moja priča

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: moja priča

Post by Dajana9 »

sanela wrote: Thu Aug 30, 2012 5:24 pm
Scarlett1 wrote: ja sam odlučila da sada samo duvam, opet kažem verovatno najgore rešenje ikada,
Odlična odluka, vjerujem da ćeš u njoj istajati. :roll:

ali kretenka sam, i ne mogu da budem strejt,


Ne vjerujem da si kretenka, a sigurna sam da možeš biti strejt, ali to podrazumijeva da se mijenjaš, da priznaš sebi i mami kojim si putem krenula i da se mijenjaš. A to se tebi baš i ne da.
Sanela, prozrela si me i pre 10 godina. Videla ovde negde tvoju neku rečenicu, nemoj da misliš da će fax sve promeniti - ooooo koliko sam mislila da si izvalila glupost, a koliko si samo bila u pravu.
Eto nešto te cešto citiram hahaha ali ubodeš rečenicu. Iskustvo, svi mi ovde...
Valjda s pravom jedina nisi bila optimistična - ili po malo sarkastična, tužno je što pišem isto 11 godina kasnije... zato sam te ono i pitala, iako si više "direktor" nego sagovornik. Šalim se malo :)
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: moja priča

Post by Akkasha Come Back »

Ja samo da se "čekiram" na temu, nisam sposobna razmišljati, noćima ne spavam a kosti (ili mišići? Ili oboje?) me URNIŠU.
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: moja priča

Post by Dajana9 »

Akkasha Come Back wrote: Wed May 10, 2023 7:02 am Ja samo da se "čekiram" na temu, nisam sposobna razmišljati, noćima ne spavam a kosti (ili mišići? Ili oboje?) me URNIŠU.
Da, spomenuh ti šok (pretpostavljaš o čemu sam htela da čitam) i priča sve poznatija. Jebote skontam to sam ja jako davno. Znala sam da sam negde pisala ali to nisam našla nikada. Sada slučajno - zastrašujuće je sebe slušati kao maltene dete i shvatiti da si za deceniju samo korak napred napravio...
Tada sam bar imala nade, i veliku mladost
Sad znam da sam lajsna :)
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: moja priča

Post by Akkasha Come Back »

E
Last edited by Akkasha Come Back on Wed Oct 04, 2023 6:46 pm, edited 1 time in total.
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: moja priča

Post by Dajana9 »

Ja sam volela romane dok sam imala mašte i nade. Sad me nekad i skenjaju.
Isti razlozi - najčešći je treći 🤣 kao razumemo se.
Ja sam uzela Kanta i brate ne mogu to insistiranje na prosečnosti i aj svi isto, lepo mu Niče odbrusio.
U poslednje vreme sam čitala kako različite škole od Aristotela do utalitarista rešavaju probleme (npr večiti bus i poluga) i tu sam odbacila sve utalitariste. Čula sam da je dobra knjiga " Šta dugujemo jedni drugima?" Tj neki prof filozofije je naveo za obavezno čitati pa ću naći, vrv i na netu, ima garant 200 god 🤣
E Akaša u pogrešnom vremenu smo rođene, trebale smo da budemo boemke i šlihtamo se Geteu i cirkamo sta se cirkalo? I pričamo pametno. 🤣 kao Johana
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: moja priča

Post by Akkasha Come Back »

[

E
Last edited by Akkasha Come Back on Wed Oct 04, 2023 6:47 pm, edited 1 time in total.
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: moja priča

Post by Dajana9 »

Bolje nego muško!
Pisala sam ti, ali imamo mi naša neslaganja 🤣
A i želimo drugačije stvari, tj JEDNU, smisao i sreću ali imamo različite teorije kako to postići.
Ja sam iskreno mislila da si prazna u jedno vreme (sećaš se) sada ti viśe znam interesovanja i imaš ih više nego ja jebote. Ja radim mnogo više trivijalne stvari, nekako mi je svaki tvoj post ili slika odabran s pažnjom, iskrenim divljenjem... ja to gubim, videla si, nekad sam sebi tako obična... nzm ni kako mi je sad ovo palo na pamet, gledala sam ti prof i videla tu neku pažnju i fokus, ne gubis vreme na sranja, samo na ono što smatraš da je vredno. To me je zamislilo, oduvek sam htela da imam JEDAN STIL, JEDNU STVAR KOJU OBOŽAVAM, NEŠTO ČEMU SAM SKROZ POSVEĆENA - makar i umetničke slike, a ne drži me duže od 3 dana.
Prrezirem se zapravo jer nikad necu biti izuzetna
Treba disciplina ili muda, a ja sam se ušuškala
I tonem u prosek
KOLIKO.OVA OBJAVA NEMA VEZE S PRETHODNOM, NEMAM POJMA DA LI ĆEŠ MI SHVATITI TOK MISLI, išao je tako...
A vec si navikla
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: moja priča

Post by Akkasha Come Back »

Nije do toga da sam baš nešto "naložena" nego sam jebeni perfekcionista. Uh, koliko mi je to sjebalo odnose sa ljudima.
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: moja priča

Post by Dajana9 »

Akkasha Come Back wrote: Wed May 10, 2023 10:18 pm Nije do toga da sam baš nešto "naložena" nego sam jebeni perfekcionista. Uh, koliko mi je to sjebalo odnose sa ljudima.
Mene moj perfekcionizam čini često nefunkcionalnom. Glup primer: treba mi 4 5 h da ocistim "malo stan" i onda odlažem i mrzi me, jer kad krenem ne mogu da se zaustavim kod neke gluposti i nastavim.
Dajana9
Posts: 93
Joined: Tue Mar 22, 2022 1:03 pm

Re: moja priča

Post by Dajana9 »

Usla posle sto godina pa malo da napravim update...
Radim u skoli, DOSADNO MI JE u zivotu i samo bih spavala, ali ne radim to, jer mi je onda jos gore.
Nisam se nesto mnogo pomakla od one klinke red fax osim sto sam ga zavrsila, napravila jos 1000 gresaka i nekoliko dobrih izbora do sada.
Trenutno je raspust pa "na silu" bebisitram neku decicu.
Zao mi je sto forum nije aktivan kao nekada, mene je i samo citanje nekad smirivalo, a volela bih da imam i sagovornike. Imam u stvari Akasu i bubnjara na fejsu i bas mi je drago sto smo se skontali, oboje su top, Akasa je malo vise pisala, pametna je, pa procitajte njene postove - moj savet, meni su uvek zanimljivi, mozda jer smo slicne.
Uglavnom je bup vidim svima glavni problem i razmisljam da napisem post o njemu jer poucena iskustvom I NIJE TAKAV problem, previse je demonizovan na ovom sajtu i volela bih da se neki koji ulete prvi put malo opuste...
Ja sam se skinula sa 2 na 0, sada sam opet na 0.5, izgovor - posao koji ne volim :) pijem i 2 bensa u toku dana, ponekad duvam i to je to.
Ne znam ni da li ce iko ovo citati, izvinjavam se na celavoj latinici, nemam srpsku tastaturu na lap topu a bas sam se pozalila kako je preko telefona nemoguce uci. Pisem malo na supstituciji pa se prikljucite...
Veliki pozdrav - Skarlet :)
Post Reply