DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

a neznam vise sto ko svata izbori u crnu goru moju malu sa sesto hiljada gradjana i par djukela.na prosle izbore sam dobio 100 eura odma sam kupio heroina za 50 a za drugih 50 ono da se ima i sutra da se uzme OPET a ove sad 100 eura za izbore razmisljao sam kupicu bateriju za lap top ova mi drzi nepunih uru vremena dobro je vec je bolje bolje baterija no droga, :D i jos 90 euraneura od noge to je 190 masala ali dobro sam se udao nas i rusa kolko ono miliona?zenica ce me vadit iz govana,sa 90 eura od drzave sto dobijam mogu 3 puta poci kod psihijatra ili odjednom tri sata odgrmim odjednom smorili bi se ja mislim zesce.eto tako radujem se izborima zakucicu bateriju za laptop i dosta do naredne 4 godine ili kolko vec taman nek treje baterija do sledece... a inace lijepo mi je razmisljam one upaljace sa lampicama sto svjetle plavo,zeleno,crvene boje da kupim dva,3,4 komada i onada selotepom polijepim po protezi upalim ih svjetljece noga ko novogodisnja jelka obucem sorc i izadjem u grad onako svjetleci na neki tehno ,dupa,dupa bass i ta rad
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

Blago vama :-D sto meni neko ne da neki dinar da glasam...Doduse ovi zadnji izbori sto su ovde bili nisam ni izlazio.ne zanima me vise politika u tom smislu.Ko je na vlasti ja sam uz njega :mrgreen: To mi je i pokojni pradeda stalno govorio.Ako je kralj na vlasti budi uz kralja ako su komunisti budi komunista i mirna glava 8)
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

listam male oglase prije neki dan trazim nesto da kupim i pod rubrikom razno lik daje oglas prodajem suboxon od 8mg 5 kom 40eura jesam li ja lud mislim jeli legalno to prodavati tako neznam jos samo da vidim nedje prodajem heroin 1g 25 eura,zvati na tel xxxxxxxx itd. xaxa :D stao sam i procitao oglas 3 puta da vidim da me oci ne varaju pise suboxon 8mg. br tel na koji zvat LJUDI JELI TO LEGALNO ja neznam
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by yasujirozu »

nije
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nenormalan-a-lud »

u jednu ruku da u drugu ne,nikako !!!
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

nepopravljiv wrote:listam male oglase prije neki dan trazim nesto da kupim i pod rubrikom razno lik daje oglas prodajem suboxon od 8mg 5 kom 40eura jesam li ja lud mislim jeli legalno to prodavati tako neznam jos samo da vidim nedje prodajem heroin 1g 25 eura,zvati na tel xxxxxxxx itd. xaxa :D stao sam i procitao oglas 3 puta da vidim da me oci ne varaju pise suboxon 8mg. br tel na koji zvat LJUDI JELI TO LEGALNO ja neznam
hahahaha zovi ga i izotimaj mu to :-D
nedajte im nista ali im uzmite sve.jpg
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

za nepopravljivog.jpg
za nepopravljivog.jpg (54.28 KiB) Viewed 2786 times
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

xaxaxa vrh slika,nisam mogo vjerovat da prodaje suboxon preko malih oglasa,a okle mu to mozda prodaje terapiju skupio pa biznis pravi mulja doktora da pije u stvari steka i prodaje ili je nedje nabavio paket toga pa prodaje od 8 mg veli
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

http://www.moglasi.com/ostalo-ostalo/index.11.html
evo cetvrti oglas od odozgo da vidi se da nisam poludio.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

ehh mladost ludost...Bilo nekad sad samo mogu da se smejem kada procitam tako nesto ali taj je ili ludo hrabar ili je budala ili je namestaljka neka :-D
covek stavio ime prezime,broj telefona,mesto hahahahaha steta samo sto mu je oglas istekao :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply