Sub-kako se SkInUt-HELP???

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by boki_ »

pa ajdi ja sam shiptar ali ne toliki
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by boki_ »

sta bolan, gdje je foto-rino laringologija... eto toliki koliki
hEIL hEIMAt
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by Voyager »

LOL !
Koji si ti l00dak jbt...lik si...
User avatar
dopeFree
Posts: 89
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:32 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by dopeFree »

boki_ wrote:za ljude koje interesuje razlika meta i bruformina da vam fino kazem---- buprenorphine je vise "mozak" dok met za srce brej l;ek za neuspeh leci sve bolove idite u k*rac vise sa neznanjem
Baš si nam to ljepo objasnio. Vrlo pametno izlaganje.
Mjesto gdje odbacujem svoje unutarnje demone:
www.detoxonline.bloger.hr
Bobanski
Posts: 3
Joined: Wed Jan 26, 2011 12:50 am

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by Bobanski »

Nisam citao sve ali ako hoces da se skines sa suboxona onda moras sam da smanjkujes dozu svakog dana pomalo pa i ako imas neke neprijatnosti izdrzi. Ja sam se suboxonom skinuo sa dopa pio sam ga mesec dana poceo sam sa po osam ml ujutru i uvece i tako jedno desetak dana onda sam poceo da uzimam ujutru cetri ml uvece cetri ml, bilo je prvih dan dva malo zajebano al nije strasno.posle nedelju dana samo ujutru cetri ml pa posle dva dana dva ml, pa jedan ujutru na dva dana jedno dva tri dana i na kraju cetvrtinu tablete sam pio na tri cetri dana dva tri puta i kraj.Javljaju ti se male krize ali ako zelis da ga ostavis moras to da prodjes u poredjenju sa nekim drugim stvarima to nije nista samo treba da imas volju i budes kolko tolko jak. NIje strasno veruj mi. Zelim ti uspeh Pozdrav...............
Metadonac
Posts: 18
Joined: Wed Mar 02, 2011 8:46 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by Metadonac »

Ne znam ja znam da ipak postoji razlika kada ubrizgam od moje doze koja je inače za naše pojmove malo veća ne prevelika i kad ubrizgam nekih 60 do 80mg bogami lepo me pukne a jednom sam 120 odjednom i razbio sam još kad sam dodao onaj ostatak neću reći koliko bio sam bogami prvi put posle jedno 3,4 sekunde u dobrom flešu od nekih 10 sekundi laganije intenzitetom ali zato duže nego heroinski i pre te stigne ne čekaš sat vremena da te stigne kad popiješ. Radio sam s vremena na vreme tako ali sigurno jedno 30 puta 40 sam se roknuo nekada kad mi ostane manje jedan dan se častim pa onda uzimam na primer tri četiri dana manje imam neku ideju da spustim dozu pa da probam kao što sam čitao neke da uzimam iz dva puta ovako ne ide ne osećam ništa ili da im tražim spremio sam zahtev na pismu pa će psiholog da mi odštampa pošto mi je psihijatar rekao da misli da nema potrebe i da je zbog drugih stvari ali sada me prošla neka kraća depšresija i problemi pa će mi bitgi lakše i leti da uzimam iz ddva puta znojio sam se i na 110 celo leto i trpeo dva meseca a posle sam u roku od 7 dana stigao do 135 što duže trpšiđš posle ti više treba, ne fizički nego fizički ova sada me pokrije uglavnom do 8,9 uveče i psihički ali odjednom a 150 i koji više nije baš za odjednom a za dva puta treba 20% procenata pa čak i 40 sad sam pismo spremio pošto su rekli na moj lični zahtev može e pa lepo preuzimam odgovornost na sebe. nešto mi se noćas ne spava danas sam roknuo nekih xx miligrama pa sad razmišljam šta da radim sa ovim 75 da li da ih podelim po 20 oko deset i ujutru u 5,6 još 50 pa da zaspim ran9o iduće veče io0nako idem u petak...
Što se tiče subotexa pojma nemam stvarno nisam probao niti ću nešto ne bih sa tim, voleo bih morfin da probam, probao sam ono što neki kažu uzmeš pola doze i više i posle sat vremena 100mg speeda doduše ja sam uzeo jedno 250 i jeste nekih sat vremna onako vozalo slično heroinu znaš onaj osećaj što imaš oko srca i to ali posle ostane neki osećaj od speeda posle me duže držao pa sam morao da dodam još 50mg i lorazepam i sanval da spavam
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by sanela »

