HMMMMMM ISPOVJEST

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by eldineca »

da si dam malo oduska,prava narkomanska.Uglavnom znaci smoren od stresa na poslu,manjka privatnog zivota,osjecaja da me je neko izbacio iz svemira,uopsteno nezadovoljan stilom zivota a sa druge strane naivan jer sam mislio da je proslo i da sam jak,reko odo sebi priustit malo izlazaka.I tako popije se par puta,pocne se vise kretati i upustat u uzivanja te dodze i ta popodnevna kafica.U tom periodu haj da ga nazovemsocijalnog prilagodzavanja razmijenilo se par brojeva,tako naletim i na cimera iz reta,prvi put kad smo se vidjeli bio je normala a sad na kafici ko zvijezda,popijem kafu snjim i pobjegnem glavom bez obzira,al uvrti se ono samo jednom i nadzoh ga za par dana.Tako krenu ta godina....
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by eldineca »

Da, da uskoro navucen ko stoka,gan i opala 50 dnevno minimala,poso do popodne a onda snalazenje u par metara ostadoh suh ko grana,jos mi u glavi citavo vrijeme griznja savjesti,ono znam gdje plovi brod,prava samodestruktiva,igra kaznjavanja.eh tako je otprilike izgledala ta god,naravno ostadoh bez posla,natovari sebi par dijela,opet ono i fizicki i psihicki sam bez igdje ikga,pojeba mi se psiha al hvala bogu pade mi napamet borba,e tako dodzoh do novog skidanja.Ono prvo odem na vanjski detox(met 21 dan),izdrzim do samog kraja i onda ha nastupi nula ja ko s kruske,vidim neide ta varijanta pa se malo namuci kod kuce nekih mjesec dana uno uspona i padova sve po 3 , 4 dana pa se uspije izganjat i bolnica.Tako ono ,primise me i nakon 48 sat iizolacije ultih na odjeljenje gdje su me metar dana skidali uz pomoc meta,nakon toga Kampus Rakovica,ovaj dio price kasnije ono prica je za mene puna emocija a imam i svjeza sjecanja...
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by PsyTechGirl »

Eeee da.. Neka čova, nema veze!!
Nije bitno koliko padova imamo iza sebe, nego dali smo srušeni i slomljeni SADA, ili stojimo visoko uspravljeni sigurni da radimo ono pravo.. !!
Veliki pozdrav od mene i samo kuckaj, kad god poželiš i imaš vremena ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by eldineca »

PsyTechGirl wrote:Eeee da.. Neka čova, nema veze!!
Nije bitno koliko padova imamo iza sebe, nego dali smo srušeni i slomljeni SADA, ili stojimo visoko uspravljeni sigurni da radimo ono pravo.. !!
Veliki pozdrav od mene i samo kuckaj, kad god poželiš i imaš vremena ..
uffffffff
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by eldineca »

Eh komuna 2 ,pocelo je ovako ,izlazim iz bolnice i ono idem u nepoznato s tim da kontam da bi me moglo cekati nesto poput Reta .u mislima sam skovo plan,zadnja sansa,nema vise pucanja sto mi to treba,idem do kraja,znam prosli put sam u komuni bio malo vremena,dovescu sebe u red gore bez vremenskog ogranicavanja,ono porodicu cu vidjati jel gore ima posjeta,znam gore momka na lijecenju,neznamo se dugo al imam osjecaj za njega i vidim ga ko druga,i takva pozitivna nafuravanja al ono do srzi iskrena.I dolazim,pocinje moj zivot se mijenja,prvi susret ,paf bivam zatecen,opustena atmosfera,na samom ulasku docekuje me klavijatura i pjesma,osmjesi na licima,zagrljaji,podrska prava idila,nije ogranicena prica sa momcima jedino nema odvajanja uglavnom ogromna pozitiva,nemogu da vjerujem,dize mi se euforija,idemo to je to ,spreman sam,znam da je borba al ovaaj put mijenjam se iz temelja,ovaj put cu da isplivam.
Prvih dana sve je sega ,sala,sprdancija,ima posla rada,nista pretesko sve s osmjehom naoruzam pravim motivima,otkrivam da sam bio u pravu za onog momka ,imam druga,ne poznanika nego momka koji je tu istinski samnom i da me cupa,sretan sam i to traje tako neka 3 mjeseca.I onda tamo gdje sam naj slabiji Dzavo udara,mijenja moje poglede,ciljeve potrebe,lagano ubija.Naime poslije 10 godina nalazim se ponovo u vrtlogu osjecaja,u pocetku mi se cini da je sve to zabluda al ne padam na nepoznatom tlu,tlu istine,ljubavi,pravednosti ,osjecaja i sto je najgore pustam da me uzme to do kraja,da se narednih 6 mjeseci budim i lijezem sa istim mislima,da se cjeli moj svijet zavrti oko jednog andeoskog srca,postajem nemocan,nemocan pred svojim zeljama,mada svjestan da od toga nma nista sto me jos vise sputava,jel nema djelovanja,zaljubljujem se u svog soc. radnika...........
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by MANS0N »

Opa! :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by MANS0N »

Volim ovaj forum,savrsen je. :D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by Vlado_M »

Eldine, zivio ti nama jos godina sto... I samo pisi.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by PsyTechGirl »

Vlado_M wrote:Eldine, zivio ti nama jos godina sto... I samo pisi.
Slažem se ..
Eco, sve je za ljude, pogotovo ljubav.. Bilo kakva i prema god !!
Pa i ona je ljudsko biće zar ne ??
Ljubac tebi i čuvaj se.. i.. samo kuckaj :D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by vudd »

Pa i ona je ljudsko biće zar ne ??
Trebala bi biti :)
zaljubljujem se u svog soc. radnika...........
Ako je pak muskog roda ,onda jos bolje,jer definicija normalnog je sirok pojam :D
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply