IN POT WE TRUST

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by demijan »

ma kakva Oliva njemu treba Oliver...Nekoliko noci sa njim i odose kompleksi...A ko zna mozda mu fali neki crnac...Muzikica lagano svira dok popajce duva u flautu sa oliverom...Nece ni misliti na cigare posle...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by demijan »

pop@j wrote:Hallo vas dvojica koji vam je kurac?
Sebi otvori temu pa se tamo pravi mangup,
ovo moja tema, moja sramota, moja kriza... ma mrš u pm2
A ti
Param-parcad
tati svom sine pokaži kako imaš nešto mesnato (bio ekološki) i prodaj mu to pod bubrege, pa dođi da se dogiramoo, da nam ooči sjaje :-D
nema ovde mangupa,a ovo tvoje bolje da si otvorio na opstim temama nego ovde da vilenis...i sto se ljutis sto te cackaju na ovoj temi?Pa nece niko da zacatava druge teme sa tobom i tvojim biserima muzickim...
Nego lepo ti mene da poslusas kako da ostavis duvan...polijes se sa benzinom pa nasred bascarsije zapali jedan cigar...Nema krize vise,dosade,sramote i nerviranja da cekas kod doktora da te primi ili da neko shvati tvoju muku...samo blazeno uzivanje i zaborav...Sta te briga sta ti ko palamudi neko vise...Opusti se i napravi spisak kako da dodjes do cilja...
1.Mazni neku marku od stare za benzin,
2.prazna flasa od 2 l plasticna
3.odes do najblize pumpe sipas benzin
4.Izadjes na ulicu,polijes se i zapalis cigar...
Ako ti je to mrslo uzmi neko sredstvo za ciscenje kanalizacije,to se oralno unosi a ako bas ni to nemozes popni se na najvecu zgradu u kraju i poleti...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: IN POT WE TRUST

Post by sanela »

Sad svi pretjeraste....
Popaje, odgovori na tvoju temu su u skladu sa tvojim zajebantskim postovima. Ako zelis da pises ovdje presaberi se i uozbilji ili idi na neki drugi forum gdje se okupljaju ljudi koji ne znaju sta ce od sebe od dosade, kao npr. Klix.ba :)
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

‘Breathe free plan to stop smoking’

Post by pop@j »

sanela wrote:Popaj, da ne bi bio banovan povedi malo racuna o nacinu pisanja. Ovo je forum o narkomaniji, a ne o pusenju cigareta, pa imaj to na umu.
I ako nemas sta reci na druge teme, nemoj ih zachatavati. Ovo nije forum za zajebanciju i ubijanje dosade.
Sanela, draga ako ti je dosadno, ili želiš proširiti svoje znanje o narkomaniji pročitaj:
http://www.ne-droga.org/novosti/ovisnos ... li-heroinu
Ne kontam šta je problem u mom načinu pisanja?
Mislim da je u skladu sa pravilima korištenja foruma, što podrazumijeva i dodavanje video sadržaja sa web stranice http://www.youtube.com/. Ako griješim ispravi me :D
Trebao bi se nekome naj_ majke da prestane.
sanela wrote:Sad svi pretjeraste....
Popaje, odgovori na tvoju temu su u skladu sa tvojim zajebantskim postovima. Ako zelis da pises ovdje presaberi se i uozbilji ili idi na neki drugi forum gdje se okupljaju ljudi koji ne znaju sta ce od sebe od dosade, kao npr. Klix.ba :)
Opet me ostavljaš u neznanju 8)
ali,
danas imam inspiraciju da pišem o znoju, krvi, gnoju i neprijatnom mirisu raspadajućeg čovjeka. Kontam da je dovoljno ozbiljno, i da bi barem jednim dijelom cijenjena publika uživala u takvoj priči ali,
bojim se da nisam u stanju na "papir" prenijeti autentičnost mirisa. jbg.
Možda si u pravu, fali mi par mg. Heroina i neki drugi forum gdje se okupljaju ljudi koji ne znaju šta će od sebe od dosade :)
Last edited by pop@j on Mon Aug 06, 2012 5:14 pm, edited 1 time in total.
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by pop@j »

Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: Dragi dnebniče

Post by pop@j »

