NA Beograd

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: NA Beograd

Post by sanela »

bakisine wrote:061-27-99-107
Dobrodošao na forum!
Čiji je ovo broj? I kakve informacije je moguće dobiti na ovom broju?
Jovana Yo
Posts: 3
Joined: Mon May 02, 2016 4:01 pm

Re: NA Beograd

Post by Jovana Yo »

Zanima me kada su ti sastanci i da li je to jos uvek aktuelno? Kako to funkcionise?
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: NA Beograd

Post by Vuk »

Skroz je sve i dalje aktuelno, samo smo se ulenjili za pisanje na forumu.
a informacije možeš pogledatii www.na-srbija.org
Imaš i raspred sastanaka, telefon i kratki uvod u kakav je to program,

Dobrodošla
Moon child
morenna
Posts: 9
Joined: Sun May 22, 2022 8:31 am

Re: NA Beograd

Post by morenna »

Ja sam juce usla na ovaj sajt, kako sam u apstinenciji nakon lezanja u bolnici i detoksa pre mesec dana, zelela sam da dodjem i na jednom od ovih sastanaka ali sam na zalost pozivajuci se na broj sa sajta naisla na veoma neprijatnu situaciju nudjenja supstance. Ja ne znam o cemu se radi i ako moze neko da mi napise koja je fora sa sajtom, da li sastanci koji se tamo zakazuju zaista i odrzavaju ili je sajt samo kamuflasa dilera koji nakon poziva nude drogu ljudima koji su vec u problemu ili apstinenciji i samim tim ugrozavaju nase stanje vise nego sto je vec ugrozeno. Sanela, molim te da proveris ako mozes ili barem reagujes jer je moje iskustvo sa ovim jako lose. Otisla sam do mesta sastanka i tamo nije bilo nikog a telefonom mi je nudjeno ono od cega se lecim.
kalu808
Posts: 4
Joined: Sun Apr 23, 2023 7:37 pm

Re: NA Beograd

Post by kalu808 »

Jel ovo istina?
Post Reply