Kao neka ispovijest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Tren
Posts: 5
Joined: Wed Nov 16, 2011 7:45 pm

Re: Kao neka ispovijest

Post by Tren »

prvo,Sretan Božić svima sa malim zakašnjenjem..
Vanja,hvala ti što si se umiješao...hvala svima na odgovorima...
što reći?teško mi je..mogao bih reći da sam skrenuo totalno..ubi me ovi dani,neka depresija teška...evo 2 dana ležim neznam di ću sa sobom.čak mi se neda ni psa izvest u šetnju.ništa me ne veseli..znam i razlog.možete pogađat..opet sam uzeo brzinu i to na sam Božić ujutro..pa di mi je pamet bila ja neznam..al to nije sve,stvorila se shema za rješit pokoji bombon..došao sam doma u podne,starce nisam mogao u oči pogledat,čestitao sam im u letu i smuvao se u sobu...nisam išao ni u posjet rodbini,nisam mogao onak smuvan sa izobličenom facom i bez imalo apetita.danas je utorak navečer,pojeo sam svoj prvi obrok..(ne)srećom imam psa koji je jeo umjesto mene hh...eto,neznam što da napišem,lud sam na sebe,umoran od svega..doček ću provest uz pokoji film jer očito ne bih smio ni na cestu nogom kročit..ovu godinu što prije zaboravit, a u novoj nać posao i riješit se ovih poroka jer vidim kamo me to vodi.evo ljudi tolko od mene...još jednom svima sretan Božić i sve najbolje u novoj 2012-oj.čuvajte se i budite jaki,jači od poroka
Post Reply