Danas i opet nisam izdrž'o.
Dok sam pokušavao ubacit kovanicu od 50 konvertibilnih feninga u kafe aparat smješten u čekaonici Klinike urgentne medicine :(

Ali,
barem sam pokušao ovjeriti zdravstvenu knjižicu.
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: IN POT WE TRUST

Post by sanela »

pop@j wrote:
sanela wrote:Popaj, da ne bi bio banovan povedi malo racuna o nacinu pisanja. Ovo je forum o narkomaniji, a ne o pusenju cigareta, pa imaj to na umu.
I ako nemas sta reci na druge teme, nemoj ih zachatavati. Ovo nije forum za zajebanciju i ubijanje dosade.
Sanela, draga ako ti je dosadno, ili želiš proširiti svoje znanje o narkomaniji pročitaj:
http://www.ne-droga.org/novosti/ovisnos ... li-heroinu
Ne kontam šta je problem u mom načinu pisanja?
Mislim da je u skladu sa pravilima korištenja foruma, što podrazumijeva i dodavanje video sadržaja sa web stranice http://www.youtube.com/. Ako griješim ispravi me :D
Pravila foruma krsis zachatavanjem tema. Clipove mozes stavljati na temi za to predvidjenoj i na svojoj temi ili ako to ne vodi zachatavanju teme.

Opet, ovisnost o nikotinu nije tema ovog foruma, bar ne na nacin kako ti pises. Zajebantski. Imas u apoteci flastere i zvake. Kupi i probaj. Kakav dr opste prakse, o cemu ba ti pricas?!
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: IN POT WE TRUST

Post by winston85 »

Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by demijan »

Opet me ostavljaš u neznanju
ali,
danas imam inspiraciju da pišem o znoju, krvi, gnoju i neprijatnom mirisu raspadajućeg čovjeka. Kontam da je dovoljno ozbiljno, i da bi barem jednim dijelom cijenjena publika uživala u takvoj priči ali,
bojim se da nisam u stanju na "papir" prenijeti autentičnost mirisa. jbg.
Možda si u pravu, fali mi par mg. Heroina i neki drugi forum gdje se okupljaju ljudi koji ne znaju šta će od sebe od dosade

Vatreni poljubac - Krv i znoj

Shvatices brzo znam,shvatices to i sam
Mozda jos danas,veceras il' do jutra
Mozda vec sutra

Grije nas isti zar,pali nas ista stvar
Tebe i mene,muskarce i zene,
Samo kad krene

Rok n rol je krv i znoj
Rok n rol je krv i znoj
Rok n rol je krv i znoj
Moj i tvoj, tvoj i moj
Krv i znoj

Svi sto nisu uz nas,doce da traze spas
Mozda jos danas,veceras il' do jutra
Mozda vec sutra

Svi sto nisu za rok,nema im spasa jok
Haos u glavi,lazna pamet ih davi
Nisu pravi
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by demijan »

samo za mornara bez broda i lule...


Halid muslimovic - Hej jarane kuco stara

Hej jarane kuco stara
Sta li mi te to sekira
Nemas srece nemas para
Nigdje jadan nemas mira.
Hej jarane kuco stara
Sta li mi te to sekira
Nemas srece nemas para
Nigdje jadan nemas mira.

Refren
Lutas danju lutas nocu
Ciganka ti u dlan gleda
Svi ti lazu ti vjerujes
Kafana ti mira neda.
Lutas danju lutas nocu
Ciganka ti u dlan gleda
Svi ti lazu ti vjerujes
Kafana ti mira neda.

Znam jarane kuco stara
Da je zelis da je volis
Nemoj nemoj zbog nje piti
Nemoj nemoj da je molis.
Znam jarane kuco stara
Da je zelis da je volis
Nemoj nemoj zbog nje piti
Nemoj nemoj da je molis.

Refren
Lutas danju lutas nocu
Ciganka ti u dlan gleda
Svi ti lazu ti vjerujes
Kafana ti mira neda.
Lutas danju lutas nocu
Ciganka ti u dlan gleda

Svi ti lazu ti vjerujes
Kafana ti mira neda.

Stoj jarane kuco stara
Nemoj da te to sekira
Bice zena bice para
I za tebe jadnog mira.
Stoj jarane kuco stara
Nemoj da te to sekira
Bice zena bice para
I za tebe jadnog mira.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply