Najbolja zamjena za teške droge

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

radonicb
Posts: 33
Joined: Wed Nov 29, 2006 6:10 pm

Post by radonicb »

Objasni mi koji "vrhunac".
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

radonicb wrote:Mozda se svidja narkomanima!
Ali ja sam bivsi narkoman!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Legalizacijom vutre ce se broj narkomana smanjiti za minimum 50%, time bi se policija i drugi vise posvetili fatanju dilera tezim drogama.
I na kraju vutra onda vise ne bi bila vise droga i korisnici se vise nece zvati narkomanima!?':wink:'
Hoces reci da je od ukupnog broja narkomana 50% onih koji duvaju?
Kako bi se po tebi trebali zvati ljudi koji duvaju? I, kako se trebaju zvati oni koji prodaju travu?
I, kako bi po tebi trebala izgledati u stvarnom zivotu za sloboda duvanja?
Da svatko ima pravo saditi gdje god hoce? Da se duva na svakom uglu i da je trava dostupna svima? Onaj koji prodaje travu bi bio privatni obrtnik i placao bi porez drzavi?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

I, ti sebe smatras "bivsim narkomanom" a na temi odozdo pises da si se skinuo prije 15 dana?
Kad si prije postao bivsi majketi? :-D
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Heh, Sun, sad mi je zapela za oko ova diskusija...i bas sam se nasmijao na ovo 15 dana cist=BIVSI narkoman... ajmeee, a sta sam onda ja, narkoman u proslom zivotu?? :-D :-D :-D

Pozdrav svima!!
My lost...and here we go again...
radonicb
Posts: 33
Joined: Wed Nov 29, 2006 6:10 pm

Post by radonicb »

:smt022
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

nemoj plakati, nitko se ne ljuti na tebe i ne vice na tebe.
Sve ok, si cuo? Malo humora ne skodi :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

ali, stvarno mi je bilo smijesno kako se covjek dere da je on bivsi a tamo gledam pise cist 15 dana. kad prije? :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
radonicb
Posts: 33
Joined: Wed Nov 29, 2006 6:10 pm

Post by radonicb »

Pa dobro ja sam sebi govorim da sam ex dznaki i da vise necu. :smt102
Tako mi je nekako lakse. Kontas?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ma kuzim te, nije bed :smt119 skuzi ovaj smajli kako je fora
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Cao!!

Ma daj radonicb, nisam nis lose mislio, ma koliko sam sam sebi puta rekao tako da sam ex junkie dok je jos djelovao zadnji sut...ma kakve sam gluposti i bajke sam sebi pricao. :roll: Nemoj shvacao ovo za ozbiljno niti kao sprdnju na tvoj racun, pa svi smo u istim govnima... A to, ako ti pase i lakse ti je tako sve podnjeti, samo napred, svako je sam sebi najbolji psihijatar :lol:
Ajd samo nemoj vise u mako0vnjak, necemo ni mi, ok?
Drz se,
pozdravcina od Stvora :twisted:

PS: sori ako sm te povrijedio... prijatelji??? :wink:
My lost...and here we go again...
Post Reply