moja iskustva

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

nsgirl
Posts: 3
Joined: Sun Nov 04, 2007 1:47 am

Re: moja iskustva

Post by nsgirl »

Borise, ja ti se divim na tolikoj snazi i borbi! Ne nosis ti za dzabe takvo ime!
Samo nastavi da se trudis, mozda sad ne vidis smisao, ali kako budes odmicao na svom putu, bice ti jasnije!
I nisi slab, jeste pokosila te je ovisnost, ali sve je u glavi. A ti si u svojoj odlucio da ostanes cist... I Ne predaj se!!!
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: moja iskustva

Post by YugoS »

Vjeruj mi da i mene interesuje sta se desava sa Borisom,munjom nebeskom.
Ali covjek se nije javio vec mjeces i tri dana!
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: moja iskustva

Post by PROČITAJ ME »

Naš drugar Boris je u Sloveniji, otišao da radi... najvjerovatnije dolazi za praznik..Nova.G.
Inače je dobro, zdravo bori se ko lav... pozdrav.
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
boris
Posts: 25
Joined: Sun Oct 18, 2009 2:50 pm

Re: moja iskustva

Post by boris »

EVO ME DOŠAO sam ,crko radeči ,zbunjen do kraja neznam više ko je šta ko hoče šta,sve u ljepu p.materinu,radiš za neku crkavicu nagledaš se svakakvi krkana,ljudi fuj.da nedužim zdrAstveno sam okej imam ponekad jezu ali nju presečem pivom dva i opet dobro,nemam nikakve želje za drogom,samo me muče druge stvari svebi htio najednom ali neide ,sve što me još muči jest jednostavno nemam skim popričati sam sam ko pas,to me ubi kako sa običnim čovjekom pričam šta sam bio i kako mi je sad .puno me sve ovo koštalo pola života i više,ajd ti sad guraj dalje,zaradim ja nekako radim borim se ali nevidim svrhu kad se vratim kuči da se ispričam sa nekim ,da nekom kažem sve ,jebiga još sam osto emotivac.ukratko svjet je okrutan i zabolega za tebe i ako nisi čvrst i ako nemaš volje i velika mu..,poješčete,zabole ljude za tebe i tvoje probleme,moraš iči dalje čvrsto pa šta bude sve se svodi na pare bez para ništa nemožeš ni ovako ni onako,da ne filozofiram biču tu cjelu sedmicu pa ču se javljati češče.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: moja iskustva

Post by PROČITAJ ME »

Ej haloo Borke druže, pa ne možeš tako... znaš da samnom uvjek možeš pričati o svemu.. ispovjedati se...
Svi smo mi tu za tebe.. moli te kolegica nemoj toliko očajavati.
Naravno da je svijet okrutan i upravu si za sve što si naveo, ali uvjek može bolje.
Ne možeš ti ni niko drugi mjenjati svijet.
Ali zato mi mjenjamo sebe, zar ne?
piši Borke, sigurno je bilo i lijepih stvari u Sloveniji.. daj nam malo ljepote xaxaxax..
veliki pozdrav od Jace... :smt024 :smt006 :goodman:
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: moja iskustva

Post by YugoS »

Borise pozdrav,
bas si me obradovao,a i gomilu nevidjive raje sa Foruma.
Znam da ti je jos zajebano ali nisi pao i to je najvaznije! Nemoj nikada zaboraviti muku od prije mjecec i po-dva.

Sad probaj uganjati nekoga psihologa,pa ako nemas sad vremena,bar dogovori za sljedeci put.Mozda ti i predlozi nesto da citas.Sad imas i Forum,pa pogledaj malo AN korake i AN program.Kada bi imao taj materijal,kada bi ti neko isprinto da mozes ponjeti na put,cisto kad mozes i kad dodje guravo da citas.Imas i ekipu sa Foruma,pa Jaca(PROCITAJ ME) ti je ponudila da prica(pise) s tobom.Ima jos ljudi koji bi to uradili.

Ja ti mogu samo napisati,da mi je drago sto nisi pokleknuo,da guras dalje,da se cujes s nekim i da obavezno nabavis AN literaturu.
Ti si sad u prilicno rizicnom periodu i to ja normalno,jebiga.

Drzi se i javljaj,bar dok si ovde.
narkoman sam al' najlepsi.
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: moja iskustva

Post by berliner »

Borise,jedan veliki dio imas iza sebe,ali sad treba dalje i to je ono najteze.
Znas kako ti je bilo jebeno dok si skidao i tako da mislim da moras traziti profesionalnu pomoc
da bi tu svoju apstinenciju i odrazao.Ko sto vidis forumasi su uz tebe.
Topli pozdrav,i nedaj se.
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: moja iskustva

Post by PROČITAJ ME »

Ej Boris, kako si? Ima li šta novo, piši nam bolan.. pozdrav od mene. :smt006
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
boris
Posts: 25
Joined: Sun Oct 18, 2009 2:50 pm

Re: moja iskustva

Post by boris »

kako je ljudi evo ja slušam muziku,malo me digne ustvari dobrome digne osjetim se živ,čekam platu koju sam krvavo zaradio 23 nazad na posao,ljudi da vam objasnim nešto ja imam jaku volju retko ko ima ,bilo mi je do ja.. zajebano izdržo sam otišo sam kasnije radio teški fizički posao još upola bolestan i to sam izdržo u inat svima ,zato nemojte mi previše savjetovati šta moram šta nemoram,naravno da imam psihijatra na zapadu svaki čovjek ima psihijatra,znam i ja šta trebam čitatiti šta ne.hvala na savjetima nemojte pogrešno svatiti,samo hoču da kažem da sam jako čvrst i fizički i psihički.znam reči če neko rano je još rano,de da vidim kojibi ko ja nakon bolnice mjesec jedva prošo,išao u sloveniju štemati vrata 1200vrata sa hiltovkom od 25 kila svako jutro udri od 7 ujutru do 5 naveče,samo hoču da kažem da se nebrinite neidem ja više nazad nego napred,kad kažem nemam skim pričati onda mislim na nekog ko me razume,ništa više hoču da znate kako je sve ovo jako zajebano ,ali kako sam svatio što manje razmišljaš lakšeti i što više radiš još ti je bolje.znam ja da me vi podržavata i hvalavam,ali znajte jedno nisam ja mekušac.
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: moja iskustva

Post by jana »

svaka cast boris.
Post Reply