najveci gubitnik

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: najveci gubitnik

Post by anfakabl »

kisi-kisi mili&dragi
uh, hvala ti, sad mi je lakše :smt083
all that I want is to play
User avatar
supergenije
Posts: 95
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:33 pm

Re: najveci gubitnik

Post by supergenije »

berliner wrote:Jednom ja cekam sa jednim poljakom pred takvim wcom,da ovi neki izadju jer poslije 20 minuta vrata se sama otvaraju,prilazi nam jos jedna zena ,krezava,propala,sa stakom u ruci.

Pita poljakakojeg poznaje,da li moze sa nama.Poslije kad smo se radili on me pita da li znam koje ona.Odgovaram da ne znam a on kaze pa to ti je ona Kristijana F.Poslije sam je par puta vidjao u novinama.pukla kod nje je prije par godina umro sin od jednog velikof javnog tuzioca,i od tad ona ima paranoje da je prate.To nam je i tad spominjala.Joj reko bio si klinac kad si knigu cito ko bih reko da cu je jednom i upoznati.
eh da ne bih samo to dopa
Zanimljivo, i ja sam cuo da se ona nakon te cuvene knjige opet navukla, ali nisam verovao mislio da je to prica "rekla-kazala". Znaci ipak je istina.

Samo pisi ja te citam.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: najveci gubitnik

Post by vudd »

anfakabl wrote:ja bih još o Kristijani F.
vudd :-D
Vudd alias jedan lik sa foruma koji sve objasnjava kroz prizmu naucnih dokaza :)
Poslije filma dobila grdne pare.Sta je sa njima pocinila,niko nikad saznati nece
Lutala od cvijeta do cvijeta(Amerike,Grcka...)93' vratila se nach Deutschland.94'methadon programm.Ima sina 96' godiste,kojeg je, eto, uzela socijala...mamu im jebem.Zivi u Amsterdamu,jer voli tulipane...Kaze da se ne drogira,a ja joj vjerujem...Kaze ''Aj' dobro...ponekad joint,methadon i tablete,ali ne radi me nista vise
Kaze da gradske wc-je voli kao narkoman lopatu
Ima crni Mounthbike,vozi se sh'njim.Nije luda za sklapanja poznanstava sa mladim ''userima'' i uglavnom se druzi sa freak-ovima iz svog vramena.A njih ima 2,5%
Mjesecno joj na racun legne 2 milje ojra,jer mladez i danas rado cita...
Kaze ''koji ti je kurac?Da se drogiram ne bih imala 47 godina,''Aj zdravo vudd,i pozdravi mi sve na forumu,posebno Sanelu...'
-''Tscuss vudd...''
-''Tschuss Kico...ich hab' Dich lieb,Prinzessin...''
Nas dragi idol Vera Christiane Felscherinow,<br />za prijatlje,- Kica
Nas dragi idol Vera Christiane Felscherinow,
za prijatlje,- Kica
225482_m1w200q80v12789.jpg (4.75 KiB) Viewed 1497 times
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

vudd wrote:
Pisite,pitajte ako imate nesto i komentarisite.
Mislim,to ce me natjerati da vam dalje pisem moj dugi put do pakla.
Topli pozz
Ma jarane pisi ako hoces,ako neces....Niko te nece tjerati
mislis da ljude boli kurac za jos jednom uspavankom za Radmilu M.Imas li nesto o izlasku iz pakla?
Eh da ne bih ovog vudda :)
Buraz ne treba me niko tjerati da pisem,nego mislio sam da mi je ovako interesantnije kad nekad nesto komenarisete.
Ono sto si napisao o Kristijane,je samo njena slika istinita,a to da se ne drogira.........
I to da dobija 2000e mjesecno je isto istina.
I otkud ti znas s kim se ona druzi,da li ti je istio tako poznato da jedan nas iz Splita 72.god ovdje rodjen sa njom ko brat.
I sina joj isto niko nije uzeo mada su joj prijetili.
A o Radmili, najvjerovatnije necu vise ni da pisem,da takvi ko ti mogu tu da pametuju, svako dobro.
eh da ne bih samo tok dopa
eh da ne bih samo tog dopa
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

I sta ti mislis dragi vuud, da ja nemam pametnija posla, nego ovdje na forumu bajke pricam
Znam da sam malo mozda nepovezano pisao(pisanje mi nije dobra strana),ali ipak imao sam dobre namjere,da ce mozda neko kroz ovu moju pricu( koja bih tek sad trebala pravo da pocne,mislim kako se priblizivam sadasnjosti) godisnje iskusto,bar JEDNOM mladom covjeku doci kao pouka da ce i njega kao i mnoge druge,droga odvesti samo u propast ili smrt.
Sta bih ti rekao, dragi vuud da ti kazem da su do sad u mom prisustvu vec,jeli i to za tebe "uspavanka za Radmilu"
Zao bih mi bilo da ovo sto sam poceo i ne zavrsim,mada cu razmisliti,i to bas radi takvi ko ti,koji cini mi se ne zna osnovno pravilo kulture,da nekog ne omalovazava ili podcjenjuje.Razmisli malo o tom.
Za ostale topli pozdrav

eh da ne bih samo tog dopa.

ps.o Kristijane F.trenutno ne znam nista ali ako bas nekog interesuje,mogu da pitam Splicu.
Last edited by berliner on Thu Jan 13, 2011 9:27 pm, edited 1 time in total.
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: najveci gubitnik

Post by vudd »

