za sada bez... naslova

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: za sada bez... naslova

Post by AnAna_mo »

Evo da se i ja pridruzim cestitkama!
sve najboljeee!! :D
Potpis.
taranta
Posts: 99
Joined: Thu Mar 26, 2009 12:15 am

Re: za sada bez... naslova

Post by taranta »

Sretan rodjendan i sve naj..:)
Između dva zla ne biram ni jedno!
sjelena
Posts: 142
Joined: Mon Jan 12, 2009 7:53 pm
Location: Beograd

Re: za sada bez... naslova

Post by sjelena »

Hvala svima. Divni ste i bas ste me obradovali :-)
Image
olena
Posts: 2
Joined: Sat Jul 04, 2009 10:27 pm

olena

Post by olena »

tek sam se ukljucila ovdje... svoju pricu cu ispricati-iscrpno... samo da uhvatim vremena.. imam jedno pitanje i naqdam se vasoj pomoci... prije mjesec dana... nakon sto sam duvala travu, onesvijestila sam se i pojavile su mi se neke smedje tacice na usnama..tada naglo..a prije toga mi je znala jedna iskociti mislila sam da mi je od cigara.. imam 4 tackice..prijatelj mi kaze da od trave nije moguce takvo sto.. pa ako neko zna da li je moguce ili ne nek brzo kaze.. unaprijed hvala.. napominjem da su se tackice pojavile kad sam se onesvijestila. :) :/
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: olena

Post by Boban »

olena wrote:tek sam se ukljucila ovdje... svoju pricu cu ispricati-iscrpno... samo da uhvatim vremena.. imam jedno pitanje i naqdam se vasoj pomoci... prije mjesec dana... nakon sto sam duvala travu, onesvijestila sam se i pojavile su mi se neke smedje tacice na usnama..tada naglo..a prije toga mi je znala jedna iskociti mislila sam da mi je od cigara.. imam 4 tackice..prijatelj mi kaze da od trave nije moguce takvo sto.. pa ako neko zna da li je moguce ili ne nek brzo kaze.. unaprijed hvala.. napominjem da su se tackice pojavile kad sam se onesvijestila. :) :/


Da da tako ti je to kada pusis travu,na kraju se pretvoris u jednu veliku tachkicu :D Sada ce te cetiri male da se spoje ako nastavis i pretvorice se u krastu i postaces jedna velika tackica.Pozdrav.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: za sada bez... naslova

Post by AnAna_mo »

Hahaha pa Bobane nemoj tako... :D

Nego djevojko sa točkicama, trebas uzeti olovku i spojiti te cetiri točkice, onda ces dobiti jednu liniju.
Kada to uradis, javi jeli linija ravna, zakrivljena ili izlomljena.
Onda ce se moci uspostaviti prava dijagnoza.
Puno pozdrava i pažljivo spajaj točkice da linija nebi postala isprekidana.
Potpis.
Shabanizam
Posts: 22
Joined: Tue Jun 02, 2009 12:30 am

Re: olena

Post by Shabanizam »

BOBAN wrote:
olena wrote:tek sam se ukljucila ovdje... svoju pricu cu ispricati-iscrpno... samo da uhvatim vremena.. imam jedno pitanje i naqdam se vasoj pomoci... prije mjesec dana... nakon sto sam duvala travu, onesvijestila sam se i pojavile su mi se neke smedje tacice na usnama..tada naglo..a prije toga mi je znala jedna iskociti mislila sam da mi je od cigara.. imam 4 tackice..prijatelj mi kaze da od trave nije moguce takvo sto.. pa ako neko zna da li je moguce ili ne nek brzo kaze.. unaprijed hvala.. napominjem da su se tackice pojavile kad sam se onesvijestila. :) :/


Da da tako ti je to kada pusis travu,na kraju se pretvoris u jednu veliku tachkicu :D Sada ce te cetiri male da se spoje ako nastavis i pretvorice se u krastu i postaces jedna velika tackica.Pozdrav.
Nishta strashno, onesvetila te travuljina- prskana hemijom. Obicno, osetis bol u bubrezima i padneš (tako je u većini slučajeva bilo kod mene). Ja sam pao u tramvaju, i dan danas imam oziljak (sreća, mogla je da ode cela vilica). Desilo mi se vishe puta... Nije strashno, pochetnichki "bad luck". Nego idi ti kod lekara za te tachkice a batali se i vutre i bilo kojih psihodelika, najiskrenije, nisi za to... Crtaj, pevaj, slikaj... shta god, budi kreativna, zajebi "radove"

One love!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: za sada bez... naslova

Post by PsyTechGirl »

Ispada sad da je devojka kriva što nije iskusnija narkomanka nego se uplašila, ne zna o čemu se radi a vi je odmah na psrdnju.. Baš ste loši :D

Devojko draga, dobro ti je Shabanizam rekao.
Ostavi se toga, a za te tačkice idi kod dr. Ne moraš mu spominjati baš marihuanu :D
A nastaviš li sa pušenjem i zajebancijama veruj da ćeš imati i gorih posledica i to mnoogo gorih od tih tačkica..

Pozdrav, dobrodošla i čuvaj se..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: za sada bez... naslova

Post by Boban »

PsyTechGirl wrote:Ispada sad da je devojka kriva što nije iskusnija narkomanka nego se uplašila, ne zna o čemu se radi a vi je odmah na psrdnju.. Baš ste loši :D

Devojko draga, dobro ti je Shabanizam rekao.
Ostavi se toga, a za te tačkice idi kod dr. Ne moraš mu spominjati baš marihuanu :D
A nastaviš li sa pušenjem i zajebancijama veruj da ćeš imati i gorih posledica i to mnoogo gorih od tih tačkica..

Pozdrav, dobrodošla i čuvaj se..


evo je ,glas majke Tereze kao da navire od nekud :-D ...jel psy a jel imas ti tackice???
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: za sada bez... naslova

Post by PsyTechGirl »

BOBAN wrote:evo je ,glas majke Tereze kao da navire od nekud :-D ...jel psy a jel imas ti tackice???
:smt016 neeeeemaaaaaam :D :smt019
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply