subotex=suboxone

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
addicted
Posts: 19
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:15 pm

subotex=suboxone

Post by addicted »

vjerovali ili ne,(možda i znate?,nema veze) ali tako je...ja sam do danas živila u ubjeđenju da je suboxone "treća vrsta" blokada, nalorex(1)...subotex(2) i suboxone(treći) sam mislila da je nešto ULTRA i da ima samo u americi(tu sam bila u pravu)...ali danas sam došla do istine...ako je neko od Vas(a vjerujem da jest), u la Viti ostavio para i para...i dok nam je dr.Branka STAVLJALA POD JEZIK SITNE DJELIĆE NARANĐASTE MRVICE,zdrobljene tablete,izgleda i okusa koji ASOCIRA NA CEDEVITU...to vam je dragi moji bio subutex samo američki original od 8mg...ima i ovaj "naš" od 8 mg..al nije naranđast...ali tad nije bilo "našeg" od 8mg, samo od 2mg (govorim o vremenu od prije 3-3ipo godine)te je ona te mrvice skupa sa infuzijom (u koju već svi znamo šta stavi..) i šakom tableta za koje već vrapci pričaju koje su (a krije ko zmija noge-fola-da nebi sami kupovali u apoteci...FUJ..il da nam nedo Bog doktor nebi prepiso pa bi BESPLATNO DOBILI!!!!)..i sve to skupa po "SEANSI" naplaćivala između 70 i 100KM, ako me pamćenje služi...i to bez računa...koja drskost...zna li iko situaciju sad?...baš me zanima...jel još uvijek prodaje M**a za bubrege?Čula sam da radi implantate(silikone-valjda je prešla na estetsku hirurgiju otkako je neko olešio dobro-hahahahahhaa)...mogu mislit samo po kojoj cijeni...???
look on the bright side is suicide...Kurt C.and Junk is not a kick. The point of junk is not to get a kick. The point of junk is that you must have it.”
Nikajlo

Re: subotex=suboxone

Post by Nikajlo »

nisam našao na ovom forumu informaciju o subotexu/suboxonu da postoji legalno na tržištu Srbije..
osećam da će me ona moja veštica od doktorice izbaciti na ulicu ako joj samo pomenem tako nešto.. jebeni Balkan!!
so, INFO, plzzzzzzzzz.
mislim isključivo na LEGALAN sub.
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: subotex=suboxone

Post by Mauriko »

Legalan sub imas samo na klinikama...
Govorim o Srbiji...
Who dares, wins !
Nikajlo

Re: subotex=suboxone

Post by Nikajlo »

Mauriko wrote:Legalan sub imas samo na klinikama...
Govorim o Srbiji...

znas fazon kako doci do toga i gde?? sve legalno, razume se.. ili na PP ako bas nije sasvim legalno..
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: subotex=suboxone

Post by Mauriko »

...
Last edited by Mauriko on Mon Oct 12, 2009 7:15 pm, edited 2 times in total.
Who dares, wins !
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: subotex=suboxone

Post by AnAna_mo »

Pa te cijene su čisti bezobrazluk!
Potpis.
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: subotex=suboxone

Post by Mauriko »

....
Last edited by Mauriko on Mon Oct 12, 2009 7:15 pm, edited 1 time in total.
Who dares, wins !
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: subotex=suboxone

Post by Mauriko »

...
Last edited by Mauriko on Mon Oct 12, 2009 7:15 pm, edited 1 time in total.
Who dares, wins !
Visions

Re: subotex=suboxone

Post by Visions »

...
Last edited by Visions on Sat Nov 20, 2010 4:35 pm, edited 1 time in total.
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: subotex=suboxone

Post by Mauriko »

Ne kazem ja, svako ko hoce da se leci drzavno samo nek izvoli... rezultati sve pokazuju.
I mene bas briga ko se i gde lecio i za koje pare, pa nek bude i "milion", samo nek pomogne ljudina... Brisem sve gornje postove jer od danas Miklosiceva 9 vise ne radi.
Who dares, wins !
Post Reply