sa xona na bup....

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

MEDENI24
Posts: 10
Joined: Thu Jul 15, 2010 9:34 pm

sa xona na bup....

Post by MEDENI24 »

Da ne pišem previše,uglavnom evo točno tjedan dana kako sam sa suboxona,8mg ,prešao na buprenorfin 8-ica,od alkaloida....Puno sam toga pročitao na ovom forumu i znam da ima puno tema sa ovim ili sličnim sadržajem ali zanima me da li ima itko iz Zg. da se prebacio sa xona na bup. i kakva mu je reakcija....U teoriji znam da i jedan i drugi imaju isto buprenorfina ali sad u praksi????btw,prebacio sam se jer mislim da mi naloxon radi neke nuspojave vezane uz kontraind.sa još nekim lijekovima što uzimam i imam(časna pionirska) namjeru bacit to smeće jednom zauvijek....Sad bez šale,mislim ga ozbiljno izbaciti nakon 2 god.uzimanja i to na način polaganog spuštanja,po pol mg.tjedno do 2mg.a onda ako treba i po pol mg.svaki drugi tjedan ili što već dogovorim sa docom.....Eto raspisao se ja,uglavnom zanimaju me iskustva sa početka priče,xon-bup?Puno pozdrava svima,jeste virtualni ali jedini frendovi koje mogu(bar tako osjećam) pitati i reći što me muči bez beda.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: sa xona na bup....

Post by zeleni »

sa xona na bup?
i šta ti smeta, što nema nalorexa?

menščini da je bupe blokator free ovo ono
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
MEDENI24
Posts: 10
Joined: Thu Jul 15, 2010 9:34 pm

Re: sa xona na bup....

Post by MEDENI24 »

ma zanima me kako je drugima.....uglavnom jedno vrijeme sam 8icu suboxonea prepolovio,znači uzimao(pod jezik)4 mg i iskreno žao mi je šta nisam onda odlučio krenuti do nule.Jer bio sam na 4 mg.nekih 5 mj.Pa se ponovo vratio na 8 mg i prije tjedan dana sub.zamjenio alkaloidovim bupom.ono šta pitam i želim reći je da mi je osobno 8 mg sada premalo,nema onog efekta da me podigne kao kod xona.

Iskreno 4mg xona sam osjetio i bilo mi je puno bolje u tikvi nego na ovom alkaloidovom bupeu od 8mg.Dal' je to samo meni il ima sličnih,u istoj situaciji????P.S.gotovo sam 100 % siguran da bi mi doc.dao još više ali nema šanse jer sam ovog puta odlučio do ljeta izbaciti ovo govno skroz....

proklet bio dan kad sam majmun stavio to govno pod jezik.....

I kad govorim o suboxonu,proizvođač je schering-plough,a 4 mg sam uzimao prepolovivši 8icu,da ne bi bilo potpitanja....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: sa xona na bup....

Post by zeleni »

djast aut of kjuriositi:
koliko si puta dop u životu ovo ono?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
MEDENI24
Posts: 10
Joined: Thu Jul 15, 2010 9:34 pm

Re: sa xona na bup....

Post by MEDENI24 »

par puta,doslovce.......dan za danom i gotovo,ende.......nikad poslije ni prije....
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: sa xona na bup....

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Meni je, ko da mi je falilo neshto, ono prvih 2-3 dana....Ali svakako bolje chim manje kemije....
nanana
Posts: 47
Joined: Sat Feb 18, 2012 12:18 am

Re: sa xona na bup....

Post by nanana »

8mg buprenorfina je 8mg buprenorfina
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: sa xona na bup....

Post by malic »

Masakr,srecan 500-ti post.................. :D [youtube]http://youtu.be/gKIvi13R4o0[/youtube]
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: sa xona na bup....

Post by malic »

[youtube]http://youtu.be/XNSKKOaHVFY[/youtube]
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: sa xona na bup....

Post by zagrepcanka »

moze li mi neko reci,posto ja pojma nemam...nama je doktorica rekla da je ovaj buprenorfina od alkaloida isto sto i subutex...i da ima blokator u sebi...sad ovdje citam da nije tako...jel ona meni to prodala muda pod bubrege???
jer moj muz je jucer uzeo taj alkaloidov i uredno je napravio recidiv sa heptanonom...da ne duljim...zanima me jel ima blokator ili ne???
mene ne zanima jeftina niti besplatna varijanta...mene zanima da se nemoze drogirati uz to!!!
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
Post Reply