Moja ispovjest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Bolnica 7 deo

Post by Vivaldi82 »

Al se oduzilo..izvinite ,kako mi izadje tako napisem ..videcu da skratim malo.Gde smo ono stali?'Tj ja..a evo..j

Kako sam bila prilcno naivna i prvi put u zatvoru.Odnesem ja cigare i keks u komodu i ostavim tako bez katanca,jos i sakrijem onu cedulju s pismom negde izmedju..komode.Odem po terapiju,pa da uzmem rucak.a za oboje se trebalo stajati u redu.jer su delili na kapiji,tj resetkama.Kad sam se vratila u sobu,nema cigara,nego dve kutije bonda ostale nema keksa,i sto je najgore nema moje cedulje,koju sam tako"brizljivo" sakrila..Sad mislim boze glupace...al jbg tad ,imala sam 20 god tek.

-Ko je ukrao sve?Tresuci se pitam jednu od prljavusa iz moje sobe,koja se tu zatekla.
-ja neznam,bila sam po rucak...
-Sve vi znate ,picka vam materina,samo se pravite mutave!!!
A uostalom nije mi ni trebao odgovor,videla sam joj po pogledu i strahu i ukapirala
Izlazim iz sobe ,i tresem se,crvena u licu,primecujem da ceo hodnik pusi i niko ne zicka cigare.Odlazim do njenog stola.
-Sta ti je to trebalo?Da si mi trazila cigare dala bi ti,sta me boli kurac za cigare i keks ,ocu da mi vratis cedulju i to odmah!!!,To se tebe ne tice,derem se
Debela Krajica me gleda mrtva hladna,sa smeskom na licu,ocito se zabavlja.Svidelo mi se kod nje sto nije ni pokusala da porice ili sl.Nije bila takva osoba.Na neki nacin,bila je iskrena i direktna,i mislila je i da je pravedna,..al to je samo mislila,jer da je bila pravedna ne bi je se plasilo pola bloka,a druga polovina je mrzelo.
-Sta ce meni tvoje cigare?Vidis da sam ih svima podelila,cak i marlboro,ha,ha.Htela sam samo da te naucim pameti.
-Eto ti cigare,uzmi i keks najedi se,crkla dabogda!!!Imas da mi vratis cedulju ne tice te se jel ti jasno!!!-Pusila sam se,da mi skoro dim iz usiju izlazio....
-Gresis A.,tice me se i tekako,trebala si da znas da je on zauzet vec,da je moj.I da nije zdravo krasti tudje tipove.
-Pa sta ja mogu kad te on nece?Ruzna si mu,vidis da te ne jebe ni 5%?Ja ga ni ne poznajem decko se ,odmah ponudio da pomogne,svidjam mu se valjda...,sta mog..
I tu ona ustane i tako me odalami da mi se glava okrenula,cini mi se skroz unazad.I potucemo se,al bila sam mnogo besna,i to mi je pomagalo,a ona jaka i teska...Tukle smo se nogama ,rukama,cupale se i grebale.Ja sam tad bila jako mrsava,bar 20 kg je bila teza..Al nekako je dobijem,valjda mi bes dao snagu,gurnem je jako zatetura i pade na pod.Sela sam joj na stomak i pocela da je bijem u sise pesnicama,A imala je ogromne sise koje su se svuda prelivale jer je i tako debela volela da se utegne ...i to u moj sorc.Za nju je to valjda bilo doterivanje.U stvari tukle smo se sigurno deset minuta vec i sve se zene oko nas okupile,tj sa jedne i druge strane hodnika a mi na sredini.I tako je lepo pesnicim u sise,ne moze da se pomeri,stipa me rukama odozdo.Kad me neko odalamio preko ledja,onako bas jako,i ja se strovalim na nju.Kasnije sam ukapirala da me jedna od devojaka iz njene sobe razvalila stolicom preko ledja...Tako dobro da sam se na tren onesvestila,jer mi stolicina noga i glavu fino dovatila.

Curela mi krv iz glave,a kicma me je toliko bolela da nisam uopste mogla da se ispravim.Nego me je komandirica digla nekako(nemam pojma kad se stvorila),oterala zene okolo sa Mrs u sobe!Dok sam povijena teturala za komandiricom ona kucka od D.Kraljice je izvadila cedulju i cepala je na male parcice i gledala me,i ja sam gledala nju ,i znala sam da ta prica jos nije zavrsena.

