najveci gubitnik

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

Malamase,bas si simpa zaboravljeno.
Ostajemo bez para,i imamo jednu veliku svadju.Primjetila je opet da sam se navukao,ja joj isto tako priznam sve o iobecam dok se vratimo u Berlin da cu se lijeciti tj,mrtadon program i da ce opet sve biti u dure.
Tata od M nam salje nesto para,dobivam vizu,molim je za pare(jer su kod nje stajale),reko ;samo jos ovaj put,tj dok se ne dovucem do Berlina.I omah,kazem njoj,idem kod doktora da dobijem;lijek;koji se zove metadon,i da cemo sretno i zadovoljno
zajedno ostariti.Nije bila glupa,ali jebiga voljela me /a i ja nju/ tako da cu price jos nekako pusile.
Vracamo se za Berlin,i prvo sto radim je da idem na Zoo,da se roknem,jer mada smo dosli avionom,zadnji put sam uzeo nesto prije 18sati.U meni se radja zvijer,zaboravio sva obecanja M,a jos vise sebi,i naravno mojoj maloj princezi.
Samo kako sto prije doci do H da opet normalno prodisem.Mislim se ,vec je pocelo,nema vise ljepote ,osim flesa,nego samo los
i zdrav.To je ono najgore sto se tolerancija povecava, tako da svako dodje,kad tad do tog spomenutog stanja ili sranja.
Da smirim savjest isti dan pravim termin kod jedne doktorice,kod koje se moze metadon dobivati.Do tad sam nekoliko puta uzeo metadon i nisam ga bas nikad gotivio.
nastavak.........eh da ne bih samo tog dopa
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: najveci gubitnik

Post by sunrise »

schreib weiter bruda
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: najveci gubitnik

Post by selma »

berliner wrote: nastavak.........eh da ne bih samo tog dopa
Hvala berlineru...
kako si sada?
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

malmase wrote:
berliner wrote: nastavak.........eh da ne bih samo tog dopa
Hvala berlineru...
kako si sada?
Hvala sto pitas,to cu vam reci malo poslije.
Idem kod doktorice da vidim za metadon,a ona mi odgovara da moram prvo imati PSP,u prevodu socijalna ustanova u kojoj dobijes nekog ko ti pomaze u svim vidovima tvojih problema i pokusava zajedno s tobom naci izlaz iz svijeta droge.
Isti dan idem tamo potpisujem ugovor i odmah upoznajem jednu super osobu punu volje da pomogne.Dogovaramo se da se vidjamo jednom nedeljno.Ja sav sretan,sutra idem kod odktorice sa ugovorom i diobivam svoj prvi legalni metadon.Poceli smo sa 5ml,i odmah mi je rekla da cu ispocetka morati dolaziti svaki dan,a poslije ako mi urin bude cist,mogu da dobijem za cijelu nedjelju.Prvi mjesec uzimam samo meta tako da mi daje(eh samo da nije)da cijelu nedjelju.Ja pocinjem da prodajem meta i kupijem dop.
Sa M se sve vise svadjam,i ona uvidja da ovaj moj problem narkomanije,nije tako lako rijesiti kao sto sam ja njoj uvijek govorio.Jedan dan dolazi M od ginokologa i govori mi da je trudna.STAAAAAAA-pa mi imamo bebu od godine.
Ali poslije prvog soka ipak se dogovaramo da rodi jer gdje ima mjesta i ljubavi za jedno bit ce i za drugo,govorimo.
eh da ne bih samo tog dopa
eh da ne bih samo tog dopa
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

Opet se sam sebi po 100ti put kunem,da cu prestati,pa mislim se sad ,ako bog da, a ja cu sve da upropastim
sa svojim drogiranjem.Svako od nas ima razlicite motive i razloge sto je uvujek i ponovo padao,tj pravio recidiv.Ja za sebe
mogu reci da mi je trebalo to sredjivanje,kao adrenaliski flesh,a bodenje isto tako.Taj sav paket mi je bio vazniji od samog heroina.Jer za mene je dosadan zivot ako mi je sve u redu.Svaki normalan covjek zeli sto manje problema,za sebe a kod mene
je tad zivot neinteresantan.Puno godina mi je trebalo da to shvatim.
Upoznajem dva blizanca,turci rodjeni tu tako da kad nesto sredjivam idem kod njih i d nisam vise morao da kupujem kod arapa na metrou.Cesto kupim 5gr nesto prodam tako da moje dodje djabe.Sa M postaje sve teze,tj sa mnom.
Svadjamo se i tad sam je jos nekako mogao ubijediti da ce to sa nama funkcionisati.Jer kakvo god sam govno bio,isto tako moram reci da sam svaki svoj slobodan momenat,provodio sa M mojom kcerkicom.Sa M sam isao na svaki termin kod ;zenskog;,cak smo isli zajedno na kurs gdje smo ,to jest ona ,ucili kako da disemo za VRIJEME porodjaja.Sve kucne poslove sam ja odradjivao,tako isto i kupovine,tako je M sa mnom imala jednog lojalnog partnera,nazalost bolesnog.
Dobivamo i drugu kcerkicu,a ja se nesto posebno ne mjenjam.Trudio sam se ali to je bilo jace od mene.Svaki put poslije me je pekla s,dvijei sav moj eventualni uspijesni zivot,a na drugoj strani heroin.Dok subotex izlazi,i sa njim bezuspjesno pokusavam izlaz iz tog pakla.M vidi da sa mnom nema buducnost, i prvi put mi prijeti da ako se ne prodjem droge, da ce me ostaviti, sa djecom naravno.Nisam spomenuo, da su tad djeca imala,po da nisu prosle dvije veceri da ih ja nisam navece poljubio,i nesto im citao pre spavanja.To samo govorim iz razloga da hocu da kazem da sam bio nenormalno vezan sa svoje dvije ;mace;.I znao sam da mora doci taj dan da padnem pravo na guzicu ne bih li se nesto promijenilo.

