Bez posebnog naslova...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

pa bas ta pitanja sa srcem i lomovima nogu ruku kukova kukoooo,

pitanje srca sale brej
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

da ne ispadne da ja hocu nekom da lomim te napomenute stvari...ne, nego sam mislio narkomanija=pitanja srceta
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

jel ko konta ono "prvi paketici"... i kako to stizu, ne znam jel to kao tip ima svoje paketice pa ih djeli kao sto ovdje kod nas neki se foliraju kako imaju svoju vutru pa caste s tim --- hihi ovi nasi neki bi i na tu foru hahahhaha......



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XleNkCY2Cis[/youtube]
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

nekom himna nekom (meni bila nekad

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FMBP_9WZWGI[/youtube]








ova nije lose fuer ein fries fatherland
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Uuadx8KgixQ[/youtube]
hEIL hEIMAt
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Bez posebnog naslova...

Post by Vivaldi82 »

Daj Bojane pa hajde pisi nam nesto o tebi..ispovjedaj tvoju jadnu dusu ovdje u ispovjestima..eto naslusali smo se muzike ,a ja cu se potruditi da te niko ne prekida,sve cu ih najuriti :-D :-D ,ajde covece sklopi par redova zajedno..da cujemo sta imas da kazes..pozd
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Bez posebnog naslova...

Post by saša-ex »

vudd wrote:Alo,rodjaci...ovde se radi o zivotima!!!
(A vidi ga Sale-Hriscanin sto je izvrnuo slova :twisted: )
zdravo Vude mislim da nisi razumo ovo je vrklo bitno da svatis.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Bez posebnog naslova...

Post by bojanol »

Moja priča je kliše, nemam ti ja šta napisati, a da se ne razlikuje od tvoje priče, na primer.
I zato draga moja, evo ti dva-tri reda. Nekad sam pisao i više, ali sam skontao da je i to bilo too much, jer pisanije na internetu može da ti napravi kojekakvih problema. Nisam verovao, ali tako je. I zato, tri reda je dosta. Muziku ne računam.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Bez posebnog naslova...

Post by winston85 »

bojanol wrote: pisanije na internetu može da ti napravi kojekakvih problema. Nisam verovao, ali tako je. I zato, tri reda je dosta.
Ponekad i previše...
Dozvoljena doza paranoje, u mom slučaju..
Inkognito... 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Bez posebnog naslova...

Post by Vivaldi82 »

bojanol wrote:Moja priča je kliše, nemam ti ja šta napisati, a da se ne razlikuje od tvoje priče, na primer.
I zato draga moja, evo ti dva-tri reda. Nekad sam pisao i više, ali sam skontao da je i to bilo too much, jer pisanije na internetu može da ti napravi kojekakvih problema. Nisam verovao, ali tako je. I zato, tri reda je dosta. Muziku ne računam.
Izvini trebala sam reci Boki..a ti si Bojanol,pa sam pomesala imena..mislila sam na onog cija je tema..tvoju bi pricu isla citati na tvojoj temi ,ako je imas.Boki je pustao muziku gore pa sam htela reci dosta muzike ..pisi malo.Izvinjavam se zbog zamene NICKA
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by anfakabl »

Vivaldi82 wrote:
bojanol wrote:Moja priča je kliše, nemam ti ja šta napisati, a da se ne razlikuje od tvoje priče, na primer.
I zato draga moja, evo ti dva-tri reda. Nekad sam pisao i više, ali sam skontao da je i to bilo too much, jer pisanije na internetu može da ti napravi kojekakvih problema. Nisam verovao, ali tako je. I zato, tri reda je dosta. Muziku ne računam.
Izvini trebala sam reci Boki..a ti si Bojanol,pa sam pomesala imena..mislila sam na onog cija je tema..tvoju bi pricu isla citati na tvojoj temi ,ako je imas.Boki je pustao muziku gore pa sam htela reci dosta muzike ..pisi malo.Izvinjavam se zbog zamene NICKA
drago mi je da si ovo razjasnila, već si me ubedila da si totalni isfur.
Nisam ni ja verovala da je ovaj forum toliko popularan među novosadskim strejterima (kobajagi), pa sam letos obaveštena da sam upraćena. A nemam svoju ispovest. Dobro, nekoliko puta mi je spomenuto ime, ali treba baš temeljno isčitati razne teme da bi se na to nabasalo.
U suštini me boli uvo, ali nije baš prijatno dok ne preboliš.
all that I want is to play
Post Reply