DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by Dedal »

Malo mi je važno dali je netko čist 5, 10, 15 godina, tko je, što je, odakle je, i koliko ih ima. JA, JA sam čist,sada, danas i ovdje i tako je već 30 mjeseci.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by sanela »

Dedal wrote:Malo mi je važno dali je netko čist 5, 10, 15 godina, tko je, što je, odakle je, i koliko ih ima. JA, JA sam čist,sada, danas i ovdje i tako je već 30 mjeseci.
Super! Svaka čast!!!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by saša-ex »

Moram da ispravim brojke... Upoznao sam jos bar 50 ljudi na konvencijama NA :)
Ali to i nije bitno, sto kaze Dedal... svaka cast, matori :)
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

sve je uspjeh kad je covjek cist pa makar i neko kratko vrijeme ali sve je to mikroskopski malo, mislim da je pravo kad je covjek cist jedno 15 god.to je onda ono pravo definitvno odluceno nikad vise,a opet i ko je manje cist i to je dobro ma sve je dobro samo da se ne uzima nista
a rijetko izgleda da se moze naci neko ko je cist dug vremenski period,nije sad da ja nesto obeshrabrujem ali pravo je kad se lupi sakom u trpezu i nista do kraja zivita ni tabletu za spavanje nista do kraja.od igrica sam zavrsio, silent hill 3,4,5 dio,singulariti,cold fier,kabush 22,dexter,constantin,doom 3,resident evil 5,alter ego,life 4dead,i do prije 2 dana sam igrao jerico i njega sam zavrsio.
toto-rina

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by toto-rina »

U pa ti nisi naceo nista.
Ajde da ti dam spisak bas dobrih koje ce da ti budu 10 putra zanimljivije.
Neke od njih treba po mesec dana celodnevnog igranja da bi presao.


Dead Space 1 i 2 http://youtu.be/KeZEEilIsbs
Lost Planet 1i 2(DirecX11) http://youtu.be/2U42rkck5ik
Assassins Creed 1 i 2 http://youtu.be/OT-4Eo4izQE
Just Cause 2(Directx10-11) http://youtu.be/8BOtdFUDdFI
Kane and Lynch 1 i 2 http://youtu.be/v_8EX0YyIRk
Crysis 1
Crysis Warhead,
Crysis 2 http://youtu.be/dGgBS8aain0
Call of Duty serial 5 delova ili 6 ja mislim.
Medal of Honor
Tomb Rider serial jedna od igri koje najvise volim treba da izadje novi deo sada.
Batlifiled Bad Company 2 (DirectX 11)

To su sve Extra zanimljive igre. Kada zavrsis na jesen javi da pisem nove.
Ali nemoj samo juris i da predjes. Nego da skupis sve sto se moze skupiti u igrici.
Imas pomoc za svaku igru na youtubu da lociras ako bude problem za nesto.
I kreni odmah sa medium ili high setovanjima i jednom predjes na srednje dok ne ukapiras igru pa ond apolako na najteze da zagledas svak idetalj igre :).

Igre su lude sasvim a jaa bas volim PC jel likovi moduju igre pa imas drugacija oruzija. Ali to kada predjem na normalno. Recimo svi imaju normalan tenk a moj ispaljuje nekluerane rakete kojih uopste u normalnoj igri nema. Sve je modovano ceo efekat ispal;jivanja do atomske pecurke a oni te gadjaju minobacicama a ti njih nuklearkom.

Ovako puca normalan tank
http://youtu.be/uEGQTUaysFQ

a ovako kada ga podesis
http://youtu.be/U7hvEAE1AC4

Ja cu sada manje pri kompu desetak dana biti i hocu da poludim kao droga je.
toto-rina

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by toto-rina »

Pa da sasa ide na te konvencije gde ima citavih 500 skinutih iz cele EU. Mali poslusni preobraceni pogobojazljivi ljudi. Pa dobro to lepo je... ja bih odmah pristao da mi amputiraju taj deo mozga koji kod njih od rodjenja ne radi pa da ne vidim to sto vidim. Jer ovako svet je grozno mesto. Onda bio se lakse skinuo, mogao bi da trpim kao konj i da se radujem obliku soljice za kafu i materijala od koga je napravljena.

Kada cete mene da vodite na kampovanje. Jer ima toga, ekskurzije i slicno.
Gomila ljudi izasla iz pakla kada krene ulicom i mravu se cudite kako je lep osecam.

Salim se kakvi morao bi da spavam sa flasicama da ne bi haos nastao ujutruj kada ih ne bi zatekao pored glave kako otvorim oci da su na vidnom mestu.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by Boban »

toto-rina wrote:Pa da sasa ide na te konvencije gde ima citavih 500 skinutih iz cele EU. Mali poslusni preobraceni pogobojazljivi ljudi. Pa dobro to lepo je... ja bih odmah pristao da mi amputiraju taj deo mozga koji kod njih od rodjenja ne radi pa da ne vidim to sto vidim. Jer ovako svet je grozno mesto. Onda bio se lakse skinuo, mogao bi da trpim kao konj i da se radujem obliku soljice za kafu i materijala od koga je napravljena.

