Djeca i Roditelji-da li neko razumije????

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

moras biti. Dzaba. sutra se sjebaji i sve...danas moras biti ponosna na sve sto si do sada uradila dobro. moras. mozes ti i biti ljuta i sve ali i dalje mozes biti ponosna. probaj. ajde jebo te ...ti majke mi ko da je kraj svijeta svaki put. Moze i gore da bude jel ti to znash? hoces da te podsjetim? .....
odmah sada...zvrky...ponosna da bides za sve sto si dobro i uspjesno u zivotu uradila.....ok?
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Mozda dobro jesam ali uspesno nista nisam!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Nephilim
Posts: 25
Joined: Mon Dec 05, 2005 12:09 pm

Post by Nephilim »

Nije bitno da li je uspesno.Bitno je da znas da si dala sve od sebe, da si cista pred sobom.

Gladsheimer next succeeds - the land
Where bright Valhalla's towers stand:
In burnish'd gold they proudly rise
And lose their radiance in the skies.

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nisam ni pred sobom cista to me i jede!!!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Hajd malo opsirnije. Daj da pricamo. Ne mozemo bas sve skontati iz recenice. Ustvari napisi da ne bi skontali pogresno ili nesto. Tu sam
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Sta te zanima opsirnije? Besna sam Dinela mnogo sam besna,tuzna,sjebana,depresivna sve u trenutku,nisam jedina okej,ali sta god da kazem bice da kukumavcem ovde po forumu....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Nece, hajde, ja te slusam. Vjeruj mi da mi je stvarno zao sto si takva. Pisi, sve me zanima,...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa sta hoces konkretno da ti pisem? Sta me muci?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Pisi, pomocu ti koliko god mogu. Makar savjetom, ili ce ti biti lakse kada nekome kazes sve.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Muce me ljudi oko mene,meni jako dragi,muce me njihovi roditelji,muce me ove svadje po forumu,ja ovde ipak volim neke ljude iako su jos ovisnici,i ne prija mi kad vidim napad na bilo koga od njih,i suprotno!
posvadjala sam se sa svima redom ni krivim ni duznim zbog samo dve osobe a i sa njima,ja nemam veliki krug ljudi oko sebe,ustvari jako je mali,ja psihicki ne mogu vise da podnesem pritisak sa svih strana,stalno neka ljutnja dok se ja ne naljutim a onda sto sam se ja naljutila i tako u krug,nemam snage ni volje ni zasta,ne znam sta da ti kazem....mozda sam ja luda mozda nisam ...ne znam...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply