Buprenorfin II

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

midi
Posts: 5
Joined: Mon Apr 06, 2015 12:25 pm

Re: Buprenorfin II

Post by midi »

ziki wrote:Strasno... Ja mislim da si ti zalutao na ovaj forum. Od kad si se pojavio vrtis nesto jedno te isto ne bi li dokazao bog zna sta...a smesno je stvarno. Inace sve to sto si me iscitirao je istina i stojim iza svake recenice..Ne razumem zasto ponavljas to sto sam pisao, jer uopste nema logike. Da sam pisao jedno, pa zatim drugo pa da covek i razume da hoces da me uhvatis u lazi, medjutim sve sto sam napisao iza toga stojim. Naravno da necu da ti pomognem, zasto bih...kad uopste ne ulivas poverenje i svaka informacija koju bih tebi dao bi bio veliki rizik. Sta da ti kazem. Drago mi je da se lecis u Drajzerovoj i zelim ti puno srece. Mi ostali cemo se nekako snaci vec.. Samo bih se zapitao da sam na tvom mestu, odakle onda meni lekovi? ..posto ne idem u Drajzerovu. Hoces da ti slikam 6 kutije Buprenorfina, recepte i izvestaje ? Ili ja mozda lazem narod a zapravo idem tamo ? Nemas poentu... Pozdrav...
Dobro ZIki daj meni pomozi,ja sam neutralan.Naravno u private message
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: Buprenorfin II

Post by Don Dop »

sanela wrote:Vas dvojica ste neumorni...

:lol:
Ja sam Bog
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: Buprenorfin II

Post by Don Dop »

ziki wrote:Strasno... Ja mislim da si ti zalutao na ovaj forum. Od kad si se pojavio vrtis nesto jedno te isto ne bi li dokazao bog zna sta...a smesno je stvarno. Inace sve to sto si me iscitirao je istina i stojim iza svake recenice..Ne razumem zasto ponavljas to sto sam pisao, jer uopste nema logike. Da sam pisao jedno, pa zatim drugo pa da covek i razume da hoces da me uhvatis u lazi, medjutim sve sto sam napisao iza toga stojim. Naravno da necu da ti pomognem, zasto bih...kad uopste ne ulivas poverenje i svaka informacija koju bih tebi dao bi bio veliki rizik. Sta da ti kazem. Drago mi je da se lecis u Drajzerovoj i zelim ti puno srece. Mi ostali cemo se nekako snaci vec.. Samo bih se zapitao da sam na tvom mestu, odakle onda meni lekovi? ..posto ne idem u Drajzerovu. Hoces da ti slikam 6 kutije Buprenorfina, recepte i izvestaje ? Ili ja mozda lazem narod a zapravo idem tamo ? Nemas poentu... Pozdrav...

- Izvini se svim forumasima zbog pogresnog informisanja i necu te citirati vise. Duzan si to da uradis jer si potpuno zaludjivao ljude svojim pisanjima.

- Podseticu te da se Ja ne lecim u Drajzerovoj vec u privatnoj klinici tako da ocigledno zbog nervoze opet imas amneziju. Ovo pominjem jer si pre nekoliko postova pametovao i o tome gde se lecim i nisi zeleo da prihvatis moju tvrdnju o ceni leka u privatnim klinikama itd...

- Aj to na stranu, ali moram da te pitam. Sta mislis o svom boravku na forumu?

- Svuda si zaprska, a iskreno ti kazem da si potpuno ne obavesten i bez obzira na to svuda se trpas da savetujes ljude. Ti si ocigledno ususkan sa svojih 6 kutija buprenorfina pa dozvoljavas sebi da pogresno upucujes i savetujes hiljade ljudi koji posecuju ovaj forum gotovo svakodnevno. Od najbezazlenijih tema pa do jako kompleksnih Ti si svuda prisutan. Mogu da shvatim da si svuda, ali sa tacnim informacijama, al da covek nastupa sa pogresnim informacijama e to ne shvatam.

- Sad se pravis tosa i navodis da si sve isto pricao od pocetka nase prepiske, a evo samo pogledaj svoje bisere koje sam ti citirao i uporedi sa par zadnjih tvojih prosvetljenja i uvideces neslaganje. Izvini se forumu to bi bilo jako lepo i nista ne boli.
midi wrote: Dobro ZIki daj meni pomozi,ja sam neutralan.Naravno u private message
- Samo da ti kaze u kojoj apoteci ima lek toliko zna. :D :D :D

P.S.

