moja iskustva

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: moja iskustva

Post by berliner »

Kakav bolan mekusac,to ti niko nije rekonnego naprotiv.
Ali sad si me pravo iznenadio sa 1200 tavra i tolko stemanje sa hiltovkom.
Nazalost znam sta je baustela(gradjevina)tako da ti svaka cast da si to izdzo.
ps.pazi sad sa platom,sad ti je ispit sigran sam
Topli pozdrav i ostaj kakav jesi :axe:
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: moja iskustva

Post by PROČITAJ ME »

Bitno je Boris da si ti dobro, i da znaš šta želiš od života!
Da ne želiš srljati u staro, a polako sve ostalo će se nadodati, nećeš ni primjetiti kako, a već ćeš se osjećati dobro...
Tako to nekako ide, pa pregurao si ono najgore, ne kažem da ti je i sada bajno, ali znaš da će vremenom sve doći na svoje.
Sve što želiš, za čim jako čezneš, da te prođu crne misli, potrudi se ugoditi sebi na najbolji mogući način.
Ja vjerujem da ćeš ti izgurati ovu sadašnju situaciju.
Samo naprjed.
i niko bolan ne misli da si ovakav ili onakav..
misli pozitivno i desit će se tako.
Veliki pozdrav od Jace.
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: moja iskustva

Post by Baba Naca »

Bravo majstore, iskren pozdrav i podrska od Babe :wink:
Samo tako nastavi i svrati ovde cesce da nam kazes kako si
i da ti malo ulijemo pozitivne energije ako zelis :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: moja iskustva

Post by PROČITAJ ME »

Boris, jesi živ čovječe' pa javni se da znamo da li je sve uredu.. ćao..
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
boris
Posts: 25
Joined: Sun Oct 18, 2009 2:50 pm

Re: moja iskustva

Post by boris »

svima sretna nova godina i budite dobri i jaki u ovoj godini
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: moja iskustva

Post by selma »

boris wrote:svima sretna nova godina i budite dobri i jaki u ovoj godini
Hvala ! Neka je i tebi sretna,a i ostalima. Budi i ti dobar Borisu :D !
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
neko
Posts: 18
Joined: Wed Jan 06, 2010 11:50 pm
Location: montenegro

Re: moja iskustva

Post by neko »

Pozdrav Borisu,procitah tvoju ispovest,nema sta sve si paklene muke prosao,a da je droga djavolji pakt to vec znas.
Ovo ti mozda nije utesno,al bio il ne bio bolestan ljudi su cesto mnogo usamljeni,ili kako bi rekao "ko paS"STA DA SE RADI
takvi su ljudi bezosecajni!
Zelim ti da ostanes cist i izdrzis,mada si vec prosao najgore,al opet najgore tj.najteze je POSLE naci smisao zivota.
Veliki pozzz
Pomiri se sam sa sobom,pa ce se sa tobom pomiriti i nebo i zemlja.Sv.Isak Sirin
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: moja iskustva

Post by PROČITAJ ME »

Ej Boriseeeee družeeee jesi živ :?:
aaaaaa.... možda si opet otišao u Sloveniju da rabotaš...uglavnom javni se i pozdrav od mene... :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: moja iskustva

Post by preispitivac »

Boris, kako si covek? Hvala ti sto si sve ono napisao, meni je svasta glupo bilo u glavi a tvoji postovi su prevagnuli moju volju na strejt stranu. "Sam k'o pas, nema Boga da te ugrije", zvoni mi svaki dan u glavi. Ako procitas ovo, javni se samo da znamo kako si, cesto na tebe pomislim. Drz' se Boris. Pozdrav!
Jurim rep
User avatar
boris
Posts: 25
Joined: Sun Oct 18, 2009 2:50 pm

Re: moja iskustva

Post by boris »

tu sam sad kuči radio sam ko crnac,sad sam na bolovanju odmaram,prevladosam večinu stvari,osto sam čist pokoja piva nekad rjetko kad,hiljadu čuda mi se izdešavalo,ništa dobro opet sam izdržo,svi su me moji jarani izdali,sve moje ljubavi su me ispljuvali,koih jebe,jači sam i bolji sad ništame nemože pogoditi,na nuli sam pozitivnoj sad mogu samo gore iči i radiču samo ono što ja hoču i volim,neču više da mi govore de ovo de ono,ostavio sam drogu nakon 20 godina drogiranja pa sam izdržo nepadami na pamet da uzmem ponovo ni đoint neuzimam čist sam i razmišljam trezveno,i smatram se jakom ličnosti ,jedini sam u ovom svom gradu koji je izdržo i osto čist svi su se vratili.bilo je jako zajebano da nemože biti zajebanije,ovo je opasna bolest i teško je izači na ovakav način na kakav sam ja izašao,kladilli su se dA ČU OTEGNUTI VRATITI SE SVOJOJ BIVŠOJ LJUBAVI DROGI ,DA ČU POLUDITI,DOKAZO SAM DA SE SVE MOŽE IZDRŽATI,imo sam samo podržku na ovom forumu,sa nikim nisam imo uživo popričati da me podrži,ljudi kad ste u govnima jebe se večini za vama to zapamtite,da vas nepogodi,samo treba nači neki cilj,i gurati prema njemu bez obzira šta se dešava neslušati nikog samo sebe i tjerati koliko sam puta ustao loš ,hladan bez volje da se ubiješ sveti smeta i svaki dan se pitao kad če ovo proči .prošlo je a ja stojim na svojim nogama i ništa mi netreba i uglavnom znam kakvi su ljudi večinom zabolih ih za tobom izdačete milion puta na to morate biti spremni jer vaš neprijatelj poslije fizičke krize je DEPRESIJA koja te jede iz dana u dan sve sam to izdržo i moj največi saveznik je bila muzika onami je davala volju da idem dalje toliko za sad
Post Reply