Metadonac wrote:Ne znam ja znam da ipak postoji razlika kada ubrizgam od moje doze koja je inače za naše pojmove malo veća ne prevelika i kad ubrizgam nekih 60 do 80mg bogami lepo me pukne a jednom sam 120 odjednom i razbio sam još kad sam dodao onaj ostatak neću reći koliko bio sam bogami prvi put posle jedno 3,4 sekunde u dobrom flešu od nekih 10 sekundi laganije intenzitetom ali zato duže nego heroinski i pre te stigne ne čekaš sat vremena da te stigne kad popiješ. Radio sam s vremena na vreme tako ali sigurno jedno 30 puta 40 sam se roknuo nekada kad mi ostane manje jedan dan se častim pa onda uzimam na primer tri četiri dana manje imam neku ideju da spustim dozu pa da probam kao što sam čitao neke da uzimam iz dva puta ovako ne ide ne osećam ništa ili da im tražim spremio sam zahtev na pismu pa će psiholog da mi odštampa pošto mi je psihijatar rekao da misli da nema potrebe i da je zbog drugih stvari ali sada me prošla neka kraća depšresija i problemi pa će mi bitgi lakše i leti da uzimam iz ddva puta znojio sam se i na 110 celo leto i trpeo dva meseca a posle sam u roku od 7 dana stigao do 135 što duže trpšiđš posle ti više treba, ne fizički nego fizički ova sada me pokrije uglavnom do 8,9 uveče i psihički ali odjednom a 150 i koji više nije baš za odjednom a za dva puta treba 20% procenata pa čak i 40 sad sam pismo spremio pošto su rekli na moj lični zahtev može e pa lepo preuzimam odgovornost na sebe. nešto mi se noćas ne spava danas sam roknuo nekih xx miligrama pa sad razmišljam šta da radim sa ovim 75 da li da ih podelim po 20 oko deset i ujutru u 5,6 još 50 pa da zaspim ran9o iduće veče io0nako idem u petak...
Što se tiče subotexa pojma nemam stvarno nisam probao niti ću nešto ne bih sa tim, voleo bih morfin da probam, probao sam ono što neki kažu uzmeš pola doze i više i posle sat vremena 100mg speeda doduše ja sam uzeo jedno 250 i jeste nekih sat vremna onako vozalo slično heroinu znaš onaj osećaj što imaš oko srca i to ali posle ostane neki osećaj od speeda posle me duže držao pa sam morao da dodam još 50mg i lorazepam i sanval da spavam
Metadonac, vidim da si novi, pa ću te pozdraviti i poželiti ti dobrodošlicu.
Skrenuću ti pažnju da se na forumu piše u skladu sa naslovom teme. Ovdje je riječ o Subotexu, a ti s tim nemaš nikakvog iskustva. Ne kontam kakve veze ovo što si napisao ima s temom... Inače, svrha ovog foruma je oporavak, a ne pisanje o pucanju i fleševima, pa, molim te, ubuduće razmisli prije nego što napišeš nešto, da li to ima veze sa drogiranjem ili oporavkom. Ako želiš pisati o sebi, otvori novu temu i bujrum... piši.
Još jednom, pozdrav :)
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by SuperSynthetic »

U pravu si Sanela, mada malo da se doradi ovo što je metadonac napisao i eto ti samo takve priče. Kao sportista što mukotrpno trenira da bi na olimpijadi osvojio medalju. Vidi mu samo početak, - Ne znam, ja znam da ipak postoji razlika kada ubrizgam...
...pa do jaja... književnost...umetnost...stvarno...bez zezanja...bravo metadonac...svaka čast...
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by SuperSynthetic »

Vidi tek ovaj deo:..kad ubrizgam nekih 60 do 80mg bogami lepo me pukne a jednom sam 120 odjednom i razbio sam još kad sam dodao onaj ostatak neću reći koliko bio sam bogami prvi put posle jedno 3,4 sekunde u dobrom flešu od nekih 10 sekundi laganije intenzitetom ali zato duže nego heroinski ...

---Bogami super...zaplet cele priče je kada kaže:-neću reći koliko -...ti si Bogami genije metadonac...
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by SuperSynthetic »

A kraj mu je sam vrh čoveče:..voleo bih morfin da probam, probao sam ono što neki kažu uzmeš pola doze i više i posle sat vremena 100mg speeda doduše ja sam uzeo jedno 250 i jeste nekih sat vremna onako vozalo slično heroinu znaš onaj osećaj što imaš oko srca i to ali posle ostane neki osećaj od speeda posle me duže držao pa sam morao da dodam još 50mg i lorazepam i sanval da spavam.
...doduše pismen je on samo da malo pripazi na konstrukciju rečenice i eto pisca od njega...
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
Post Reply