- Mozda se razljuti pa se tebi otvori iz inata, ali sta god da ti kaze neces nista zavrsiti. :rolleyes:
Ja sam Bog
User avatar
Nicolo b
Posts: 71
Joined: Wed Aug 20, 2014 5:20 pm

Re: Buprenorfin II

Post by Nicolo b »

Oko nabavke buprenorfina je svima pa i Saneli jasno kako do njega u Srbiji doci,nego kako se otarasiti od njega sad?
PROTECT ME FROM WHAT I WANT !!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Buprenorfin II

Post by sanela »

:smt023
Nicolo b wrote:Oko nabavke buprenorfina je svima pa i Saneli jasno kako do njega u Srbiji doci,nego kako se otarasiti od njega sad?
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Buprenorfin II

Post by ziki »

Kazem ti Don Dope, tragikomican si.. Od Nick-a kojim se predstavljas kao neki Don Heroinski...pa do svega sto si napisao ovde. Ja sam bio u raznim fazama od kako sam na ovom forumu, i bio sam protiv Buprenorfina, i bio skeptik da ce uopste da se pojavi ovde itd.. ali nikada nisam govorio neistine. Svoje misljenje sam iskazivao onako kako sam umeo, i svadjao se sa ljudima i pomagao. Pojedinima koji su stvarno bili u problemu sam taj Buprenorfin slao cak i postom, i to za dzabe po kutiju dve, kada sam bio u situaciji. Takodje i meni su izlazili u susret ljudi i odavde i iz Hrvatske itd. A koliko se secam ti si takodje privatno trazio pomoc od mene, a ovde pokusavas da me nesto spustas, sa osecajem da si javno pracen i da to radis pred "publikom". Vec je ofucano da ponavljas jedno te isto i da mene nazivas lazovom, i ako neko treba nekome da se izvini to onda trebas ti meni. Ali to je naravno van tvojih mogucnosti, jer nemas kapacitet za tako uzviseni cin. Znam da ti imponuje kada uopste i udjem sa tobom u neki duel, jer ocigledno da imas neki kompleks. To sto ja pricam o podizanju Buprenorfina na vrlo jednostavan nacin tebi jako smeta, jer ti to ne da nisi u mogucnosti vec ne umes...Ne umes da se snadjes,i verovatno ti i to lecenje neko finansira. Sta god dalje da kazes, svodice se na isto..da sam ja lazov, da sam govorio ovo ili ono...Ti drugo i ne umes. I opet nisi ni ti kriv, vec ja sto sa maminim i tatinim sinovima vodim ovakve prazne diskusije. Ajde sad idi kopaj po onome sto sam pisao, pa me opet citiraj itd...I gde si stigao? Nigde.
...
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: Buprenorfin II

Post by Don Dop »

ziki wrote:Kazem ti Don Dope, tragikomican si.. Od Nick-a kojim se predstavljas kao neki Don Heroinski...pa do svega sto si napisao ovde. Ja sam bio u raznim fazama od kako sam na ovom forumu, i bio sam protiv Buprenorfina, i bio skeptik da ce uopste da se pojavi ovde itd.. ali nikada nisam govorio neistine. Svoje misljenje sam iskazivao onako kako sam umeo, i svadjao se sa ljudima i pomagao. Pojedinima koji su stvarno bili u problemu sam taj Buprenorfin slao cak i postom, i to za dzabe po kutiju dve, kada sam bio u situaciji. Takodje i meni su izlazili u susret ljudi i odavde i iz Hrvatske itd. A koliko se secam ti si takodje privatno trazio pomoc od mene, a ovde pokusavas da me nesto spustas, sa osecajem da si javno pracen i da to radis pred "publikom". Vec je ofucano da ponavljas jedno te isto i da mene nazivas lazovom, i ako neko treba nekome da se izvini to onda trebas ti meni. Ali to je naravno van tvojih mogucnosti, jer nemas kapacitet za tako uzviseni cin. Znam da ti imponuje kada uopste i udjem sa tobom u neki duel, jer ocigledno da imas neki kompleks. To sto ja pricam o podizanju Buprenorfina na vrlo jednostavan nacin tebi jako smeta, jer ti to ne da nisi u mogucnosti vec ne umes...Ne umes da se snadjes,i verovatno ti i to lecenje neko finansira. Sta god dalje da kazes, svodice se na isto..da sam ja lazov, da sam govorio ovo ili ono...Ti drugo i ne umes. I opet nisi ni ti kriv, vec ja sto sa maminim i tatinim sinovima vodim ovakve prazne diskusije. Ajde sad idi kopaj po onome sto sam pisao, pa me opet citiraj itd...I gde si stigao? Nigde.
-Ja nisam rekao da si lazov vec da si neznalica i velika je razlika izmedju ta dva. Pomoc koju sam od tebe trazio je iskljucivo o lekaru kojeg si pricao da imas, a apsolutno istu stvar sam ti napisao na javnom delu foruma i u p.p. tako da opet lupas gluposti. Pisao sam ti zato sto si se nudio da pomazes i pricao da poznajes lekare itd... a ono corak. Apsolutno nikoga ne poznajes i dalje od te bolnice u koju ides nisi nista video, ali zato da zavaravas ljude svojim pisanjima u tome si prvi.

