ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

Grof wrote:I ja sam bio na blokatorima dva puta do sad, ali uvjek kad sam ih batalio vracao sam se dopu, nisam bio rascistio sa sobom, ali ovaj put je drugacije, umoran sam od navlacenja, trcanja, skidanja, istrosio sam svoj zavisnicki zivot...
To je ono ..
Jebo blokatore ako čovek nije odlučio sam sa sobom ..
Bogami meni kako dani prolaze sve više mi pada na pamet da ni ja baš nisam neke stvari izkristalisala.. iako sam nešto više od godinu dana na blokatorima, činjenica je da, čim ih prestanem piti mogu otići na šemu ..a baš da do kraja života pijem blokatore.. I to mi se čini jednako glupo!!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
draguljce_29
Posts: 57
Joined: Mon Apr 13, 2009 10:56 am
Location: USK

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by draguljce_29 »

Ma dosade ti blokatori kad tad. Niti se mozes napiti ko covjek, niti nadrogirati ako ti pukne film!! Ali ni ovaj Sub nije ko sto je bio!! PIH!!
dragoljub
Posts: 13
Joined: Wed Jun 24, 2009 3:50 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by dragoljub »

ja posle dva navlačenja i prve etape sa Naloreksom od 8 meseci sam se posle 2 dana nadrogiro.. kao sto rekoste neraščišćenost to jest statičnost u žvotu... ne možeš prestati da se drogiraš i sedeti kući mrtav od dosade i čekati da prodje neko vreme da se opet izdrogiraš... kad sam se drugi put skinuo sa 3 grama dnevno posle 2 nedelje nespavanja jer sam se skidao i od formula- Flormidala nisam nastavio apcinenciju sa blokatorima kako sam ja to želeo nego sam poslušao majku da ne pijem blokatore... uradeo sam se posle 2 nedelje opet... ovaj put imam za zadatak sledeće ako samo usnim heroin i osećaj nastaviću da ga pijem ako prestanem da ga sanjam , nastaviću da ga pijem ... tek kad vidim da sam počeo da imam druge obaveze , drgugo društvo druge hobije daće bog i dece onda ću da prestanem... ako to nikad ne dodje i ja ostanem na ovom mestu sa sličnim mislima preostaje mi dva rešenja ili da prestanem da pijem blokatore navučem se 4 put i pobegnem od kuće sa jednim rancem i počnem da kreadem spavam ispod mosta, prijavim se na metadone ili da se ubijem...tako je najbolje... sta god samo da više ne mučim roditelje ! dosta sam im muka naneo ... imali su i oni grehove samnom ali sam se ja preplatio..... tako da pomislim bolje ceo život na blokatorima nego ceo život narkoman .... ali neprestani rad na sebi će me jačati i jačati ... mislim da je malo da se blokatori piju 3 meseca ili 6 ili 9 .... ipak mislim ništa bez 3-5 godina...... :finga:
User avatar
no ground
Posts: 3
Joined: Mon Jun 29, 2009 11:12 am

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by no ground »

PsyTechGirl wrote:Pozdraw swima..

Zanima me washe mishljenje i dali ste imali iskustwa sa NALOREX-om (blokatorom) ??

Ja ga pijem swaki dan wec nekoliko meseci, ali nigde nisam uspela na forumu da nadjem nishta na tu temu .. Ajde ako je neko imao nekog iskustwa, neka se jawi ..
Ovako ja cu ti reci sta znam o nalorexu ja sam ga konzumiro nekih 2-3 meseca ali nije neko iskustvo za to sto vec ti imas vise staza na njemu ali ok vazno je da dok sam pio nalo.. bilo sve ok do nekle mada i tako i tako psiha je bila ublazena ne mnogo ali ako nadjes nesto znaimaciju ok i kad sam ostavio nalorex da pijem za 3 dana bilo je stara prica mada nije ti ovo ko zna od koliko koristi ali ocu reci ja sam ga zimo pre godinu i po i mislim da od tada je pocelo da se radja nesto u meni zelja da ostavim skroz zato sto za mene ti 2ipol meseca je bio dobar i dosta dug period da ne uzmem her i sada sam bas ok nisam vise zavisan kao nekad znaci uzmem po nekad her ili met illi bilo sto ali jednom nedeljno opustim se bas kako treba ali ne redjam nikako dan za danom .... ako volis da popricamo da ramenimo misljenje tu sam pozz psygrl
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by NaughtyButNice*** »

no ground wrote: i sada sam bas ok nisam vise zavisan kao nekad znaci uzmem po nekad her ili met illi bilo sto ali jednom nedeljno opustim se bas kako treba ali ne redjam nikako dan za danom .... ako volis da popricamo da ramenimo misljenje tu sam pozz psygrl
Alo, bre No ground napisao si citava 3 posta i svaki zavrsio istim recima.Jel ti brate stvarno mislis da ce ti ova spika "da se opustim" proci...Verujes li ti zaista u to? Gde si se do sad krio...ovo tvoje iskustvo - malo se drogiram vikendom i super mi je- mislim od sad si moj idol...jbt. ne smeta mi to sto se drogiras ali me uzasno nervira sto si
toliko glup ili bezobrazan pa si dosao ovde da prosipas teorije kako je o.k ako je "samo malo" i vikendom...
priznaj brate sebi(ne nama) da si narkomancina jos uvek i odluci ili / ili...

