satka mala izvrnuta torta

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by VVV -ex prokleti »

1.- dobrodpsla. pročitaj moju ispovijest, možda ti pomogne kada vidiš kroz šta sam prolazio i na koji način.
2.- slušaj Vuka, meni je puno pomogao i zahvaljujući njemu, ljudima s foruma i svojoj volji,čist sam 7 mjeseci
3.- samo piši,i piši. komunikacija među nama je ono što nas drži
4.- sretno i polako,sat po sat, dan po dan
5.- zapamti: poslije svega dolazi ono najlijepše:ŽIVOT,stvaran i čist, opipljiv i pozitivan
6.- samo nebo ti je granica
7.- i za kraj veliki pozdrav i podrška i od mene, a vjerujem i od svih dobrih ljudi ovdje na forumu

V.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by vudd »

Torto Iskrena,ne iskvarena,emotivna,uvijek si dobrodosla...Cuvacemo te,paziti,te maziti :)
Pisi
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
verujemuzvezde
Posts: 17
Joined: Sat Oct 23, 2010 9:18 pm

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by verujemuzvezde »

heheh vudd nasmejao si me :) nasmejala sam se prvi put danas :) i to je nesto :) a bas ste svi divni :)vuce procitakla sam ja tvoju ispovest celu,jos pre nego sto sam se registrovala :)))i mogu samo da kazem svaka cast ;-) e sad sas nekako poztivmna, za razliku od danas :)))
verujemuzvezde
Posts: 17
Joined: Sat Oct 23, 2010 9:18 pm

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by verujemuzvezde »

ups pogresih i vukovu i prokletog narkomana, ma sve sam vas iscitala :)
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by vudd »

verujemuzvezde wrote:heheh vudd nasmejao si me :) nasmejala sam se prvi put danas :) i to je nesto :) a bas ste svi divni , e sad sas nekako poztivmna, za razliku od danas :)))
Nisu svi,samo sam ja divan 8) ...

Samo danas:Nasmijao sam jednu sto u zvijezde vjeruje.Ucinio sam dobro djelo :)
Salim se... I Vuk je divan :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KzgmyD08wGE[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by Param-parcad »

vudd wrote:
Nisu svi,samo sam ja divan 8) ...
vala sve jesi ali divan...dobrodosla torto i jedan savet...cuvaj se ovih slatkorecivih :)
verujemuzvezde
Posts: 17
Joined: Sat Oct 23, 2010 9:18 pm

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by verujemuzvezde »

ljudi jedan dan je prosao ok :) bez icega, sem nekoliko diazepama :)
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by klara60 »

Draga djevojko, odavno nisam procitala da neko sebe ovako dobro analizira-to od djetinjstva, pa te dvije licnosti, pa potisnuti problemi i sl...A, znas li ti koliko to puno znaci u izlijecenju?! Nisi ni svjesna da si tako blizu pocetka razrjesavanja svojih problema (pisem u mnozini-problema-zbog pp koju si mi poslala). Po mom iskustvu sa kcerkom sad ti je potrebno da te neko, a jos bolje ti sama, podstakne da potrazis pomoc. Zasto ne odes psihologu, psihijatru na par razgovora? Velika je stvar sto si se i ovdje javila. I ja cu te savjetovati da redovno pises ovdje sta ti padne na pamet, da pitas, da izrazavas osjecanja, a ne bi bilo lose da kod kuce vodis i svoj dnevnik. Ti ulazis u srz problema, analiziras, a to vodi pronalazenju uzroka...Probaj naci snage u sebi da pokrenes volju da rjesavas te probleme. Tih sest mjeseci cistoce sigurno nisi dobro iskoristila pa nisi ni osjetila ljepotu zivota bez svega toga.
Hajde poslusaj savjete koje ti daju, hajde cuveno "korak po korak", dan po dan...
Sretno
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by dete svemira »

Nastavi....
Minut po minut...
Dan po dan...
Pisi-tu smo...
NISI SAMA!
Prvi post je divan...nastavi...budi tu,broj...sebi brojis...
sto Vuk kaze-sve bude..polako...strpljenje...
a ZNAS-da te ZVEZDE definitivno cuvaju,a ti se samo jos malko sacuvaj i sve ce biti dobro... :)
Misli koje misliš
su život koji živiš.
verujemuzvezde
Posts: 17
Joined: Sat Oct 23, 2010 9:18 pm

Re: satka mala izvrnuta torta

Post by verujemuzvezde »

evo i drugi dan je prosao dobro,apstinencija od svega :) samo sto oka ne mogu da sklopim :)
a sto se psihijatara tice, obisla sam ih ja dosta, ali bez ikakvog uspeha ....
a sto se price tice, bas osecam da mi je potrebna, zato cu pisati ovde, posto svakako ja jako tesko pricam o osecanjima i o svemu...
hvala svima na podrsci i lepim recima
Post Reply