Novi clan

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
L!nK
Posts: 3
Joined: Fri Sep 23, 2005 10:43 pm

Novi clan

Post by L!nK »

ja sam novi clan imam 16 godina i na ovo sam se prijavio da bih osigurao neko potrebno znanje o drogama a citajuci vase zivotne price sam mnogo toga naucio nije da nikad nisam imao dodira sa drogama ali ih nikada nisam probao i ne zelim da unistim svvoj zivot i zivot onih koje volim kome jos pored svih problema treba droga u zivotu?Kad ce ljudi vise shvatiti da je i droga problem ali nije rjesenje?
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

kolumbo???jesi to ti jarane???ne mogu da te prepoznam...promjenio si se covjece haos :-D
ps....nadam se da si naucio lekciju i da ni neces probati drogu...ikada!!! ovo te ceka...tako svaka cast...samo nastavi da ides pravim putem
a ja se malo zezam, sarkasticno :-D :wink:
Shone
Posts: 87
Joined: Fri Jun 10, 2005 6:28 pm
Location: beograd

Post by Shone »

HE HE pozdrav za lunu :-D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt044
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

bravo

Post by katarinadimedici »

Hej,nemojte da plašite dečka na samom početku!Mislim da je zaista pozitvno što si našao ovaj sajt i lepo bi bilo kada bi bilo više tako radoznalih klinaca!Nadam se da ćeš ovu adresu preporučiti svojim drugarima,naročito onima koji su skloni alkoholu i bilo kojim drogama,a i onim drugim.
Dobrodošao u svakom slučaju!
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Luna wrote:kolumbo???jesi to ti jarane???ne mogu da te prepoznam...promjenio si se covjece haos :-D
ps....nadam se da si naucio lekciju i da ni neces probati drogu...ikada!!! ovo te ceka...tako svaka cast...samo nastavi da ides pravim putem
a ja se malo zezam, sarkasticno :-D :wink:

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

A i Katarina je u pravu... kad bi ljudi na pocetku znali pravu sliku o drogama, onako pravu kako je vidi jedan narkoman, a ne kako ih ljudi koji nemaju dodira sa tim predstavljaju...
HOCEMO ISTINU O DROGAMA! I TO ODMAH!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Pa vi ste ljudi za ova 2 hefte totalno pobjesneli.Sta vam je ba, momak fino pita a vi odmah osuli paljbu po djetetu.Prvo, momak ima 16 godina i PITA ZA NASE ISKUSTVO I TO GA INTERESUJE.Da sam ja bog do prvo ovo uradio ,prvo se raspitivo od starijih đankija ili eto da je kojim slicajem bio ovaj sajt ,mozda se ne bi ovo desilo sa mnom sto se desilo.Zato mojne momka prepadat, nego mu dajte potrebni savjet, ha ja.Ebiga sad ja ko Socijalni Radnik u p.m.Hhehhehehehhehe
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

niko nikoga ne napada,,,,,vas stavise ...ohrabrujemo ga da pise a i da omeksamo situaciju malo smo se salili....nema napada....
Locked