p.s ako volis da popricamo da ramenimo misljenje tu sam pozz
sve sto je ljudsko nije mi strano
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by oxo »

smeshno

nema taj pojma sa cime se igra.da zna pobego bi u tri pm
dragoljub
Posts: 13
Joined: Wed Jun 24, 2009 3:50 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by dragoljub »

uzmeš znaš ono malo... malkice ... čisto za volju ... pa kažeš sebi : ja nisam navučen ! samnom je sve ok! ja konzumiram heroin i držim se na ostojanju... kontrolišem Đavola ...ali neshvataš da niko ne kontroliše đavola već djavo je jako nadmoćniji nad ljudima. čak ni to prvo vreme gde kao glumiš nenavučenka đavo ti daje veru da misliš da kontrolišeš situaciju... ALI onda ..prođu meseci nedelje ... i shvatiš da ti sve više i više ubrzavaš ... bilo je jednom mesečno, pa dva puta mesečno, pa jednom nedeljno uskoro će svaki 4 dan i onda dolazimo na isto svaki dan.. ili svaki drugi... mada imam ortake koji se drogiraju svaki drugi dan i smatraju da nisu navučeni ... eto .. još jedna klonirana priča narkomana ... sve isto ! mora da se isto i zovete i prezivate ... možda ste čak i na isti dan rodjeni ... hahahaha .. BRATE ! MUKA MI JE VIŠE OD NAS !
User avatar
agent-ns
Posts: 5
Joined: Wed Aug 19, 2009 9:12 am
Location: Novo Selo

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by agent-ns »

stalno govorite kupovina vremena kupovina vremena...
pre bih rekao kupovina vremena za ljude koji jos zele da rade heroin, i koji mazu oci roditeljima, zeni, pa i samom sebi mazu oci jer su narkomani uvek bili najbolji farmakolozi pa cak i psyhijatri
ja sam povezao 3 iplanta na 3 meseca + u pocetku tj prva 4 meseca sam pio karbapin pola ujutro i pola uvece + 2 miansana(todola) uvece, prestao sam i to da pijem .......nijedan bens
ovako
meni licno se neki mirisi i ukusi gube to pod 1. od kako sam implant ugradio ( u pocetku jako jebeno)
pod 2. ne zelim vise da idem na detox i da mi stavljaju pelene, da pelene ... hvala rusima sto su mi skinuli fizicku krizu jer mi je to bio dosta velik probl
. ...sve se to pamti !!
pod 3. ne zelim vise da se budim a da nemam 50e u dzepu jer mi je 2,5 g svaki dan bilo potrebno dobre robe
sad se osecam normalno i zelja za horsom ceo period na implantu mi je manji od 5% ne samo za horsom nego i za ostalim drogama (prosto ne mogu da verujem kad mi neko kaze da mu se radi hors na implantu ili tabletama) ni u ludilu
receptori totalno zacepljeni da se ne mogu nicim uraditi i pomirio sam se sa tim cak ni wutra mi nemirise isto kao pre zawarim 3 x 100's wu i nista e tek onda ti se neke kockice u glavi sloze ,bar meni
( jer je narolex vrlo jaka hemija malo razmislite o tome kakvu ulogu ima, naravno da ostecuje i opterecuje jetru al sve je to jedna velika 0 naspram sta droga radi organizmu )
kada sam izasao sa klinike (vorobjiev-zemun) radilo mi se u pocetku belo(jer zuto znam da nesmem) i uradio sam belo dva puta u prvih 20 dana ali ni to me nije uradilo samo malo brze mi je srce kucalo a vukao sam tako debele linije (skoro 2g sjebao) da je zanepoverovati uradio ga dva puta i reko sto ja ovo radim kad ne mogu da se uradim ....speed nepomisljam da uradim jer mislim da bi bio ni na nebu ni na zemlji
nisam neki ljubitelj alkohola tako da nepijem
zivim zivot i radim svoj posao
guram dalje i znam doci ce jos lepsi dani
pozdravljam i savetujem samo surovi treninzi bicikl (pod obavezno), teretana, bazen, prvih godinu dana i vise
psy kriza je negativna energija koja se izbacuje fizickom aktivnoscu,da bi posle fizicke aktivnosti cirkulisala pozitivna energija po tebi

ps:pominju se sub-ovi a niko da spomene da su subovi ili slovenacki suboxoni mnogo prljaviji nego hors btw mnogo teze se cistis od suba nego od horsa na horsu ide 2x 12h detox(totalno si uspavan) a kod ovisnika
subo-va ide 4 x 12h detox da bi se ocistio i izbacio sve toksine iz sebe (to je jebanje mame da te 4 x po 12h uspavljuju!!)ali i to je pametno pokusati
....ko se skida sa sub-om sa jednog sranja ide na drugo
sve najbolje zelim
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

E ljudi moji..
Ja nalorex pijem evo sad će godinu i po dana.
Ne smem da prestanem, palšim se šta će dalje biti..
Naravno, prvo sam pila celu tabletu par mesei, zatim pola i sad zadnjih 7-8 meseci pijem samo četvrtinu.
Mama mi i dalje daje svako jutro, ja se ne bunim.. Naprotiv, kao da mi to baš odgovara.
Ono, čisto da ne razmišljamo ni keva ni ja.
A šta kada dodje vreme da razmišljam ??
Kad skontam da mogu, samo je pitanje da li hoću!
I ako neću sada, zar neću nekada opet poželeti pa se sjebakti jer mi se prosto može ??
Znate i sami da je delić sekunde dovoljan da sve ode u qrac ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by AnAna_mo »

Ee Psy, jesi li ikada probala probiti blokaor, ili jesi imala slicnu neku nezgodu?
Ja nemam nikakvog iskustva sa blokatorima, ustvari nitko ih ovdje u Mostaru ne pije. Većina raje niti ne zna šta je to.
Ne znam dali si pisala o tome, nisam vidila..
Poz!
Potpis.
Post Reply