Komandirica me uvela u sobu i zakljucala me.Dosla sestra donela mi neku jaku terapiju i stavila mi neku gazu na glavu te dezinfekovala ogromnu masnicu sa ogrebotinom,na ledjima,a drala sam se ko luda:
-Jebem vam mater svimaaa!Sta me zakljucavate,zakljucajte nju,ajde nek zaspi ako sme!!Rasporicu teeee Kraljiceeee,nemoj da spavaasss!!!!!
Tako sam moj bol i bes iskaljivala dranjem iz petinih zila.a onda sam zapala u duboki san,posle toga,naravno na stomaku spavala celu noc.
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Moja ispovjest

Post by Vivaldi82 »

Ma jel moguce da sam na forumu uvek samo ja i jos hrpa "gostiju",a onda odjenom niknu teme i postovi od ljudi s foruma koje svi znamo?????Kako se vi to ugostujete pa pisete da vas niko ne vidi da mi je znati?''Naucite i mene!Necu tako da se igram :cry: ,E bas necu,smrc :evil:
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

8 deo Ponekad smo nemi sa drugima jer oni su za nas gluvi

Post by Vivaldi82 »

Budim se,jutro je,svi su jos u krevetima,otkljucavaju se vrata,ulazi komandirica.
-Budi see!!,Ustaj!!
Prilazi mom krevetu.
-Slusaj V. ti si tek dosla i vec pravis svadju i tucu.Necu vise da vas cujem !Jedna na jednu stranu ,druga na drugu!Inace tebe saljem odma dole na istrazni a nju u Zabelu.Pa ljudi ste,niste zivotinje,jos devojke. bre..
-Pa napala me komandirice,morala sam da se branim
-Mustra je ona,sedi ovde po nagradi,malo joj fali da leti u Zabelu,nemoj da joj se priblizavas ako ona dodje kod tebe,mi cemo intervenisati,jesi cula!?
-Jesam komandirice,dobro komandirice
-Ajd sad po dorucak!
Jedva sam ustala,ljuljalo mi se u glavi,i od udarca sam imala i ranu i ogromnu cvorugu koju sam napipala.A ljuljalo mi se i od sinocnje terapije.umivam se i izlazim na hodnik,idem u red za dorucak.Nema kucke,ovaj Kraljice,u sobi je ..poslala devojku po terapiju.stoji u redu ispred mene...
-A.hocu da znas ,da sam ja neutralna,i rekla sam joj da nije u redu da ti uzima cigare ,kad ti vec niko ne salje.Nemoj da mislis da imam nesto protiv tebe.znas,samonm mozes da pricas,kad oces....
-Znam-
kazem i mislim se,gledaj sto je poslala da izvidi situaciju,da vidi sta jesam li nesto rekla komandirici za zid.Posto je zid nasa tajna,komandirice. ga ne vide s pocetka hodnika kad idemo tamo,neko cuva strazu.a kako ima svakakvog smeca,komandirice tamo ne zalaze.Jebote mozda me je bas ova kucka odalamila stolicom,a sad mi se slihta po naredbi.

Uopste vise nisam razmisljala o zatvoru,o rupi u kojoj se nalazim,i kad cu da izadjem.nisam razmisljala o ljudima napolju,koji su me ostavili da trunem ovdeNisam mastala ,ni razmisljala o slobodi ko pre.Razmisljala sam neprestano kako da ostanem ziva i nepovredjena dok sam ovde ,i sta da radim za cigare,kad mi nestane ova zadnja kutija.Da prestanem da pusim nije dolazilo u obzir,jer da sam imala vise cigara,jela bi ih kolko sam bila nervozna.otisla sam na krevet i legla.Iako sam zmurila na jedno oko.Razmisljala sam samo sad i ovde...jer ovo je sad bio moj dom,moj pakao

