Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by sanela »

perica perica wrote:Naravno da sam Aca Lukas,pa ona "kisela voda " je pisana retroaktivno u odnosu na moju situaciju sada. Kako me provalli covek,a ja se trudio. zaboravio na veselog Charlie koji sedi u Kaliforniji i za kaznu su mu uskratili da iz zatvora svira i snima ploce,ebas sam som.


U petak sam bio u Drajzerovoj i oduvali su me zato sto sam beogradksi osiguranik??! Ali,sutra ponovo idem. Verovatno posle "trijaze",ce mi ponudjeno ili detoksikacija,(manje verovatno ),ili Terapijsko odrzavanje (vece sanse),sto meni nikako ne dogovara. Za odrzavanje sam protiv ,zato sto to ipak nikome nije donelo dobro,(sta god ko rekao),-moje misljenje,dok za detoksikaciju-lezanje u bolnici,cisto sumnjam da ce se dogoditi u nekom skorijem vremenu.
Idem sutra pa,sta se dogodi. Mada sam stvarno skeotican,a zelju nikada ,mozda nisam imao vecu. u mesec i po upropastio sam sve sto se moglo upropastiti,uklljucujuci i kola,posao novac,nakit,kolekciju satova,na prvom mestu zenu,etc.

Petar
Petre, imam dvije tehničke stvari da ti napišem:

1. ne mijenjaj stalno nickove, jer tako ne dobijaš privatne poruke, koje oni koji ti ih šalju brišu iz "Poruka koje se šalju", a ljudi ne znaju koga čitaju.

2. Ako hoćeš da pišeš ispovijest, otvori temu i piši, a ne zachatavaj Vladinu ili neku drugu ispovijest...

Ovo je bila mala digresija.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Vlado_M »

Sanela, natjeracu te sutra da zakljucas ovu ispovjest... Nabacicu komadic nove verzije koju pisem.
perica perica

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by perica perica »

sanela wrote:
perica perica wrote:Naravno da sam Aca Lukas,pa ona "kisela voda " je pisana retroaktivno u odnosu na moju situaciju sada. Kako me provalli covek,a ja se trudio. zaboravio na veselog Charlie koji sedi u Kaliforniji i za kaznu su mu uskratili da iz zatvora svira i snima ploce,ebas sam som.


U petak sam bio u Drajzerovoj i oduvali su me zato sto sam beogradksi osiguranik??! Ali,sutra ponovo idem. Verovatno posle "trijaze",ce mi ponudjeno ili detoksikacija,(manje verovatno ),ili Terapijsko odrzavanje (vece sanse),sto meni nikako ne dogovara. Za odrzavanje sam protiv ,zato sto to ipak nikome nije donelo dobro,(sta god ko rekao),-moje misljenje,dok za detoksikaciju-lezanje u bolnici,cisto sumnjam da ce se dogoditi u nekom skorijem vremenu.
Idem sutra pa,sta se dogodi. Mada sam stvarno skeotican,a zelju nikada ,mozda nisam imao vecu. u mesec i po upropastio sam sve sto se moglo upropastiti,uklljucujuci i kola,posao novac,nakit,kolekciju satova,na prvom mestu zenu,etc.

Petar
Petre, imam dvije tehničke stvari da ti napišem:

1. ne mijenjaj stalno nickove, jer tako ne dobijaš privatne poruke, koje oni koji ti ih šalju brišu iz "Poruka koje se šalju", a ljudi ne znaju koga čitaju.

