konacno na souboxone-u

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

chloe_clo
Posts: 28
Joined: Sun Dec 16, 2007 1:43 pm

konacno na souboxone-u

Post by chloe_clo »

konacno sam na necem duze od pet mjeseci...i nekako som postao prazan..bez nekih interesa..
imal ko kakav savjet...
dal da ostavim kako jeste ili da nesto menjam...
pozz od chle za sve...
User avatar
dopeFree
Posts: 89
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:32 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: konacno na souboxone-u

Post by dopeFree »

Oprosti ali nisam te najbolje razumio. Ti bi mjenjao terapiju ili nacin na koji zivis?
offtopic: Neznam odakle si ali u zagrebu je katastrofa, suboxonea jos nema a subotex od 2mg je otiso (rjetko di ga ima)
Mjesto gdje odbacujem svoje unutarnje demone:
www.detoxonline.bloger.hr
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: konacno na souboxone-u

Post by AnAna_mo »

Znači postoji mogućnost da ostaneš bez terapije? Bez ičega?
Potpis.
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: konacno na souboxone-u

Post by darla »

e bas to Ann..u drugom gradu ista stvar..subutexa nema, a suboxone jos nije stigao..pazi recenicu- "..ali uskoro ce stici, probajte za koji dan! " Koji dan??!! a sta do tad?
meni je tata putovao 80km po taj suboxone o kojem nemam pojma ama bas nista, barem ne od strucnjaka..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: konacno na souboxone-u

Post by AnAna_mo »

Koji jebeni kreteni pa ja ne vjerujem!!!
Probajte za koji dan... A do tada se rokajte u venu!
Potpis.
User avatar
dopeFree
Posts: 89
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:32 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: konacno na souboxone-u

Post by dopeFree »

Moze se nac subotex ali moras proc cjeli zg. da bi ga nasao. Znaci tesko ali bolje od rokanja. Ja imam srece kaj sam dobar sa svojim doktorom pa mi je napisao 8mg, a do njih se dode puno lakse
Mjesto gdje odbacujem svoje unutarnje demone:
www.detoxonline.bloger.hr
chloe_clo
Posts: 28
Joined: Sun Dec 16, 2007 1:43 pm

Re: konacno na souboxone-u

Post by chloe_clo »

dopeFree wrote:Oprosti ali nisam te najbolje razumio. Ti bi mjenjao terapiju ili nacin na koji zivis?
offtopic: Neznam odakle si ali u zagrebu je katastrofa, suboxonea jos nema a subotex od 2mg je otiso (rjetko di ga ima)
nesto da...ovako vise ne ide...nijestvar ni prestat sa rokanjem ako se necu osjecat normalno...mislim da nisam u toku sa zivotom...stalno osjecaj te praznine...ludnica.
User avatar
rhinocervs
Posts: 56
Joined: Thu Apr 03, 2008 2:26 pm
Location: EU

Re: konacno na souboxone-u

Post by rhinocervs »

chloe_clo, obrati se lekaru - ako je tvoj problem nedostatak leka, on se resava u ordinaciji, a ne na ovom forumu

drugim recima: ima i Subutexa i Suboxona u apotekama u ZG - zovi, proveri sta imaju, i obrati se lekaru za odgovarajuci recept
(svaki iole pristojan doktor ce pozvati apoteku pred tobom, i uraditi to isto)
Nikajlo

Re: konacno na souboxone-u

Post by Nikajlo »

[quote="rhinocervs"]chloe_clo, obrati se lekaru - ako je tvoj problem nedostatak leka, on se resava u ordinaciji, a ne na ovom forumu

naravno!!! objasni im (mada znaju i oni) šta sve tvoj mozak može da smisli u medjuvremenu.
probaj onu foru, koju je ovde neki tvoj sugradjanin pomenuo, da ti promene ta tvoja 2mg u 8 ako se 8 zaista lakše nalazi..



i OFF, el postoji neko zvanično objašnjenje, šta se to dešava u Hr. čemu promena subutexa u suboxon?? šuplja mi je ona priča da time sprečavaju ljude da se rade subutexom.. da je tako, i metadon bi povukli iz ambulanti...
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: konacno na souboxone-u

Post by darla »

mene isto zanima zasto? objasnili su mi ljudi ovdje zasto, ali vjerujte da je razlika izmedju subutexa i suboxone-a kao i da ti netko zamijeni papirnatu novcanicu od 10kn za dvije kovanice od 5 kn, bar sto se tice zloupotrebljavanja subutexa kao razloga zamijene..
Locked