Dosla je Slavica koju sam znala iz vidjenja.Nikad do tad nismo pricale.Usla na prstima i sela na moj krevet ko da je to nesto najnormalnije.
-Videla sam juce kako si isprebijala onu rospiju!Naduvala si je ko zabu ,ne izlazi iz sobe,ha ha ha...gromoglasno se smejala.imala je ogroman stomak ispred,ko trudnica,koji se sav tresao od njenog smeha...znala sam da mrzi D.kraljicu i odmah mi je bila simpaticna...
-Slusaj A,,od kad sam ja ovde ova 4 meseca,ova je kucka toliko maltretilarala ove lude jadnice,i ko kod bi dosao odma bi ga tako dobro zaplasila,da se ne bi usudio zaliti.ti si prva koja joj se suprodstavila na taj nacin.htela sam ja vec da je ispizdim da joj izvadim te besne gliste iz dupeta,al jbg ne prilici mi,ja sam starija zena..bolesna sam,imam jos malo da odsluzim...al da dodje na nas kraj hodnika ne sme,samo brzo prodje kad ide na taj zid....A da vidis kako se prenemaze i zove onog jadnog decka,a on kao ne moze da dodje,te boli ga ovo te boli ga ono....
I tako se ja i Slavica zagotivimo u 5 min.Jer neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj,zar ne?'
Negde posle rucka,eto ti opet Slavice,i sa njom ,ona moja luda cimerka,shvatila sam da sve ludace koje imaju bar malo mozga i cigara,su na Slavicinoj strani,iako bas moraju idu D.Kraljici jer je se boje,al posle odu i sve istorocu kod Slavice,pa je ona u sve upucena i sve vidi..To sam tek posle saznala taj dan.Otisla sam kod njih u sobu u upoznala ostale zene,svaka je imala ili bolesnu jetru,ili kamen u bubregu...Naopokon normalne zene..kakvo otkrice...I da tako prihvate jednu narkomanku..nisam mogla da verujem.
-Dodji-rece moja cimerka-zove te M. na zid.
Decko nije mogao da veruje...kaze sve su mu ispricali.I kao jako mu je zao sto mi stvorio probleme sa tom "divljakusom",on je to trebao predvideti.pita me kako sam i kaze da ce mi jos taj dan poslati jos dva boxa cigareta i da ih stavim pod katanac kod nekog kome verujem u komodu.I opet mi da cedulju sa svojom adresom i mobilnim..i ono kao da ga zovem pod obavezno jer mora da se oduzi za ovo sto mi je on kao napravio ,jer se oseca krivim.Bla Bla bla...Sve u svemu videlo se da mu je inponovalo sto su se dve ribe oko njega potukle.
Posle menjanja smene stignu meni cigarete.I Slavica mi ih zakljuca pod katanac u njen ormar,kaze ako hocu da uzmem nesto samo da dodjem kod nje...
Znala sam da ce ona D.k. jos isti dan znati sve preko svojih ortaka sa muskog bloka.Znace da smo pricali,a da su mi opet stigle cigarete vec je videla.I bilo mi je drago zbog toga...
Tu noc kad smo sve bile u krevetu komandirica opet zakljuca nasu sobu.

U jutro dorucak pa terapija...zove me doktorica,psihijatar.Pita me da joj ispricam sve sto se desilo.i ja joj sve ispricam ,naravno izostavim zid(inace bi me mrzli oba bloka i muki i zenski,to im je jedina zabava),nego kazem da me taj decko video na resetkama i da sam ga tamo zamolila cigare.I doktorka mi kaze da ovo nije prvi put da D,K.,pravi tuce i zavodi red,da oni znaju ko i sta je ona.I da joj jako malo fali da ode u Zabelu jer je vec odavno trebala biti tamo,da ce joj ovo biti zadnja opomena,Tako ako je ja ne odem traziti ne moram da brinem jer je ona(Doktorka) vec pricala sa D.kraljicom,i ova joj je obecala Da ce me ostaviti na miru ,i cak vise da ce se pomiriti samnom....hm,previse sam dobro skapirala tu devojku da bi u to poverovala ma kako bila naivna. tad ja..al htela sam da verujem..trudila sam se,iako sam znala da necu mirno spavati dok god sam u bolnici.
Tog dana posle rucka mi stigne pismo "izvinjenja"D. Kraljice,u kom se navodi,da joj je zao sto je sve tako ispalo ,eto otelo se kontroli,da sam joj sve odmah rekla ,ona bi razumela...bla bla.Uz to u pismu me poziva da popijem s njima kafu u znak pomirenja kao cekaju me sve cetiri..
I ja mala naivna odem...Reko,i da me napadne opet cu je izpizditi,al ovaj put cu paziti da bude jedna na jednu...fer faight
I sve je bilo ko da se nikad nismo svadjale,smejale se ,zezale na nas racun,pricale o gudri o tipovima,rekla sam joj da me taj njen ne interesuje,da ga nikad necu zvati,da sam bez cigara ovde i bez para.....I kao pomirile se...Jeboteeeeeee
Ustanem ja da krenem prema sobi...ma nema sanse vidim sve duplo,ocu da se uvatim za zid a zid mi bezi...ljuljam se ja ,ljulja mi se zid.I nekako ga dovatim,i klizim rukama po zidu,jedva nekako,samo sto ne padnem.Oci mi se zatvaraju pa se otvaraju....Cujem njih kako se smeju u daljini,glasovi im odjekuju,nemocna sam.Groznicavo razmisljam,da ako sad pocne da me bije polomoce mi sve kosti,a ja necu znati ni gde se ona nalazi.
Odjednom vidim ispred mene komandiricu
-V.Ajde uzmi tvoje stvari ,vracas se nazad u Istrazni block.Ajde,pomoci ci cu ti ja...
Jedva hodam,komand. me pridrzava.
Naravno komadirice su sve bile dobile naredjenje da nas drze na oku,i valjda su videle da nesto nije u redu kad sam ustala od stola onako dok su se one grohotom smejale...Pa su odmah odlucili da me vrate dole,jer im je valjda postalo jasno da se ona i ja nikad necemo pomiriti da samo mozemo da se poubijamo...
Sad ,posle toga se malo secam..znam da su me odvukli u ambulantu,izvadila mi krv sestra,pa mi dala neku infuziju dok sam unezverena sedela na fotelji,pa na prijem na istrazni ,pa ponovo kod Sanje i Zejneb u sobu .Ali to su sve samo flesevi secanja..Tamo sam spavala 3 dana i 3 noci.Kad sam ustala Sanja je vise manje vec cula celu pricu ,o tome sta se u bolnici desilo.Rekla mi je da su mi nasli u krvi neznam koliko mg nozinana,i da je D.Kraljica premestena u Zabelu ,jer su odavno cekali dobar razlog da je premeste.Rekla mi je da mi je stavila jos koji miligram vise u kafu ne bi me ni spasli mozda bi samo zaspala i umrla...