-Izvoli izvini se svim forumasima koje si doveo u zaludu kako se to ne bi desavalo u buducnosti i da te ljudi preskacu ko baru na trotoaru jer si neznalica i to nije nista strasno. Opasno je sto pokusavas da ispadnes znalac.
Ja sam Bog
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Buprenorfin II

Post by ziki »

Hahaha,, Kojim forumasima da se izvinim, pa ja sam forumas kako ti kazes..Forum se sastoji od tekstova, gde spadaju i mojih 700 i nesto. Kome da se izvinim, dragim gledaocima? Izadji malo iz tog tripa i budi ozbiljan...
...
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: Buprenorfin II

Post by Don Dop »

ziki wrote:Hahaha,, Kojim forumasima da se izvinim, pa ja sam forumas kako ti kazes..Forum se sastoji od tekstova, gde spadaju i mojih 700 i nesto. Kome da se izvinim, dragim gledaocima? Izadji malo iz tog tripa i budi ozbiljan...

- Sve si rekao o sebi. Forum je namenjen ljudima koji se lece od teske bolesti, a ne tebi i tvoj podsmeh je za zaljenje. Davao si upute o lecenju ljudima kojima se sada podsmevas, a mnogima su mozda bas tvoji saveti bili slamka spasa. Sjajno.
Ja sam Bog
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Buprenorfin II

Post by ziki »

Od koje bolesti, od ove od koje i se i ja sam lecim ? Kome sam ja bio slamka spasa, i koje upute sam davao pogresne? Onim ljudima koji se lece na isti nacin kao i ja ? Slusaj, shvati da si jedan od redjih koji ide na kliniku i daje toliki novac za lecenje ovim lekom. Znaci, neupucen si pod broj jedan, a pod broj dva ti nemas prava da mene uopste prozivas ovde i nazivas lazovom, jer si kao prvo relativno nov i drugo ocigledno da neznas nista o situaciju u ovoj drzavi, sto se tice cele problematike. Kada bi neko tebe slusao izgubio bi volju za zivotom, jer bi to znacilo da mora da ide na neku kliniku i isplati celu platu ili penziju za lecenje? Za razliku od mog slucaja gde je lecenje besplatno i placa se samo ucesce za lek 750 dinara. Jel ti reklamiras ovde neku kliniku pa se toliko opires zakonskom lecenju u ovoj drzavi? Ovo o cemu sam ja pricao je nista drugo nego lecenje kako je predvidjeno zakonom svim korisnicima zdravstvenog osiguranja, dok ti tupis o privatnim lopovskim klinikama i jos se pravis pametan? Pomozi ti nekom ali da plati 200, 300 evra svaki mesec za lecenje.. Krivo ti je sto ti nisam rekao koji je lekar u pitanju, koji moze da ti prepise recept? Pa nadji sam nekog ako si sposoban za toliko. Zbog takvih poput tebe jednom ce ukinuti Buprenorfin po apotekama, jer ti privatnim klinikama stvaras profit i taj Buprenorfin koji ti uzimas cesto zavrsava na ulici, jer je u pitanju samo trgovina a ne lecenje,..Ti mislis da sam ja mali da ces ti da mi solis pamet? Dosadan si.. Ti znas kome je namenjen forum... Bla bla bla... Ko si bre ti ? Portparol privatne klinike za ljudske patnje? U Srbiji ljudi nemaju za hleb, ti ces da ih saljes u klinike da placaju lecenje 20 hiljada? Sad opet kreni da brbljas kako sam ja rekao ovo, rekao ono... smaras neverovatno...Idi radi nesto korisno.. Sanela opomeni ga ili ga ukini, decko ima problem sa merom. Ne zna da se zaustavi. Ljudi koji idu na privatne klinike ovde su dileri Buprenorfina, Suboxona itd...znas koliko ih ima...strasno..
...
Post Reply