Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Akkasha Come Back »

Heroin Rehab 4 YU wrote: Sun Jun 19, 2016 11:22 pm Au, ne mogu da verujem šta sam našao... sebe od pre 13 godina.

Miklošićeva 9... možda i jedan od najlepših perioda u životu.
Neuspešno lečenje, ali svakako iskustvo koje se pamti ceo život.
Bio sam među prvih 10 pacijenata bolnice B.L.(jedan od ovih aktera iz priče), tog projekta koji je zaživeo do dan danas, doduše na drugoj adresi.
Lepo zamišljen projekat, ali mnogo skup... ne znam kako je danas, te 2003. bio je sam početak.

Ako Vlado M. i dalje posećuje ovaj forum, ili ako ga neko viđa... puno pozdrava od Šoneta iz BG. 8-)
I ja sam u međuvremenu pisao, ali o Miklošićevoj samo jednu priču, koju više ne mogu da nađem nigde.
Drago mi je da mi je ova ispovest evocirala uspomene, iskreno se nadam da će jednog dana Vlado objaviti tu knjigu, ako već nije.

Ako bilo ko od pionira Miklošićeve i dalje posećuje ovaj forum, voleo bih da mi se javi u inbox, da čujem kako su drugi... Marina, Milica, Ivan, ostali?
Crkla sam dok sam našla...ako ikad vidiš pozdravljam te puno, "znam" te iz priče...
Post Reply