Al sam se smorila....Evo ovo sto je ostalo da se napise stavicu sve kratko u sledeci deo,pa ce prica nadam se biti gotova...Verujte mi ljudi,smorila sam samu sebe ovom dugackom pricom,a vas mogu misliti.Budite mi dobri i str8 ...arivederci
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
izabella
Posts: 45
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:06 pm
Location: PISA

Re: Moja ispovjest

Post by izabella »

nisi nas smorilaaaaaaaaaaaaaaaaa
aj ja se tek ponadala da cu sve da saznam a ne kao sto si mi za 3 minute(bukvalno) ispricala...tamo nekad dasvno

lolim te punoooooooooooo :goodman:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Moja ispovjest

Post by sunrise »

Draga moja Vivaldi
ja trebala otici iz shopa jos prije dva sata a ja sjedim tu i citam tvoju ispovijest.

Ovaj,nama sve to super i zanimljivo zvuci ali kad pomislim da si ti kroz sve to prosla,uzas.

Pozz te draga i nadam se da si ok
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
janja-st
Posts: 8
Joined: Wed Jun 30, 2010 11:45 pm
Location: Split

Re: Moja ispovjest

Post by janja-st »

bas zanimljivo pises
User avatar
smrtnik
Posts: 1
Joined: Fri Dec 24, 2010 1:16 am

Re: Moja ispovjest

Post by smrtnik »

Moj zivot je kao pustinja,,sve je otislo odjednom,nisam znao sta mi se je desilo,,.Imao sam sve u zivotu,ljubav,srecu ,zadovoljstvo ma sve sto covjek moze da ima ali sada su ostale samo materijalne stvari,ja ne znam sta da radim vise veliki je pritisak u meni kao da cu puknuti.djevojka je jos uvijek tu kraj mene ali ja se osjecam kao da je stranac pored mene,,ona me shvata i ja to znam ali sva osjecanja sto sam imao prema njoj su izblijedila jednostavno nestala,,u dubini negdje osjecam da je volim svim srcem ali mi droga neda da osjecam to prema njoj,,pokusavao sam da se ubijem ali kao da me bog cuva neda mi da odem,,gutao sam po 52 tramala na dan,,u vise puta predozirao,,smrka sam sve sto se je dalo posmrkati u nekim trenucima od boli i tuge sjeko se,,jednostavno sve sto dohvatim pokvarim neam vise volje da zivim..Svake noci pozelim da ne ustanem kada zaspim ne znam ni sam kada sam zadnji put zaspao samo mi je mrznja u ocima,,sve sto sam voljeo nekda sada mrzim,,izbo sam lika nesvjesno moje tijelo jeste bilo ali ja ali um nije,,volio bih kada bi sve nestalo i da se vratim na pocetak ali znam da ne moze to tako,,ne zelim da zvucim dosadno nikako da budem teret ljudima jer nikada nisam ni bio,,ali morao sam negdje da napisem sve sto je dio mene..pozzz toliko..
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Moja ispovjest

Post by Vivaldi82 »

Draga Sunrise ,hvala ti sto me citas,hvala i ostalima...Posebna podrska Smrtniku . zelim mu .da smogne snage da ispliva iz svog mraka,pre nego sto ga proguta.
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
izabella
Posts: 45
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:06 pm
Location: PISA

Re: Moja ispovjest

Post by izabella »

[quote="vudd"]jao jao...ma zajebavam se ja...samo vi ili ti pisi na italijanskom

kome smeta nek' je govna

velik pozdrav za Italiju :)
TE LO GIA AMO! PDT_Love_04 PDT_Love_09
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Moja ispovjest

Post by vudd »

izabella wrote:
vudd wrote:jao jao...ma zajebavam se ja...samo vi ili ti pisi na italijanskom

kome smeta nek' je govna

velik pozdrav za Italiju :)
TE LO GIA AMO! PDT_Love_04 PDT_Love_09
Let's talk about sex ,baby :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply