Najbolja zamjena za teške droge

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Svatko bi trebao za sebe znati sto je najbolje i sto si zapravo zeli i kakav zivot zeli stvoriti i kako zeli zivjeti
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
radonicb
Posts: 33
Joined: Wed Nov 29, 2006 6:10 pm

Post by radonicb »

Najbolja zamena koja je kod mene uspela je ('PDT_Love_22')

I ponekad malo grasa i meni je (':D')

Probajte i vi svi tako DELUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Malo graska? Koga, cega? Love, paradajz, frieden, freude, eierkuchen, Love Parade
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
radonicb
Posts: 33
Joined: Wed Nov 29, 2006 6:10 pm

Post by radonicb »

Da ja ne filozofiram pogledaj ovaj link i sve ce ti biti jasno!!!!!!!
http://www.vutra.org/istorija.php
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

A, ti mislio duvanje? Trava? :) Nisam povezala "grasa" sa grasom! Mozda sam i umorna jer sam od 7 na nogama pa mi ni mozak ne radi punom parom, hehe, eto, sad si mi razjasnio, thx
poznat mi je taj sajt, bila sam par puta i citala sta pise ekipa, si ti tamo registriran?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
radonicb
Posts: 33
Joined: Wed Nov 29, 2006 6:10 pm

Post by radonicb »

I jesi li skontala o cemu pricam?
radonicb
Posts: 33
Joined: Wed Nov 29, 2006 6:10 pm

Post by radonicb »

Jesam ali cu morat ponovo jel sam zaboravio username i ne mogu sa istim mailom da se registrujem pa trenutno menjam mejl da bi se ponovo registrovao.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

ajde bas cu otici tamo i procitati mozda sta zanimljivog. ranije sam bila tamo, citala postove i teme, kao sto sam vec rekla, i shvatila da oni dosta preziru ovisnike o heroinu ili kokainu, te se sami ne smatraju ovisnicima uopce iako mnogi svakodnevno konzumiraju ogromne kolicine trave i sigurno se poznaju posljedice kao i promjene u ponasanju i zivotu no, strogo negiraju i ne prihvacaju cinjenicu da su i oni ovisnici.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
radonicb
Posts: 33
Joined: Wed Nov 29, 2006 6:10 pm

Post by radonicb »

Najteze je priznati sebi da si ovisnik, to znam ja i mnogi clanovi ovog foruma. Znaju to i oni ali su u neku ruku u pravu da se trava legalizuje. Ja sam za!!!!!!!!!!!!!!!!
Velika je razlika izmedju dopa i vutre.
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Post by Mona »

Ne,ne i ne,...nikada ne bi dozvolila da se trava legalizuje,od toga sve krece,i trava je droga,ljudi ne mashtajte o legalizaciji vutre,nece se to desiti,...i bash mi je drago zbog toga :lol: :-D
Post Reply