HELP! NALOREX i LEPAK?!?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Allice
Posts: 22
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:57 pm
Location: Macedonia

HELP! NALOREX i LEPAK?!?

Post by Allice »

Treba mi vasa pomoc... Moj decko pije Nalorex skoro 2 meseca. Danas sam ga uhvatila u wc-u sa lepkom :roll: E sad...kao da to nije bilo dovoljno, 15tak minuta nakon to on je poceo da povraca zuto, i da bukvalno urla od bolove.To su one tipicne najgorije heroinske krize, samo sto plus bazde lepkom. :cry: Ja neznam sta da mu radim, u panici sam...u ovom trenutku on izgleda jezivo....

Dal je moguce da Nalorex blokira i Neostik???? Ili je ipak nesto drugo zeo (jez da on odrice) i dali ima potrebe da vicem hitnu?

ps. hvala vam unapred i sorry 4 my bad serbian
Image
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: HELP! NALOREX i LEPAK?!?

Post by zeleni »

ne bi trebalo da ima ikakve veze lepak i nalorex. a i da je uradio nešto preko blokatora ne bi povraćao, ili ništa ne bi osetio ili bi se samo izvrnuo.
možda povraća jer se recimo prejeo škampi za ručak :)
zovi hitnu ako krene da gubi svet
aj javi šta je bilo
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: HELP! NALOREX i LEPAK?!?

Post by bojanol »

sad mu je već ok, jel' tako :? :? :?
User avatar
Allice
Posts: 22
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:57 pm
Location: Macedonia

Re: HELP! NALOREX i LEPAK?!?

Post by Allice »

Pa nije bas.... :? jos povraca al su jaoke prestale....
On mi je isto govorio da mu je nesto drugo mozda u pitanju al nema sta...jeli smo i pili potpuno isto,- sem sto ja nisam duvala lepak danas...
Image
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: HELP! NALOREX i LEPAK?!?

Post by bojanol »

promena vremena, to svakako sjebava slab prbavni traktat :) a duvanje lepila (posebno neostika) je dobra fora, baš, baš. :D
bully
Posts: 4
Joined: Sun Apr 26, 2015 2:21 pm

Re: HELP! NALOREX i LEPAK?!?

Post by bully »

wow Lepak ja zanm za tigrokol P5 najjaci medju ljubiteljima toga,isto tako sam cuo da su uzimali P5 u momentima zikre da bi lakse izgurali
jer taj tigar te sibne u drugu dimnziju gde neosecas nista,ali nedefinasan je dosta konkretan poblem tema stara i tako to
Post Reply