eh da ne bi samo toga dopa
Last edited by berliner on Thu Jan 13, 2011 9:23 pm, edited 1 time in total.
eh da ne bih samo tog dopa
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

U to vrijeme ona radi,a ja vodim djecu prvo u obdaniste,a poslije naravno i u skolu.
Ujutro u 7 ustanem odnesen djecu,vratim se kuci puknem se,zapalim djoint,opet legnem,ustajem oko 2 kafa,nesto napravim za jesti i oko 4 ili 5 idem po djecu.Navece tj, najmanje jos jednom se radim i pusim dosta hasisa.
Ovako sam jedno 4 godine zivio.na je funkcionisala,a i ja.
Jednostavno nisam bio dovoljno jak iz vise razloga...Jedan je da osim njih tri nisam imao nikoga bliznjega tu uz sebe,kome bih se mogao povjeriti(osim doktora i socijalni radnika).Druga stvar roditelji ,sestra sva raja mi je dolea vjerovali ili ne (mnogi to znaju)u Berlinu je heroin na svakom cosku.Pogotovo ima jedan dio grada koji se zove Kreuzberg,ili popularano Mali Istanbul (Kleine Istanbul),tu ima vise turaka nego njemaca,90 radnji su u Turskim rukama,a na nekoliko metro stanica non stop stje par
15-18 godisnjaka,Arapa koje te tako napadaju da kupis mez ikakvog straha.Policija im ne moze da stane u kraj,prvo nemaju pasosa,Palestina,drugo dobro su organizovani,imaju oko 20tak mali kugli u ustima,i kad je frka oni to progutaju,i onda poslije povrate.Par puta sam cvekao da diler povrati pa da kupim od njega.Mozda to izgleda vama gadno,ali dop je bio dobro zapakovan od folije od kese ili vrecice.Tako da je dop uvijek bio suh.A to da je sad na Kreuzbergu scena a ne vise na Zologischer garten.ZOOu su namjerno politicari napravili da ociste centar i stanicu na Zoo koja je ogromna.
Znaci kako da budes jak,sam si takoreci,za pare su tu mozes malo lakse snaci nego dole,mada je i ovdje borba za svaki sut.
Jednom prilikom ja se rokam u :citi wc:(to ono ubacis 50centi,otvore se vrata,nas par odmah zajedno udjemo ,unutra voda solja).Jednom ja cekam sa jednim poljakom pred takvim wcom,da ovi neki izadju jer poslije 20 minuta vrata se sama otvaraju,prilazi nam jos jedna zena ,krezava,propala,sa stakom u ruci.

Pita poljakakojeg poznaje,da li moze sa nama.Poslije kad smo se radili on me pita da li znam koje ona.Odgovaram da ne znam a on kaze pa to ti je ona Kristijana F.Poslije sam je par puta vidjao u novinama.pukla kod nje je prije par godina umro sin od jednog velikof javnog tuzioca,i od tad ona ima paranoje da je prate.To nam je i tad spominjala.Joj reko bio si klinac kad si knigu cito ko bih reko da cu je jednom i upoznati.
eh da ne bih samo to dopa
Last edited by berliner on Thu Jan 13, 2011 9:25 pm, edited 1 time in total.
eh da ne bih samo tog dopa
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: najveci gubitnik

Post by berliner »

Hallo svima;
Pisite,pitajte ako imate nesto i komentarisite.
Mislim,to ce me natjerati da vam dalje pisem moj dugi put do pakla.
Topli pozz

eh da ne bih samo tog dopa :idea:
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: najveci gubitnik

Post by vudd »

Pisite,pitajte ako imate nesto i komentarisite.
Mislim,to ce me natjerati da vam dalje pisem moj dugi put do pakla.
Topli pozz
Ma jarane pisi ako hoces,ako neces....Niko te nece tjerati
mislis da ljude boli kurac za jos jednom uspavankom za Radmilu M.Imas li nesto o izlasku iz pakla?
Eh da ne bih ovog vudda :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: najveci gubitnik

Post by anfakabl »

ja bih još o Kristijani F.
vudd :-D
all that I want is to play
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: najveci gubitnik

Post by vudd »

Pusa draga&mila
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply