hitno-ugradnja implanta u zagrebu

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
suovisnik20
Posts: 1
Joined: Wed May 02, 2012 2:26 am

hitno-ugradnja implanta u zagrebu

Post by suovisnik20 »

Molim za informaciju gdje se moze ugraditi implant u zg-u i koliko se ceka i ako znate cijenu. Jako mi je hitno...Unaprijed hvala
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: hitno-ugradnja implanta u zagrebu

Post by zagrepcanka »

kolko sam ja upucena u HR se implatati ne rade...morat ces u Beograd potegnut...cijena je oko 400€ za implatat od tri mjeseca+detoksikacija
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: hitno-ugradnja implanta u zagrebu

Post by nepopravljiv »

implant kako to zvui futuristicki kao u nekom filmu naucne fantastike.a taj implant mali rez u koji ubace blokator kazu implant odlicno zvuci i uzmu 400e.bolje piti blokatore nego ih stavljat pod kozu i jeftinije je a kolko sam cuo ljudi su vadili sebi imlant da bi se drogirali.najbolje blokator popiti smrvljen u casu vode da ga nebi sakrio pod jezik ili kod desnih ili ispod usne.kraj price kakvi implanti to su smislili da uzimaju pare cu 400eura a da jacu kupiti u apoteku hiruske rukavice ,hiruski skalper za jednu upotrebu ,iglu i konac i stavit IMPLANT to jest blokator pod kozu da se topi.i nema garancije mjeseca nekom posle 20 dana izdusi.cus implanti koji naziv jbt.pite bloikatore to jest implante a ne 400eura ili kolko vec bacat.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: hitno-ugradnja implanta u zagrebu

Post by ivica »

To sve užasno zvuči. A ček malo nije li stvar u tome da organizam sam odbaciva višak?
ignorance is bliss!
Post Reply