Povratak na forum

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
ex3mgirl
Posts: 7
Joined: Wed Jun 15, 2005 4:21 pm

Povratak na forum

Post by ex3mgirl »

Dobar dan zelim svim zalutalim dusama na forumu!!!
Vec duze vreme posmatram vase diskusije, a jedan od razloga zasto se do sada nisam javljala, je sto sam smatrala da one nisu preterano konstruktivne-tj. nemaju bas nekog veceg znacaja za oporavak.Vidim da nisam jedina koja tako misli.
Naime,kad sam pocela svoju borbu sa zavisnoscu, pre skoro 2 godine,postojao je jedan stari forum, na koji su ljudi dolazili da bi razmenili svoja iskustva i eventualno potrazili resenje za problem na koji su naisli u svom oporavku.Tada sam jos uvek bila naivna, i mislila da je borba zavrsena samom odlukom da prestanem sa heroinom,ali saveti koje sam dobila na tom forumu jako su mi pomogli da shvatim da nisam u pravu.Ne kazem da toga nema i na novom forumu ali po meni puno je vise price koje nas vracaju u prosle dane, a to nam, slozicete se, uopste ne treba.Ne zameram nikome, nemojte pogresno da shvatite, ali ipak mislim da je svrha ovakvog foruma prvenstveno pomoc u oporavku, rehabilitaciji,resocijalizaciji,nazovite to kako god zelite, a ne u evociranju uspomena i takmicenjima ko je dalje otisao u svom propadanju.
Svrha je da pomognemo jedni drugima da ponovo naucimo da zivimo,stvaran zivot sa svim problemima ali i lepotama koje on nosi.A ne da vracamo jedni druge u proslost,u onu dobro poznatu iluziju i svet koga smo se svi odrekli ili bi bar zeleli da to uradimo.
Ne kazem da ne treba priznati i sebi i drugima da smo pogresili, i to je vazan korak, ali to je samo pocetak i zato nemojmo jedni druge konstantno drzati na nuli.Krenimo dalje, hajde da pokusamo zajedno, lakse je.Bar oni koji to iskreno zele.
Da ne duzim,htela sam samo da Vam se javim i kazem svoje misljenje.
Onima koji me se secaju sa starog foruma a mislim da su to prvenstveno Sarkic i imenijevazno, zelim da kazem da sam im zahvalna za savete koje su mi onda dali, koje ja nisam odmah prihvatila, ali koji su ipak ostali u mojoj svesti i puno mi pomogli u kasnijim fazama mog oporavka.
Hvala Vam.Spasili ste jedan zivot.
E da, na starom forumu imala sam nick Katarina.U svakom slucaju za one koji me ne znaju, upoznace me u nekim od narednih postova, a ostalima cuce nastavak moje, na srecu uspesne price.Nekom ce mozda koristiti moje iskustvo.
Toliko za sada.
Nadam se da cu jos korisnih saveta moci da nadjem na ovom forumu,kako ja koja se jos borim sa svojim slabostima, tako i neko ko je na pocetku borbe.
Pozdrav, ex.Katarina

P.S.Mozda sam bila malo konfuzna,i nisam temu postavila na pravo mesto,oprosticete mi, malo sam uzbudjena zbog povratka na forum :oops: !!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

:smt006 :smt023 :smt038
cao cao...
da, znam kako se osjecas....i ja sam jedna od tih :wink:
ali bice bolje....
nekad nam samo treba da s nekim komuniciramo...a i proslost je dio nas...ne mozemo pobjeci od toga. Naravno tu mora biti i zezancije i gluposti..jer je to sve dio zivota. A mnogima je ovo veliki dio zivota....sto se tice oporavka i toga svega....evo pocinjemo sa 12koraka pa nam se pridruzi....bice zanimljivo :wink:
a i efikasno ja vjerujem
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

katarina
ja neznam sta bi ti rekao nego bravo i samo tako. pravo si me obradovala i ucinila ovaj dan preljepim
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

Zdravo Katarina.
Raduje me tvoj napredak i pomalo se ponosim time sto sam imao cast da budem jedan dio tvoje borbe za cistiji zivot.
Sa postovanjem ti zelim sve najbolje i u buduce
M. Sarkic
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Zdravo Katarina,

Dobrodošla nazad na forum! Drago mi je čitati da si dobro i da su ti ljudi sa ovog foruma pomogli u tvojoj borbi. Nek ti je sa srćom i samo nastavi :)

Mada si ti već pisala na ovom novom forumu pod nickom KatarinaS. Zašto si se ponovo registrovala sa novim nickom?

Sve najbolje,

Sanela
User avatar
ex3mgirl
Posts: 7
Joined: Wed Jun 15, 2005 4:21 pm

Post by ex3mgirl »

sanela wrote:Zdravo Katarina,

Dobrodošla nazad na forum! Drago mi je čitati da si dobro i da su ti ljudi sa ovog foruma pomogli u tvojoj borbi. Nek ti je sa srćom i samo nastavi :)

Mada si ti već pisala na ovom novom forumu pod nickom KatarinaS. Zašto si se ponovo registrovala sa novim nickom?

Sve najbolje,

Sanela
nisam pisala na novom forumu.Ovo je prvi put kako se javljam posle mog kontakta sa tobom preko e-maila.Nadam se da se secas da smo se dopisivale u vezi AN
User avatar
ex3mgirl
Posts: 7
Joined: Wed Jun 15, 2005 4:21 pm

Post by ex3mgirl »

Da,sad sam videla da se osoba sa nikom LI ili na starom forumu KatarinaS,javljala i na novom forumu.
Moj nick je bio samo katarina.
Mala zabuna :!:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Znam, znam da smo se dopisivale :)

Ok, ja sam mislila da je KatarinaS zapravo ti. Onda dobrodošla :)

Puno te pozdravljam,

Sanela
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ja bih se zaklela da sam vidjela tvoj nick i post jednom na ovom forumu....clan si od juna....cak sam sigurna da sam ga vidjela.
ma u svakom slucaju neka' si se ti nama vratila :wink:

ps. evo vidi jesi ovo ti:
PONOVO UCIM JESTI,HODATI,SMEJATI SE...
STRAH ME KAD POMISLIM KUD ME TO MOGLO ODVESTI...
Pozdrav svim izgubljenim dusama sa zeljom da nadju svoj put u realnom svetu i PONOVO NAUCE ZIVETI!!!

znas zasto sam se sjetila? Zato sto mi je nekako ostalo u sjecanju ovo sto si napisala. Strasno mi se svidjelo pa sam vjerovatno zato i nick zapamtila :wink:
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Ovaj forum nas samo potseca na heroin i nista drugo ne radi! Zatvorimo forum! Mislim??????? ako ti se ne svidja ono sto je na forumu... nisi se ni morala javljati...

Iskreno, ja voli doci ovde i pricati o heroinu! Jer je to deo mog dosadasnjeg zivota. Mozda nemam dvocifren broj godina iskustva, ali na 21 god zivota, 1.5 godina zavisnosti je bar meni i vise nego dovoljno.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
Locked