budjenje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: budjenje

Post by vudd »

aj nanii ponesi taj sudzuk jadna ne bila,skapa' od gladi.
I nastavi pisat'...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: budjenje

Post by selma »

:)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: budjenje

Post by nenormalan-a-lud »

ja se ne kacim,imam pravo da kazem sta mislim,valjda ?Demokratija,ali toga nema kod vas vernika,izvinite,ako sam nekog uvredio svojim stavom,ali ovo je diskriminacija totalno,ko ne misli kao mi,on je olos,dno dna i sl....tuzno
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: budjenje

Post by selma »

nenormalan-a-lud wrote:,ali ovo je diskriminacija totalno,ko ne misli kao mi,on je olos,dno dna i sl....tuzno
ma ko je to rekao?i gdje to pise??
Mozda ti to tako dozivljas, ali to nije tacno...
Svako ima pravo na svoj izbor,a Nanii pise samo svoju iskstvo i ispovjest koju si ti odma hrakno..
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: budjenje

Post by nenormalan-a-lud »

ovako mozemo do sutra nisam hraknuo ili sta vec si napisala,ne znam tsa znaci to,rekao sam svoje misljenje
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

E Vudd,ja fakat zamez'la.A Selma za tebe sam i baklavu zgotovila......
.
nego fakat
nenormalan-a-lud wrote:ne razumem sto vas toliko boli suprotno misljenje,ne verujem u boga i to je to,jesam sad glup ili sta,a vi ste pametni,ne razumem
zezaš se ti ovo nenormalni.............ne znam koga boli suprotno mišljenje,ko je kome uletio s kontrom, ali vidi, meni ne smeta, fakat. Već sam navikla da ljudima prosto smeta kad se spomene Bog, vi ste kao iznad toga, >Bog je izmišljotina za neuke, a ustvari pojma ali pojma o Bogu nemate...........I ja sam odgajana baš tako da ne vjerujem u Boga,to je kao bilo o.k. prije napretka nauke i to,ali je jedan susret sa živim Bogom promijenio i moj život i moje vjerovanje.
Napisala sam već na početku da ne mogu pisati ništa drugo osim onoga što sam sama vidjela, čula i doživjela..........A vjeruj mi da je govoriti o Bogu jako nepopularno, stalno se srećem s nekim omalovažavajućim komentarima i možda kada bih još bila nesigurna u to o čemu govorim i kada bi pokušavala da se više svidim ljudima, ne bi ni pisala o tome, ali ja jako dobro znam kako, zašto i u koga sam povjerovala, i možda kad bi se potrudio da saznaš nešto više o tome protiv čega toliko prosvjeduješ, možda bi shvatio i ti.........I nema potrebe da šupljiram jer za priču o Bogu je potrebno puno više hrabrosti nego za taj stav koji ti zastupaš kao što je i za ateizam i teoriju evolucije potrebno puno više vjere nego za vjeru u Boga....
Zato i piše to što piše ispod mojih postova
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: budjenje

Post by selma »

a cuuuuuj, i tebe pucaju lektorske :)
ma mi bosanci volimo onako nepravospisno i to,brze je i to
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: budjenje

Post by nenormalan-a-lud »

vidis koliko si otvorena za drugacije misljenje,cim neko ne misli kao ti,nije u pravu,to je tvoja krilatica,ne prihvatas tudje misljenje,lose je to
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

Ja se stvarno izvinjavam svim pravopisnim inspektorima sa foruma zbog počinjenih dosadašnjih kao i budućih grešaka,ali ja stvarno nemama namjeru da lektorišem dosad napisano, pišem onako kako se izražavam paaaaaaaaaaaaaaaaaa kome se ne sviđa,ne mora ni čitat.
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

nenormalan-a-lud wrote:vidis koliko si otvorena za drugacije misljenje,cim neko ne misli kao ti,nije u pravu,to je tvoja krilatica,ne prihvatas tudje misljenje,lose je to
Ma o.k. je što ti imaš svoje mišljenje,al de ga barem podupri iliti objasni
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Post Reply