Može se!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

Sunrise,

"oprosti" što moje post ne zadovoljava tvoje književne standarde....
Kako sam nova ovdje, željela sam samo u kratko bjasniti svoj problem...A, ti umjesto da gunđaš, možeš dati još koji "dobronamjeran" savjet...Već sam ranije napisala da nisam lakovjerna i da znam da mi predstoji duga i teška borba...i svim sam se snagama usredotočila na tu istu.
To podrazumijeva rad na sebi (psiha, duša i tijelo) i puno puno komunikacije s onima koji su upoznati s mojim problemom...
Sad te molim da mi držiš palčeve, jer ih ja držim tebi..i nadam se da češ se uzdignut izmad svog tog sranja (sivila) koje te trenutno okružuje...
Pozz

don t worry, be happy!!
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Može se!!

Post by MasacreEnElDiscoBar »

uff...teshko je to ja se josh s tim nemogu borit kroz zivot...(biti chist)...znachi borba cjeli zivot protiv toga da se uzme droga, jer je isto tako kako se naviknesh na drogu, tako mozesh i na neku blisku osobu koja odjednom nestane i to boli na pochetku, i cjeli zivot che boljet, al s vremenom sve manje i manje i manje...I mislim da treba biti sretan jer takve stvari jachaju chovjeka i puno lakshe se moze odnositi prema drugim stvarima, ako iskusi dovoljno zivotne patnje!!! Onda druge stvari su toliko slabe da bjeze od tebe!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Može se!!

Post by sunrise »

izvini,uzasna sam trenutno,samo ujedam
pogrijesila sam

izvini
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Može se!!

Post by Param-parcad »

zato sto nonstop gresis,ogranici se na temu"supstitucijska terapija".sve dok ne budes bez trunke opijata u sebi,neces imati pravo glasa i misljenja ovde...pazi molim te,neko se nasopa metadona,suboteksa i ko zna cega jos i da sebi za pravo ujedati i srati...ccc...
User avatar
MarilynManson
Posts: 51
Joined: Mon Jul 18, 2011 11:04 pm

Re: Može se!!

Post by MarilynManson »

e jbg sad! ratnica se nije uvrijedila i tako fino odragovala a ti tako...sad si mi sve sjebo :D
znaš da smo svi u istim govnima i ako nećemo jedni druge razumjet i kad nam je teško i kad smo nervozni i kad ujedamo,i ako nećemo dat moralnu podršku jedni drugima u bilo kakvoj situaciji jer smo svi prešli sve faze pa i tu ujedanja cijelog svijeta, ako mi nećemo niko drugi neće...onda ovaj forum gubi smisao...poz za tebe. :wink:
I don`t like the drugs, but THE DRUGS LIKE ME!!!
User avatar
MarilynManson
Posts: 51
Joined: Mon Jul 18, 2011 11:04 pm

Re: Može se!!

Post by MarilynManson »

zato-pooomirite se! pružimo ljubav jedni drugima...to je tako divno JA VAS SVE VOLIM...bjic...peace with u!
I don`t like the drugs, but THE DRUGS LIKE ME!!!
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Može se!!

Post by Param-parcad »

sve je to lepo mensonka :) ali ja ne mogu tako...nervira me kada neko sere bez pokrica i kredibiliteta...pozz za tebe.
p.s.sto nas tako volis?koji smo ti mi k.....?
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

hej ljudovi!!
ajd budite si dobri...tj. budimo si dobri...ja nemam ništa protiv "zlih" komentara...ha ha...tko tebe kamenom..ti njega kruhom...
da se pohvalim...bila sam na svadbi ovaj vikend..i super sam se provela...bez ikakvih kemijeskih dodataka..(sem par jegerčića...)to je bilo prvo veće okupljanje na koje sam otišla u zadnjih par godina i lijepo je bilo vidjeti stare (str8) prijatelje i ne gledati u pod (da netko slučajno ne bi vidio da su mi okice utočkane)..jeeei!!
Prije sam uvijek izbjegavala bilo kakve odlaske za vikend ili više dana..jer hebiga trebalo je smislit šemu...
A sad slobodna kao ptičica...more je predivno..pretoplo..sunce nije nikad jače sjalo, a nebo nikad nije bilo tako plavlo...uhhh..mrak!!
pozz!!

don t worry, be happy!!
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Može se!!

Post by Param-parcad »

dobar je jagger,i dobo je raspolozenje...ali sta cemo kada nam ponestane leta i kad krene razorni efekat jeseni...?
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

Srećom ja voolim i jesen....čak više zimu od ljeta....bit će sve ok!!!

don t worry, be happy!!
Post Reply