E jebi ga,da sam znao da su 3.overili...To je bas tragedija.
Berliner,nemoj se ljutiti.Nemam namjeru da te podcjenjujem i omalovazavam
Vecina ljudi sa foruma je dozivjela tragedije.Tri mrtva junkia za 15 godina i nije nesto dramaticna cifra,zar ne?
Ne vjerujem da mladim ljudima ova nasa lektira otvara oci,kao ni ''wir kinder von bahnhoff zoo'',ali ako ti mislis,'bin einverstanden...
Malo me zakacilo sto pises par recenica pa ''eh da ne bi onog dopa'' i ocekujes neke komentare.
Ne moras prekidati radi vudda koji sere 'nako...
Ali napisi to, brate, vec jednom...
Pozdrav.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

vudd wrote:E jebi ga,da sam znao da su 3.overili...To je bas tragedija.
Berliner,nemoj se ljutiti.Nemam namjeru da te podcjenjujem i omalovazavam
Vecina ljudi sa foruma je dozivjela tragedije.Tri mrtva junkia za 15 godina i nije nesto dramaticna cifra,zar ne?
Ne vjerujem da mladim ljudima ova nasa lektira otvara oci,kao ni ''wir kinder von bahnhoff zoo'',ali ako ti mislis,'bin einverstanden...
Malo me zakacilo sto pises par recenica pa ''eh da ne bi onog dopa'' i ocekujes neke komentare.
Ne moras prekidati radi vudda koji sere 'nako...
Ali napisi to, brate, vec jednom...
Pozdrav.
Warum,bin ich zu langsam,oder was,sta je problem sto ne pozurim
Ne razumijem,i to sto ocekujem komentare,na und?jeli to nesto lose
Ali ja isto tako znam,posto sam te imao priliku citati, da si slicno ko i ja jedna velika baraba,dosad nepopravljiva.Zato zakopajem ratnu sjekiru,mada su mozda kod tebe vise njih overdoziralo.
Veliki pozdrav,i jedino sto nam je ostalo je to da se borimo.
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: najveci gubitnik

Post by YugoS »

Vozdra berliner.

Ma pusti vudda,trenutno je najgori od sve djece,ali dobar je seronja.
Meni je pravo poznata ta atmosfera o kojoj pises,samo kod mene je München bio u igri.

:D
narkoman sam al' najlepsi.
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

eh da ne bih samo tog pado.....vudd jel vako bolje
Navlacim se ,skidam tj pokusavam da se skidam,sto puta napravio par dana pauzu,pa opet poceo.
Na pauzu,mislim bez dopa samo malo metadona,a par puta sam i po par mjeseci znao bit)ms,od sestre iz bosne da mama umire.Izlazim bez rjeci sa rotditeljskog,
zovem,i ona mi objasnjava da se mama iznenada razbolje pacijent,vec 5 god,ali do prije dva dana, je sve nekako islo sa njenim zivotom.aze,nije htjela da meni javljaju,jer nije htjela da se i ja jos sikiram,mislila gripa.Medjutim,nakon sat dobivam novu sms da je mama umrla.
Na kontu imam neki euro,dignem sve,ima,i jednu bocu tramala,ali malo vecu.
Ujutro,sjedam na bus i idem na najtezi put,mamu da sahranim.
isti dan se sve obavlja puna kuca rodbine, komsija,stari odvalio,a ja ko u snu,ne mogu da vjerujem,da moje voljene mame vise nema.Nakon 7.dana ostajem bez droge,tako da u noc ulazim bez veceg straha,ali tu noc i iduci 5 nikad necu zaboraviti.
Zamislite,dobivao sam 10ml,metadona dnevno,nekad pio,nekad ga prodam pa kupim dop,a nekad obadvoje.
I onda izneneda,moje tjelo treba da funkcionise bez icega.Naravno to ne ide tako lako,ali zareko dam se da necu dole nista sredjivati.Zareko i poreko.Nakon 5 dana ne spavanja,nervoze,znojenja,smzavanja,proljeva i ostali lijepi stvari kad imas majmuna,u meni proradi zvjer,picim u grad i mada idem 40km u jedan veci grad gdje je dop bolji a i jeftiniji,zavrsam semu
i ponovo kuci da zalim 3 sedmice da se mogu vratiti (jer sam bio kokuz),I taputOdmah dok sam dosao 8 ujutro na u-bahn,kad sam vidio arapa najdraze bih ga poljubio.Pucam se i rekoh sad se moze opet normalno zivjeti.Prvo kod doktora po meta,pa cemo vidjeti sta dalje.Mislio sam fala bogu da si se vratio.jer sam opet dole dozivio da je puno teze opstati kao nrkoman.dok to ovje jos nekako ide tj ako si malo pametan ne moras nikad biti u krizi,a ne moras isto tako ni ici krasti ili neke druge gluposti.
Pozdrav Yugo ti me zisku
Last edited by berliner on Tue Feb 15, 2011 9:57 pm, edited 2 times in total.
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: najveci gubitnik

Post by vudd »

eh da ne bih samo tog pado.....vudd jel vako bolje
Zamalo :D

Mislio sam fala bogu da si se vratio.jer sam opet dole dozivio da je puno teze opstati kao nrkoman.dok to ovje jos nekako ide tj ako si malo pametan ne moras nikad biti u krizi,a ne moras isto tako ni ici krasti ili neke druge gluposti.
berliner,ich hab' mich fast durch ganze Europa geknallt...Schlaue und kluge junkies hab' ich niergendwo gesehen.Die Typen, die als moechtegern-dealer angefangen haben,sind auch iregndwann in die Scheisse geraten...

pozdrav und schreib weiter
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply