Voyager??

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Voyager??

Post by ziki »

Da zavrsimo ovu pricu.
Ja postujem katolike, jevreje, muslimane pa cak i ateiste koji ne veruju u boga, i oni imaju pravo na svoje misljenje.
Covek koji se izjasnjava kao satanista nije vredan pomena uopste i meni moze da bude samo neprijatelj, pogotovo ako jos i preti tim nekim demonskim silama.
Za takvog coveka je egzorcizam i nista vise.
Kraj price.
...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Voyager??

Post by ivica »

ziki wrote:Da zavrsimo ovu pricu.
Ja postujem katolike, jevreje, muslimane pa cak i ateiste koji ne veruju u boga, i oni imaju pravo na svoje misljenje.
Covek koji se izjasnjava kao satanista nije vredan pomena uopste i meni moze da bude samo neprijatelj, pogotovo ako jos i preti tim nekim demonskim silama.
Za takvog coveka je egzorcizam i nista vise.
Kraj price.
A brate da poštuješ sve navedeno šta nebi bio ravan i na sotoniste. Uostalom voyager nema veze sa sotonizmom.
ordo templi orientis je ono što njega intriga . Zapravo ima, ali opet nema jer kad ne teba da ima onda nema.
A kad treba da ima onda ima. U obadva slučaja pogotovo. :D
ignorance is bliss!
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Voyager??

Post by ziki »

A sta onda znaci kada kaze svi koji su mi se zamerili nisu posle znali sta ih je snaslo a da ih nije ni pipnuo, u smislu sjebao je ljude nevidljivim putem?
Sta je to drugo nego okultizam, satanizam, seronjizam.
Covek bre prica o nekoj reakciji, kao jebe on nekog na daljinu.
Necu vise da pricam o njemu uopste covek me ne interesuje, glup sam sto sam se uopste spustao na taj nivo.
To se desilo ovde na internetu, u realnom zivotu bih ga normalno izbegao kao i svi ostali, jos mi on treba da mi tupi.
Nek se vrati da zabavlja ljude zabole me.
...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Voyager??

Post by ivica »

Missy wrote:
Khm,khm... hmmm... Zagolica me sad nesto,pa moram da pitam.. Da ti se ta nezgoda,ziki,nije mozda dogodila kad si se vracao iz murije posto si podneo prijavu za pretnju ubistvom?! Imalo bi neke logike.. :)
I jos nesto.. jesu li se momci iz "idijota" javljali kasnije da se zahvale za "cuvanje"? Msm,to bi bilo ok s njihove strane,da se bar na neki nacin zahvale pojedincu u masi loodaka sto ih je pazio i cuvao.. n'da..
E sad da je takva slučajnost ja sumnjam.
A za pomaganje idijotima.
Iskreni ljudi kada davaju pomoć ne traže ništa zauzvrat, nego odu svojim putem. Nesmiš činit dobre stvari ako očekuješ da će ti se vratit. Mislim nesmiš, zapravo ne to valja jer stvara pritisak. Zato treba uvijek ići svojim putem ali činit dobre stvari kada možeš i kada ti nisu teret ,onako sa strane , usput. I opet se vratiš na svoju stazu.
ignorance is bliss!
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Voyager??

Post by ziki »

Ja sam voleo kud idijote uvek i otisao sam na koncert da uzivam i onda se tako pojave govna i pokvare sve.
Bila mi je cast sto sam ih upoznao.
...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Voyager??

Post by ivica »

Ma u redu je stvar sa idijotima nego sada kad nema voyagera s kin ću se ja prepucavat?
Ej ziki , čuo sam priča se po gradu nešto za tebe. Ja sam čuo da se ti u subotu ženiš!
Aha ,šta imaš za reć?
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Voyager??

Post by ivica »

nije mu do zajebamcije
ignorance is bliss!
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Voyager??

Post by ziki »

Kakva zenidba brate ja ni sam sebe nemogu da trpim.
Razveo sam se pre skoro 5 godina mozda kad odrtavim i omatorim udjem ponovo u zajednicu sa nekom zenom koja ce da me trpi ovakvog ,vise ne potpisujem nista.
...
User avatar
Missy
Posts: 88
Joined: Fri Jan 27, 2012 4:02 pm
Location: Capital city in state of fallen

Re: Voyager??

Post by Missy »

Ivice,nisi skapirao poentu pitanja da li su se javili da mu se zahvale.. nije to bilo na racun KUD Idijota. Jbg.. :)
Mudar covek ne kaze sve sto misli..ali misli sve sto kaze!
User avatar
Missy
Posts: 88
Joined: Fri Jan 27, 2012 4:02 pm
Location: Capital city in state of fallen

Re: Voyager??

Post by Missy »

ziki wrote:Kakva zenidba brate ja ni sam sebe nemogu da trpim.
Razveo sam se pre skoro 5 godina mozda kad odrtavim i omatorim udjem ponovo u zajednicu sa nekom zenom koja ce da me trpi ovakvog ,vise ne potpisujem nista.
He..vidi ziki..kad omatoris i odrtavis vise neces biti "ovakav",neg' jos gori... sto dovodi u sumnju bilo kakvu zajednicu.
A opet,nije mi jasno..kazes za sebe da si tolerantan,blagonaklon,cenis i postujes sve i svakoga (skoro).. Zasto onda ne mozes ni sam sebe da trpis? " Ja da se zenim?! Jel si ti mormalan,pa ja ni samog sebe ne mogu da trpim"..sekvenca iz filma "Poslednji krug u Monci",samo sto je Zabac time hteo da kaze da on ne bi mogao da trpi neku zenu pored sebe,a ne obrnuto,tj.,ono sto si ti hteo reci..
Hajde,evo ja sam jedno nenormalno tolerantno zensko bice,objasni mi kakav si to ti pa te je nemoguce trpeti..
Mudar covek ne kaze sve sto misli..ali misli sve sto kaze!
Locked