između 2.zla

Ovo je forum za osobe koje žele prestati piti ili koje su prestale piti i žele prodiskutovati o problemima s kojima se suočavaju prilikom održavanja apstinencije. Ovdje možete saznati informacije o programima i metodama liječenja alkoholizma

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: između 2.zla

Post by demijan »

ja popio od jutros dve kafice,rano ustajem,drzim ti fige.Nego daj neki recept za nesto brzinski slatko da se napravi,ono za samce koji moraju sami da spremaju.Ti si kuvar majstore,pomozi nama amaterima :D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

:) jao demijane gde mene nadje. Bas, ali bas nista ne znam od poslasticarstva. Jedino palacinke... hehehe
evo sad cu od keve uzeti jedan recept, lak je.
Dakle; vocni plazma kolac :D nadam se da ce ti se dopasti, jednostavno je.
1.kg sezonskog voca, sta ti je po volji, izrendati ili iseckati na kockice i prokuvati u litri zasladjene vode (zasladjene,3-4kasike secera), kuvati par minuta posto baci kljuc. Voce ocediti i ostaviti ga po strani da se ohladi, a ovu vodu u kojoj se kuvalo voce ne prosipaj vec u nju ubaci 2.pudinga od vanile,koja ces pre ubacivanja u tu vodu razmutiti u posebnoj ciniji sa 3-4 kasike hladne vode ili mleka. u receptu pise puding od vanile, mada mozes koji vise volis. Na tacnu poredjati 200.gr. plazma keksa ili petit keks koji ces prethodno natopiti mlekom, ali ne puno, videces vec dok budes spremao. Preko keksa poredjati voce pa odozgo puding. Na kraju slag, po volji. Nadam se da ce da osvezi osim sto ce zasladiti =)
Prijatno demijan.
Javi kako je ispalo :D
Last edited by winston85 on Tue Jul 03, 2012 12:21 pm, edited 2 times in total.
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

I da, ostavi u friz da se ohladi =)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: između 2.zla

Post by sanela »

Mljac mljac, ovo bih cak i ja znala napraviti
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

Ih, Sanela.... Pa kako bona ne bi znala, uostalom, zensko si. To bi tebi islo samo tako :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: između 2.zla

Post by sanela »

winston85 wrote:Ih, Sanela.... Pa kako bona ne bi znala, uostalom, zensko si. To bi tebi islo samo tako :)
Moj wins, to sto sam zensko nije nikakva garancija...
Cuvaj se....
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

Ma samo ti se cini... :)
Hocu, hvala ti!
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: između 2.zla

Post by winston85 »

Jedva sam docekao da sunce zadje i izadjem malo da prosetam. I izadjem i naravno moji jedini drugari po flasi sede u parku i piju. I navale ajde popij jednu, i ja reko ajd samo jednu casu cu. Ali u glavi mi se vrzma esperal. Dugo sam se dvoumio i popijem tu casu, i kontam pa valjda mi nece biti nista ako popijem jos jednu. Srecom, javi mi se nesto da ne nastavljam da ne bi pravio sebi i drugima belaja, i odem u prodavnicu i uzmem sveps. I naravno pocnu prozivke, vide ga, sad smo kao fini a do juce si pado tuda...Popijem svoj sveps i shvatim da mi to uopste nisu nikakvi drugari, samo kad se piej i kad treba cip onda zvoni telefon, inace retkost... Brzo sam otisao, poslusao mog dobrog drugara!!! :)
Hvala ti drugar!!!
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: između 2.zla

Post by zeleni »

:D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: između 2.zla

Post by preispitivac »

To je to Wins, kakvi bre ortaci. Svi smo zbog ortaka ispusili 100 puta. Treba odoleti, kako tako.
Jurim rep
Post Reply