Kada cete mene da vodite na kampovanje. Jer ima toga, ekskurzije i slicno.
Gomila ljudi izasla iz pakla kada krene ulicom i mravu se cudite kako je lep osecam.

Salim se kakvi morao bi da spavam sa flasicama da ne bi haos nastao ujutruj kada ih ne bi zatekao pored glave kako otvorim oci da su na vidnom mestu.
Nemam pojma zasto potenciras da ljudi koji su se obratili na drugu stranu su isprani mozgovi,pukotine itd.Svestan sam tvoje nesvesti o tome i tu je mozda kljuc.Naravno svako ima dupe i svoje misljenje.Nije to ruzicast zivot kako ga ti zamisljas.Bas naprotiv pun je uspona i padova kao i svaciji drugi samo sto teret ne nosis sam.Znas i brojka od 500 je nesto.Sto se mene tice mozes flajke ostaviti kod mene na cuvanje :D Znas ,kad je covek prepusten sam sebi on gleda svet onako kako on zeli i kroji ga po svojim shvatanjima i emocijama koje su pecaljka za lose stvari.Meni je drago da ne banditas vise po gradu i da si se smirio.Cuvaj se.Pozzz E da sto se tice mrava oni su vredne zivotinje i ja se licno divim prirodi sto je stvorila tako mala bica tako pedantna i vredna i kad pogledam ove velike trutove od ljudi totalno se sjebem.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

to sto su se ljudi preobratili i uz pomoc religije sinuli sa droge,i nasli ispravan nacin zivota nije lose
svako trazi resenje kroz nesto,ja licno nikad se nisam mogo naci u tome,iako sam odgajan u porodici gdje se postuju crkveni obicaji i vjeruje u boga cak mi je i zena veliki vjernik svake nedelje ujutro ide u crkvu ne propusta ni jednu nedelju,ali ja nikad nisam osjecao bozansku silu,kad su slave i drugi obicaji znam ih sve i to odradim cisto reda radi ali nista ne osjecam,razumijem da ljudi kroz boga svate neke stvari u zivotu i budu pokorni,i rezonuju stvari zivotne na ispravan nacin to je potpuno u redu ali ja jednostavno ne vjerujem u neku natprirodnu silu a slazem se sa nekim religiskim pravilima jer su potpuno ispravna i na svom mjestu.moj psihijatar na primer se ne slaze da su komune dobre kao zamjeni se jedno za drugo ispere se mozak itd.
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by teodora4 »

ali i ti ljudi su to sami hteli!!!Ne uzima te Bog pod svoje i ne kaze ti Od danas si nov covek imas novi zivot!
sa njim ili sa subom ili koji god nacin da imas moras TI sam da uradis sve to, samo je pitanje koji oslonac ces odabrati. problem su poremecaj licnost, samim tim poimanje zivota rasudjivanje motivacija...kada se sve skupi, ti kao hoces da se lecis ali ipak ne znas bas zasto i da li je neophodno.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nanii »

Evo ja nisam bila u komuni kad sam se obratila, i to nema veze sa ispiranjem mozga.............Pa ljudi, nije Bog samo za narkomane, niti je Bog neka vrsta ovisnosti...........možda ima i takvih slučajeva, neznam,. ali što se tiče ljudi koje ja poznajem, to su sve ljudi koji su duboko doživjeli i upoznali Boga, ljudi koji se ne oslanjaju na dogme i prazne riječi već na duha.............ma teško je to objasniti riječima, to čovjek mora iskusiti da bi shvatio.
Bog je živ, osoba kao i mi(u smislu da nije neka bezlična sila) i ima i emocije i osobine.
Ja kao ja se lično nikad ne bi skinula da se Bog nije upetljao, ali nije to samo to, to je daleko, daleko više od toga..............
Tek tu nađeš smisao svega........a opet ima puno više i smisla i značaja, od Darvinove teorije po kojoj smo mi samo neka slučajnost u moru nsličnih, bez ikakvog cilja i smisla i još pritom nastala od majmuna...............misliiiiiiim.
To je puno više od liječenja od narkomanije i kroz istoriju toliko obraćenih ljudi a veze s narkomanijom nisu imali(jer tada nije ni postojala) Poenta je da je bezveze svoditi Boga na ovisnost koja liječi od ovisnosti.
Ma nije to-to.
Ma čovjek se može skinuti na puno načina, ja znam par ljudi koji imaju takav karakter i skinuli su se bez komune i bez Boga, ali to je rijetkop, uglavnom treba pomoć, pa sad vjerska ili ne, ali pomoć............bitnoi je da se ljudi liječe
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Post Reply