EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

dete svemira

Re: EMOCIJA JEDNOG TRENUTKA

Postby dete svemira » Wed Feb 06, 2019 10:31 pm

Preumorna.
Preumorna od svega što sam ikad videla,čula,prošla...
Kao prokletstvo me prati misao jednog čoveka,izgovoreno pre dvadesetak godina-
*Ne zaboravi gde si bila
Ne zaboravi koga si videla
Ne zaboravi šta si čula*

Preumorna sam od svega što sam videla,čula,-doživela,osetila.Preumorna sam od svih emocija.Svih ljudskih drama.
Preumorna sam od svih prljavština.
Svi "učinci" da se zaštitim-ne vredi.Nađu me ljudi.
Da sam otišla u monahinje bilo bi lakše...to bi bio moj izbor.Ovako sam bila civil-koji je slusao i pricao takođe kontejner svog sranja.
Da li je do Balkana ili do čega-ljudi su prepuni govana.
Sa druge strane-ne zalim.Drago mi je sto sam bila tu za njih.Posebno za one koji su imali zelju da samnom pricaju pre smrti.To je bila jako velika stvar ovih 18 godina.Koliko sam bila ljuta zbog toga-toliko je to postao moj krst koji sam nosila.
I jesam zahvalna za sve.Samo sam preumorna.
Previse informacija.Previse emocija.Previse svega.Odzivela sam sto neki ljudi ne bi u 6zivota.

Osecam se izgubljena u proslosti i sadasnjosti.
Apsolutno svesna da je sadasnjost nesto totalno novo,ja to novo totalno ne poznajem a pritom totalno umorna od svega starog svesna da po starom ne mogu hodati u ovom novom.
Misli koje misliš
su život koji živiš.

Nesa_neske_01

Postby Nesa_neske_01 » Thu Apr 18, 2019 2:02 pm

dete svemira wrote:Preumorna sam od svega što sam videla, čula, doživela, osetila. Preumorna sam od svih emocija.Svih ljudskih drama.
Preumorna sam od svih prljavština.
Samo sam preumorna.
Previse informacija.Previse emocija.Previse svega.Odzivela sam sto neki ljudi ne bi u 6zivota.

Osecam se izgubljena u proslosti i sadasnjosti.
Apsolutno svesna da je sadasnjost nesto totalno novo,ja to novo totalno ne poznajem a pritom totalno umorna od svega starog
svesna da po starom ne mogu hodati u ovom novom.

Misli koje misliš su život koji živiš: https://www.youtube.com/watch?v=zApYrQvagjQ
Умеће заустављања времена. Човеку није лако да научи да живи у садашњости: https://www.youtube.com/watch?v=UWClXu5j8KU

dete svemira

Postby dete svemira » Sun May 05, 2019 12:45 am

Čudan i divan prelazak iz sveta u svet.
I dalje nemam ideju gde idem ali negde mi je zadnje vreme-radi prvu sledecu dobru stvar i sve ce biti dobro.
Nije bitno da li razumem ali nije bitno ni gde idem.
Ako gledam ono sto mi je poznato i ako radim samo ono sto znam-ne mogu dobiti niti biti drugacije od onog kako je to uvek i bilo.
Misli koje misliš
su život koji živiš.

Return to “INSPIRATIVNE MISLI, STIHOVI I IZREKE”