2. Ako hoćeš da pišeš ispovijest, otvori temu i piši, a ne zachatavaj Vladinu ili neku drugu ispovijest...

Ovo je bila mala digresija.
ZA NICKOVE JE PROSTO OBJASNJENJE,PROBLEM SA SERVERIMA U JEDNOM TRENUTKU,A VALJDA KO ZELI DA PROVALI MOZE KO JE KO.
A,ZA OVO O vLADINOJ TEMI ,STA ZNACI;"ne zachatavaj " NIKAKVU LOSU NAMERU NISAM IMAO. SAMO PITANJE.
NISI MI ODGOVORILLA NA PITANJE O BRISANJ PP-OVA.
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by MANS0N »

Jeko ovaj Perica? :D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by paramparcad »

neki zajeban tip izgleda... :)
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by sanela »

perica perica wrote:
ZA NICKOVE JE PROSTO OBJASNJENJE,PROBLEM SA SERVERIMA U JEDNOM TRENUTKU,A VALJDA KO ZELI DA PROVALI MOZE KO JE KO.
A,ZA OVO O vLADINOJ TEMI ,STA ZNACI;"ne zachatavaj " NIKAKVU LOSU NAMERU NISAM IMAO. SAMO PITANJE.
NISI MI ODGOVORILLA NA PITANJE O BRISANJ PP-OVA.
Kakav bolan problem sa serverima, de bogati ne lupetaj. Obrisaću ti sve nickove, kojih imaš najmanje pet, pa se onda registruj. Za pp sam ti odgovorila na neki od nickova, a to je da JA NE MOGU BRISATI VAŠE PP-ove. Pitaj Goldy zašto je obrisala pp, nakon što ga je poslala. A ne zachatavaj znači da ne pišeš mimo teme, odnosno da ne pišeš kako bi trebao pisati svoju ispovijest na tuđoj ispovijesti. Brate, otvori temu i piši o sebi koliko hoćeš.
perica perica

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by perica perica »

ko "bolan",a ko zdrav prica gluposti. sta je tebi. Pa,zbog tvog stava vas ljudi i napustaju,a ovi d......i sto su tu iz tople sobe uz terapije,mama ih donosi,oni su tu. pa,kad budes imala vremena(znam,nemas ga)pobroj broj regisstrovanih koji su se mozda jednom javili i nestali. a,oni koji se i ne jave,a registruju se. nevalja posao.
i,na cijoj ja to temi pise. ?ja,pitai da li ljudi zele da pisem. imam 38. i imam sta da kazem a da ne lupam. po,Ng-u Vas ismejavaju,znas ono o.......ma
Petar,uvek za mir i toleranciju
a,ako pocnes da brises i jedan nick,onda uradi sa svim,i banuj me ,ako se to tako kazze. nisi pravedna,bas pravo.
perica perica

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by perica perica »

ne znas ti ni da brojis,kada su nikovi u pitanju. vidim tu si. ajde da se cujemo telefonom.
Petar
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by sanela »

perica perica wrote:ko "bolan",a ko zdrav prica gluposti. sta je tebi. Pa,zbog tvog stava vas ljudi i napustaju,a ovi d......i sto su tu iz tople sobe uz terapije,mama ih donosi,oni su tu. pa,kad budes imala vremena(znam,nemas ga)pobroj broj regisstrovanih koji su se mozda jednom javili i nestali. a,oni koji se i ne jave,a registruju se. nevalja posao.
i,na cijoj ja to temi pise. ?ja,pitai da li ljudi zele da pisem. imam 38. i imam sta da kazem a da ne lupam. po,Ng-u Vas ismejavaju,znas ono o.......ma
Petar,uvek za mir i toleranciju
a,ako pocnes da brises i jedan nick,onda uradi sa svim,i banuj me ,ako se to tako kazze. nisi pravedna,bas pravo.
Ja uopće ne razumijem o čemu ti govoriš... malo se presaberi Perice, pa napiši ono što želiš na svojoj temi (koju si otvorio - Dosadan, ali zna kuda će). Mada se meni ne čini da baš znaš kuda ćeš... ali eto.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by sanela »

perica perica wrote:ne znas ti ni da brojis,kada su nikovi u pitanju. vidim tu si. ajde da se cujemo telefonom.
Petar
Zašto bih se ja čula s tobom telefonom?
Post Reply