da nisam razvila ovisnost jer u vecini slucajeva kada uzmem Speed uopce ne osjecam neki rad istog, samo se jako znojim i nemam teka. Ali, u zadnje vrijeme primjecujem da ga uzimam samo da nebi morala prozivljavati ono sto prozivljavam kad prestane njegovo djelovanje.
Molila bih Vas savjete, dali je itko imao slicno iskustvo i kako ste vi reagirali u vezi s tim? Unaprijed hvala i ugodan dan svima! :)
Pa tipičan comedown, meni isto treba tri dana da dođem sebi nakon speeda (kad sam bio mlađi dovoljno je bilo malo odspavati, ali sada je priča drugačija). Prestani uzimati speed i za tjedan dana si kao nova, ionako kažeš da te ne radi kako treba... Uostalom nije to droga tipa kokain da se svaki dan može udarat po njoj, speed napravi kaos organizmu i nije ni malo ugodno.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
Dilajla
Posts: 5
Joined: Wed Apr 11, 2018 6:30 pm

Re: Brzina ( '' Speed ,, )

Post by Dilajla »

Ja imam problema sa tim speedom uzimam ga vec oko 3 godine. Imam psihickih problema evo kontala sam sutra ici u zavod za bolesti ovisnosti da mi propisu nesto. Ja sam bivsi ovisnik od heroina i nisam heroin uzela vec 10 godina. Ali sam u zadnjih nekoliko godina speeda, boba i travu pusila... Meni je sad problem taj ja ne smijem da se apustam nikako. Takav lom dobijem zelim nekoga da ubijem. Teska psihoza. Moram ispusit tonu trave kad me spusta sad sam pocela i tramale kad me speed pusta da me ne boli nista i da nemam onu groznicu. E nisam pametna. Evo kobtam cijeli dan koje tablete da trazim kad odem sutra. Bila sam na metadonu 2 godine daaavnoo. Ne bih vise prolazila kroz taj pakao od krize nema sanse. Da mi je neke tablete samo narednih 7 dana da nemam lomove zivaca zbog ovog smeca. Ne znam dal da probam sa antidepresivina ne znam nisam pametna
Sluznica mi je otisla u desnoj nozdrvi hocu da crknem kad povucem.
Ne znam uopste koji me vrag nathera da probam speed, heroin ima puno jacu dobrilu, pa opet mogu bez njega vec 10 godina. Valjda samo trazim nesto da smrcem a nemam para za kvalitet. Ma ne znam ni ja sama nemojte mi zamjerit u glavi mi je ludilo i zbunjoza
Dilajla
Posts: 5
Joined: Wed Apr 11, 2018 6:30 pm

Re: Brzina ( '' Speed ,, )

Post by Dilajla »

Katarina27.09 wrote:Postovani, lijep pozdrav svima!
Naime, u zadnje vrijeme mnogo udaram po brzini. Sve bude okej dok jos droga djeluje, ali cim prestane, postaje uzasno. Po 3 dana me drzi umor, malaksalost, sve mi smeta i ide na zivce, znojim se nenormalno i nemam volje za nicim, ne funkcioniram uopce. Sama sebe uvjeravam da nisam razvila ovisnost jer u vecini slucajeva kada uzmem Speed uopce ne osjecam neki rad istog, samo se jako znojim i nemam teka. Ali, u zadnje vrijeme primjecujem da ga uzimam samo da nebi morala prozivljavati ono sto prozivljavam kad prestane njegovo djelovanje.
Molila bih Vas savjete, dali je itko imao slicno iskustvo i kako ste vi reagirali u vezi s tim? Unaprijed hvala i ugodan dan svima! :)
Napisala si da u zadnje vrijeme cesto uzimas. To znaci da nisi dugogodisnji zahrdzali narkoman. Moj ti je savjet ko sestra sestri, bjezi od speeda sto dalje. Meni je od speeda u zadnje 3 godine popispadalo 8 zuba!! Znaci samo se izmrvise jedan po jedan ustima u prah se zub lretvori. Na heroinu sam bila troduplo vise godina i samo sam jedan zub izvadila, samo jedan se pokvario. Zamisli sad kakva je tu kiselina. Jos sto je najgore, ti to sve placas iz svog dzepa na ulici, ne znas ni sa cim ga udaraju. Bojis se te groznice i spustanja, odi doktoru neka ti porpise nesto, toliko ima legalnih lijekova da ces bez probema dobiti odgovarajuxu terapiju.
A to sto kazes da se samo znojis i ne osjecas da te radi, moguce je da ima paracetamola,ovi kod nas udaraju speed paracetamolom

Probaj da pusis travu nekoliko dana kad se osjetis nervoznom ako ne zelis da ides doktoru, meni je i to znalo pomagat al mi ide na zivce samo lezim i zderem ko konj
mauzer
Posts: 9
Joined: Sun Nov 26, 2017 3:49 pm

Re: Brzina ( '' Speed ,, )

Post by mauzer »

Jebenti spid lupan ga gadno..
Od nove 2018 po dva-tri grama mjesecno
mauzer
Posts: 9
Joined: Sun Nov 26, 2017 3:49 pm

Re: Brzina ( '' Speed ,, )

Post by mauzer »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
mauzer
Posts: 9
Joined: Sun Nov 26, 2017 3:49 pm

Re: Brzina ( '' Speed ,, )

Post by mauzer »

Jeli normalno da me muci nesanica vec drugu noc nakon 7 dana apstinencije od brzine,, ima toga jos razno razne halucinacije me hvataju na momente,,
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: Brzina ( '' Speed ,, )

Post by Don Dop »

mauzer wrote:Jeli normalno da me muci nesanica vec drugu noc nakon 7 dana apstinencije od brzine,, ima toga jos razno razne halucinacije me hvataju na momente,,

Koliko se secam nesanica je posledica uzimanja spida, ali samo dok traje dejstvo. Posle noci, dve, zavisi kad si ga uzeo poslednji put trebalo bi da si umoran i da ti se vrati apetit. Posto i glad ne osecas dok si na spidu. Tvoj problem je vise za konsultaciju sa lekarom ili probaj sa nekim lekovima za smirenje, ali bolje idi kod lekara.
Ja sam Bog
Post Reply