DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

Nanii posalji mi taj br. tih iz niksica,da ih zovnem da vidim sto ce mi reci.izludjeh vise od ovog lezanja izgori mi mozak odjednom mi dodje neka vrucina u glavu i moram ustati iz kreveta ,zovem da mi kolica donesu i nekako se prebacim na ruke smjestim guzicu i vozim se po hodnika,najgore je kako me ljudi gledaju kad me vide sa silnim srafovima i sipkama zeljeznim isprobijanih noga,a ako vide da puno krugoba pravim kod apoteke odma mi med. sestre opominju da se ne vozim previse tuda uzas.
toto-rina

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by toto-rina »

Normalno da WMA nema veze sa Metadonom to je trebalo uraditi mnogo ranije ali ako neko moze da ti pomogne to su oni. Sta metadon nije to nista posebno tako je da ta pomisao da li cu jednog dana na dop nema je vise izbrisana. Jednostavno stanje koje je zavisniku nepoznato dok se drogira. Niko od nas nije mogao da pomisli da ce ta zelja za drogom nestati. Ja sam mislio da tu nema kraj, mogu samo da se skinem ako zrtvujem sve drugo. A ovde nema nema zelje, kao sto ti sada bi otisao po vutru. Eto tako, nema sanse jednostavno. Pazi sada da ti je dop pred tobom i da si sam ne bi morao da ga uzmes ali kada bi bila gomila ludaka drogiranih verovatno bi pao pod njihov uticaj dok se ne izvestis kako da iskuliras inace nema potrebe za drogom, uzimas je kao cigaru da palis cisto da si je uzeo i sutra kada svi lude od zelje ti je ponovo nemas.
Razmisli svako moze da ti kaze uspeces i onaj koji ce to da ponovi svakome od njih 1000. Samo jedan ce da uspe, Ostali ce da se drogiraju ponovo ako ne predju na Metadon. Metadon je za ljude ovde novina. Nemoze da se ocekuje da u krajevima Evrope gde ima najvise nepismenih on bude prihvacen tek tako.
Samo izabrati koga slusati i gledati kako je tebi samom. Ako ti odgovara krenes ako ne popijes jednom ili pet puta i prestanes. Od toga krizu niti zelju za Metadonom neces imati. Dan na njemu je vrlo upecatljiv posle godina i godina patnje. To je pravo otreznjenje i nemoj samo da pobesnis ja sam bio na ivici da ubijem kogaa pomislim da mi je to uskracivao tolike godine kada sam skapirao ujutu kako sam sredjen od prosle noci a nova doza ceka. Jos sam ja dobio u Maju mesecu 2006. 12H pre podne. Taj dan cu pamtiti dok sam ziv. Kao ruska klinika koja ne laze i koja ne boli i od koje je lepo a dzabe. Nema zelje, nema patnje, nema nemira, nesanice, nervoze, kosmara, 5h spavanja nego 12h bez budjenja a budis se bistre glave a ne mamuran kao posle heroina.
Niko tebe nece navuci ni na jedno ni na drugo sam biras svoj put i sam ces se osecati onako kako izaberes.
toto-rina

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by toto-rina »

Mislim ti si se 12 god drogirao znas najbolje sta ti treba i sta osecas, to sto volis dop i mislis na njega to nije lep osecaj nimalo.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nanii »

jao Toto pa ti si živi dokaz koliko je dobar metadon...............

NEPOPRAVLJIVI, jesi živ jarane, kako ide?
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

evo cekam do kraja mjeseca mi je operacija,pripremam se psihicki cetvrta po redu uvjek posle operacije sam narednih5,6 dana sjeban tempratura malaksalost bolovi katastrofa.
bauljam po hodnicima u kolica ili lezim u krevet ako posle ove operacije ne bude dobro idem na VMA.ludim od ove bolnice i med. sestre i dr. svih mi je pun k...c vise odgledao sam sve filmove odigrao sve video igre odslusao svu muziku svaki dan ista prica ko da sam na robiju a ne u bolnicu.pocele su po malo vrucine mogu mislit kako ce biti u sred ljeta kuvanje u krevet ako se ne dovatim staka.
toto-rina

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by toto-rina »

Nemoguce da si sve igre odigrao.
Znas koliko ih ima.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

kaki je toto rina odma kontra,a da ne mogu odigrat sve igrice ovog svijeta odigrao sam ove sto su me zanimale i one djecije online sad kad bi sve igrao malo bi mi zivot ovi bio. :D :D :D :D :D :D nesto sam razmisljao jeli iko od vas odje na forum u svom zivotu sreo bivseg narkomana koji ne uzima nista zadnjih 15 god, ne mislim ovo na kratko nesto 5,6,9,10 god.
nego na nekog ko je cist stvarno dugo jeli iko upoznao takvog lika ali bas nista da ne uzima 15 god. ni tablete ni met ni NISTA cist ka suza,pitam ovo jer nikad nisam sreo nekoga ko je tolko dugo cist,ili su ti ljudi sto su tolko dugo cisti jednostavno zakopali proslost iza sebe tako da se i nezna zaboravilo se sve rijesio se problem i nastavilo se dalje sa zivotom?????????
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by saša-ex »

Ja ih znam desetak....
SAMO CEO ŽIVOT...
toto-rina

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by toto-rina »

Ja nisam sreo a kada i da sretnem. Ne znam bas mnogo zavisnika i bivsih zavisnika od 45-50 god. Da bi neko bio cist 15 a drogirao se bar 5 najmanje a poceo u 15-20 mora da ima sada 40-45 godina. Znam malo takvih ljudi uopste koji imaju veze sa drogom. A sa jos manje njih imam kontakt.
Sasi to izgleda mnogo ali je to katastrofalno mali broj ljudi i redak medju zavisnicima. Moras da upoznas njih 1000-2000 da bi znao takvih 10 do je katastrofa. Verovatno su jedan iz jednog grada drugi iz drugog, treci iz druge drzave i tako. Ko je lud da se igra takvim ruskim ruletom. Tu su sanse da dobijes ako se skidas po tom uputstvu redje nego 7 na lotou.
Mogu samo da ti kazu da postoji neko kao sto postoji onaj koga je udario grom pa preziveo.


Koja ti je omiljena igra. Sta si najvise puta prelazio???
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by saša-ex »

Ali zato znam bar 30-40 koji su cisti po 10 godina.... i jos mnogo vise onih koji su cisti krace. I to su samo ljudi koje ja licno poznajem, gde su svi oni drugi... A to je zato sto su se prve komune ovde otvorile tek pre 10 godina, ekspanziju dozivele pre 5... A tvoje stanje i nacin zivota koji si izabrao, nisu razlog da negiras mogucnost izlecenja. Koje je realnost za mnoge ljude danas.
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply