Najbolja zamjena za teške droge

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

pijani_veseli
Posts: 1
Joined: Tue Oct 25, 2005 10:02 pm
Location: Zagreb

Najbolja zamjena za teške droge

Post by pijani_veseli »

Ja mislim da je dobra graševina bolja zamjena i od heptanona i od metadona. A vi?




Žuja je zakon!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Eeeeeeeeeeee.....
Šta da ti kažem,nemam ja ništa protiv,ali pre sam za metadon PDT_Love_01
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 5:52 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

grashevina?
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 5:52 pm, edited 1 time in total.
manijak
Posts: 15
Joined: Sat Oct 29, 2005 10:08 pm

Post by manijak »

Ja sam za jednu legalizovanu turu:
Loza,konjak,pivo,rakija,sljiva,viski,vino,pelinkovac,bambus,gemist,vinjak,votka,bevanda,travarica,kruska... :roll:
Titanik1

Post by Titanik1 »

Najbolje zamjena za teske droge???!!!? Hm...-za nekoga grasevina,za nekoga viski,za nekoga ovo,ono!Kako taj lazni lijepi osjecaj droge ne traje bas dugo-zavisi,za mene najbolji osjecaj-zamjena za teske droge je ,dobar,iskren,sex sa osobom koju volis i koja tebe voli! Za mene nema bolje zamjene!Jeste da osecaj ne traje dugo-i to zavisi,kako kod koga,kao i kod droge,ali nezamjenjiv je osjecaj!Ma,ni droga nijedna ravna mu nije-osjecaju! Pozdrav!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

zasto kazes da osjecaj ne traje dugo?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Remorker1

Post by Remorker1 »

metadonska terapija je zakon.kao i seks sa osobom koju volis.titanik(prijatelju)u pravu si.citao sam tvoje postove i zelim ti reci da te podrzavam.ja nemam voljene osobe ali sam ponekad sam sebi dovoljan(desna ruka).jeli zivis blizu kpz posto sam tamo dosta vremena provodijo.
radonicb
Posts: 33
Joined: Wed Nov 29, 2006 6:10 pm

Post by radonicb »

Koristio sam dop jedno 2 godine pa sam prekinuo jedno 25 dana. Dosao EXIT pa pomislih aj da se puknem jos jednom "zadnji put"HAAAAa!!!!.
I tako sam se przio sve do pre 5 dana. Prvi dan je prosao nekako sam uspeo. Za 4 dana sam rokno 5 kutija bensedina 10mg. Danas nisam zguto ni jednu tabletu i veruj mi da se osecam mnogo bojle i srecnije cimno bivsu curu. I idem dalje bez ikakvih lekova ili neceg drugog.


Veruj samom sebi da mozes sam sve da resis inace je sve uzalud.
Post Reply