t.n.t.

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: t.n.t.

Post by demijan »

I monokl naravno...fali mi samo Bing...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: t.n.t.

Post by demijan »

alan ford.jpg
alan ford.jpg (17.15 KiB) Viewed 4834 times
af-big.jpg
af-big.jpg (36.23 KiB) Viewed 4834 times
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: t.n.t.

Post by ivica »

Moj stari , doma u stanu ,u mom rodnom gradu. starog sam čuo pred dvatri mjeseca na telefon ,a prije toga nisam htio zvat ni javljat se nekih 2 godine. Jer sam se uobrazio i zainatio jer nakon izlaska iz remara sam se javio da sam vani u zg i da hoću započet novi, treći, život na što mi je mater rekla da joj se javim samo isključivo iz komune. A ja nisam tražio lovu ,samo razumijevanje i moralnu podršku i ništa više,a bio sam tada i ostao do danas prepušten samom sebi. Tada sam bio na ulici,među klošarima,pijancima ,narkomanima, ovisnicima koji su se skupljali na mjestu di sam dolazio jer je tamo bio komp i internet preko kojeg sam tražio posao, bilo je poslova i bilo je promašaja. Evo me sada nakon 2 godine sam nakon jednogodišnjeg volontiranja u jednoj stabilnoj udrugi ,nakon pokušaja i pokušaja , regularno zaposlen sa pristojnom plaćicom i stažem.
Nešto sam osigurao, nisam se doma javljao a ovi su mislili da sam nestao ,čak me je murija privela jer sam se vodio kao nestala osoba, a ja lutao po zagrebu.
Starci su mi još živi i koliko toliko zdravi i ja evo još samo da ih jednom vidim i tek onda mogu potvrđeno reći, bit siguran u jedno a to je da sam ja tek sada čovjek koji više nema što za izgubit. Vrijeme i brojni pokušaji su rekli svoje. Svatko treba nekoga,a ja bi volio otić! I skoro kao da već jesam.
Attachments
26122009_padre.jpg
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: t.n.t.

Post by ivica »

Adobar, mrava nebi zgazio. Ja glupan se ljutio na njegovo nerazumijevanje mene ,jer valjda podsvijesno sam smatrao da otac i sin moraju bit na istoj frekvi da se znaju dublje. Ja nisam bio zadovoljan svijetom i uvijek sam tražio više, novo, drugačije, usvajao znanja i vještine koje nisu nikad bile na listi uspjeha ljudi i svijeta oko mene , sve što sam znao i volio nije osiguravalo moj status u društvu,a ja sam bio zadovoljan, i svaki kiks koji bi napravio kao mulac divljajući po gradu bi još više potakao moju buntovnost i znatiželju... uvijek što dalje uvijek čim više jer na margini društva se svijet bolje vidi.
Tako je i ostalo danas, samo starog tek sada nakon 36 godina jako dobro poznam,a ta spoznaja se upalila kao lampica, ma vraga zablistala kao sunce, ma vraga kao nova supernova, novi svjetionik.

A nestala je moja zvijezda vodilja, nestao je moj mizar! Sada nakon godina i godina...
ignorance is bliss!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: hvala ti majko što si me rodila, što si sa ocem...

Post by pop@j »

odrastao sam uz Alan Ford. na momente, možda i godine, živio isti :D
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: hvala ti majko što si me rodila, što si sa ocem...

Post by ivica »

pop@j wrote:odrastao sam uz Alan Ford. na momente, možda i godine, živio isti :D
a ja ga živio :wink:
ignorance is bliss!
Post Reply