KOCKAR U DUSI

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: KOCKAR U DUSI

Post by ivica »

sanela wrote: @ivica, otkud ti znaš ima li nekom pomoći ili nema? Da nisi u međuvremenu postao vidovit?
Ne treba njemu pomoć! To nema šta. Samo mu treba doć iz guzice u glavu koliko je besmisleno to što radi.
@Demino, kocka nije jedina slučajnost kojoj se trebaš prepustit.Uvijek postoji drugi način da dobiješ to što tražiš, bolji i sigurniji i traži strpljenja koje ti nemaš.
Po mom, ako netko kocka nadajući se dobitku nebi li sebi priuštio neku vrstu odmora, dakako bez da mora nešto radit u životu taj je ili budala ili ima iq kao broj cipela. Najblaže rečeno taj netko je lijen ko crna zemlja.

Dakle ljenčino ,pazi ja sam jednom imao 13 godina i lupao po aparatima zaveden malo starijim likom koji me navodio na to. Nakon nekih godinu dvije ja sam dobio komp (C64)i naučio programirat i moje kockanje na poker aparatima je završilo tako što sam i sam napravio program za kocku. ..random number, slučajan broj kuiš besmislenosti u koju si upao.

P.S. trebao si napisat umjesto demino demono. bolje ti stoji. :D
ignorance is bliss!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: KOCKAR U DUSI

Post by sanela »

ivica wrote: Po mom, ako netko kocka nadajući se dobitku nebi li sebi priuštio neku vrstu odmora, dakako bez da mora nešto radit u životu taj je ili budala ili ima iq kao broj cipela. Najblaže rečeno taj netko je lijen ko crna zemlja.
Ili je ovisnik ko što si i ti. Samo što si ti ovisnik o drogi, a on o kocki...
Samo što ti apstiniraš od sredstva svoje ovisnosti, a on ne...
Ti dok si se drogirao jesi li bio budala ili ti je iq bio kao broj cipela, jer si mislio da nemaš problem?
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: KOCKAR U DUSI

Post by ivica »

Znam sam ja vrlo dobro da imam problem. Samo ja sam toga bio debelo svjestan jer sam nastojao gledat na svijet oko sebe najviše u trenucima kada sam bio u krizi ili čekao dop. Dakle kad sam bio najslabiji najviše sam pozitivno razmišljao jer sam imao osjećaj da sam čišći, i brojao sata koliko toliko bio opušten.
. Sve što sam vidio i spoznao u tako lošem stanju mi je bilo bolje od mutnog pogleda u iluziju. Bogme jesam bio budala i to turbo budala i iq mi je bio kao broj cipela. I sa to malo pameti sam uspijevao samo radit kombinacije za nabavit dop i ništa više.
Ista je stvar za kocku eto ista. Mogu se samo nadat da će čovjek nakon što izgubi sve (a hoće) sjest mirno negdje na klupicu ,bez ikoga i ičega pa se bacit na zbrajanje i oduzimanje da bi dobio pozitivan rezultat.

Neznam baš da li je ovo vezano za ovu temu, svaki ovisnik ima istu sudbinu. Eno gledao sam na jubitu o nekom beskućniku koji je samo usputno napomenuo da je bio ovisnik o alkoholu i drogi ,ali da je već 2 godine čist. Kako god okreneš ovisnost mu je upropastila život i bio on čist ili ne nema promjene gotov je.
Na kraju i meni je okrenilo život i to potpuno. (a nisam spoznao isusa)
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: KOCKAR U DUSI

Post by demijan »

Ima preko neta da se nadje,da ne lutam sada bas specijalizovana ustanova za pomoc inpulsivnim kockarima.
Procitao sam da je to isto zavisnost kao narkomanija i da se tamo ide i putem razgovora resava koliko toliko problem kockanja.
Najbolje otici na vreme dok jos nije nasledstvo otislo zelenasima.Sve najbolje...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: KOCKAR U DUSI

Post by nenormalan-a-lud »

nepopravljiv wrote:a jesi probao loto da igras tu je dobitak milioni a ulozis 1 euro. :D salim se ali ozbiljno kad vec volis da igras igraj loto nemjes tu puno para izgubit ja mislim.jer kako si krenuo zavrti sve na crno na rulet jer ti se crno pise kako si krenuo nedje ces se kod kamatasa zaduzit i onda si ga ugasio.BRALE IGRAJ POKER NA FJESBOK ozbiljno bar ti mozda malo smanji zelju za kockanjem.

ovo zadnje za poker na fbu je samo sa konja na magarca i tamo postoji mogucnost kupovanja cipova i ljudi se obogatise na prodavanju magle,tj cipova koje ne mozes da unovcis nikako,samo mozes da ih kupujes,tako da to nije nikakvo resenje
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: KOCKAR U DUSI

Post by Fela Kuti »

Demino, jesi li bio kod Dejana? Znam neke ljude kojima je stvarno pomogao.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: KOCKAR U DUSI

Post by ivica »

demijan wrote:Procitao sam da je to isto zavisnost kao narkomanija i da se tamo ide i putem razgovora resava koliko toliko problem kockanja.
Putem razgovora možebitno, ali da je isto NIJE! Bemti ja ne kužim stvarno kako neko može, kako nekome može bit privlačno to što se nalazi u situaciji da čas ima a čas ne, u trenu dobije i u trenu izgubi. To je po meni takav apsurd da ti mozak stane. Ali za bilo šta da te nešto ili neko tako zaje... pa brate ili daj ili odj...
A morebit da je frajer navučen na adrenalin nek proba se bavit sportom...
ignorance is bliss!
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: KOCKAR U DUSI

Post by Fela Kuti »

Ivice, jesi razmišljao možda da uzmeš neki odmor, malo iskuliraš, ovo-ono?
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: KOCKAR U DUSI

Post by ivica »

NIsam ali mogao bi. doviđenja!
ignorance is bliss!
demino
Posts: 19
Joined: Wed May 09, 2012 9:47 pm

Re: KOCKAR U DUSI

Post by demino »

dejan trazi 8000eura ...evo ima 5 dana ne idem kockati...
Post Reply