ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Sagitarius »

Pa,ja se recimo slažem s tom definicijom,iako ne bih to nazvao bolešću,nego stanjem.
Bolest u većini slučajeva ne izazivamo sami,iako je i to diskutabilno(nezdrav način života,neoprez...).
Uzimanje droga ostavlja,ako ništa drugo,bar jako "fascinantna" sjećanja u našoj sivoj tvari,tako da sam uvjeren,da je oholo smatrati se izliječenim.Zaliječen je prava riječ,primjeri su svuda oko nas.
A sad,ako si bila cinična,uspilo je,liči mi na Monty-Phyton stil. :D
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Zona Sumraka »

u jee, pa to je kompliment ipo...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

A šta ćemo saaaaa mnooooom ??
Nećuu da padneeeeeeeeeeeem BRE :shock: :idea:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
eksica

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by eksica »

PsyTechGirl wrote:A šta ćemo saaaaa mnooooom ??
Nećuu da padneeeeeeeeeeeem BRE :shock: :idea:
Joj maco,skroz sam zaboravila da ti odgovorim čak i na PP,ma ne želim da te plašil a na kraju krajeva i bolje da se plašiš nego da se ne plašiš....sigurnija si. :wink:
Znaš kako sam ti rekla...nikad ne vjeruj previše sebi jer postoje samo zalječeni i nikad ne podcjenjuj neprijatelja koji je imao taloku muć da upravlja tvojim životom i skoro ga uništi.
Heroin je jači od tebe i to saznanje ti samo može pomoći...kloni ga se.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

eksica wrote:
PsyTechGirl wrote:A šta ćemo saaaaa mnooooom ??
Nećuu da padneeeeeeeeeeeem BRE :shock: :idea:
Joj maco,skroz sam zaboravila da ti odgovorim čak i na PP,ma ne želim da te plašil a na kraju krajeva i bolje da se plašiš nego da se ne plašiš....sigurnija si. :wink:
Znaš kako sam ti rekla...nikad ne vjeruj previše sebi jer postoje samo zalječeni i nikad ne podcjenjuj neprijatelja koji je imao taloku muć da upravlja tvojim životom i skoro ga uništi.
Heroin je jači od tebe i to saznanje ti samo može pomoći...kloni ga se.
Heh, zaboravila ona mene hihihihihihihi :D
Oke, tnx.. Videćemo, pa šta mi bog (ili ko već i šta već) da ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by oxo »

ja sam skroz promenio mishljenje o nalorexu

pio sam isti nekih 5 godina

i drogirao sam se skoro pa redovno

dok ti ne rascistish sa sobom samo cesh bacati pare na blokade

odluci sam-zivot ili smrt,toliko je jednostavno.ne moze tu nalorex da ti pomogne

u stvari moze,ali na kratke staze,cisto dok se malo ne osvestish.
User avatar
Dusan
Posts: 90
Joined: Mon Mar 30, 2009 3:04 am

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Dusan »

evo da ti ja kazem svoje iskustvo i misljenje o blokatorima...

Pio sam nalorex u vise navrata po par meseci. Oni su dobri samo za kupovinu vremena dok vidis sta ces sa sobom i gde ces. Nikako nisu resenje i ne mozes njima resiti svoju narkomaniju, za to je potrebna potpuna promena licnosti i rad na sebi, kad bi se narkomanija resavala tabletom, ne bi vise bilo narkomana. Sve u svemu, imam skroz pozitivno misljenje o blokatorima kao pomocnom sredstvu i tako treba gledati na njih... dobro, skoro SKROZ pozitivno misljenje, izuzetci su onih par puta kad sam ih popio preko dopa :) ne zelim to ni najgorem neprijatelju...

Psy, samo napred...
Sam ces iskusiti sve za sta drugima budes sudio
User avatar
draguljce_29
Posts: 57
Joined: Mon Apr 13, 2009 10:56 am
Location: USK

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by draguljce_29 »

U potpunosti se lazem da su blokatori kupovina vremena da se covjek skonta kako, sta, gdje i slicno. Ja sam licno imao iskustvo sa Reviom ( pio sam je 18. mjeseci), istina, bio sam cist od dopa, Revia i pokoji Katapresan ( prvih par mjeseci).
Ali sta se desilo!! nPosto nisam bio rascistio izgleda sam sa sobom, nakon 18. mjeseci, kad sam nasao i posao i skroz se izkulirao, naletim na starog "pajdu" na krizi i reko haj jos samo jednom da me "pukne"!!
Tako ode moja apstinencija od 18. mjeseci u P.M!!! Sad sam zavrsio ( zadnjih 1. godinu ) na terapiji odrzavanja Subutexom. Nije loser, ali ja zelim ponovo onaj lijepi zivot bez cim ustanem da posisam najgorcu tabletu na svijetu!! Jebi ga htio bi biti skroz cist i radim na tome, ali je to sad opet problem kad se sjetim sta me sve cceka, odmah mi dodje da posisam jos jednu tbl!!
Tako da sam ja blokovima kupio 18. mjeseci zivota (taman da se oporavim i sa 58 kg odem na 90 kila)!! Ali je pozitivno u tome svemu sto sam sebi smanjujem Subutex po mrvicu, nadam se da cu tako doci do 0!!! Znaci ja sam na blokatorima samo oporavio organizam sa hrpom vitamina i kalorija, za drugu epizodu!! Jebi ga, sad mi pravo krivo zbog tog jebenog recidiva, ne samo zato sto ja ispastam, nego i moja mama koja bi dala sve da ja (KONJ) budem dobro i moje sestre koje pored svojih briga i dijece moraju misliti jos sta je samnom i svaki dan zovu iz Njemacke i Kanade ( Bog zna koliki su im telefonski racuni) pored svega ostalog!!
Eto haj sad recite da nisam SEBICNI KRETEN!!!! :x :x :x
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by PsyTechGirl »

draguljce_29 wrote:U potpunosti se lazem da su blokatori kupovina vremena da se covjek skonta kako, sta, gdje i slicno. Ja sam licno imao iskustvo sa Reviom ( pio sam je 18. mjeseci), istina, bio sam cist od dopa, Revia i pokoji Katapresan ( prvih par mjeseci).
Ali sta se desilo!! nPosto nisam bio rascistio izgleda sam sa sobom, nakon 18. mjeseci, kad sam nasao i posao i skroz se izkulirao, naletim na starog "pajdu" na krizi i reko haj jos samo jednom da me "pukne"!!
Tako ode moja apstinencija od 18. mjeseci u P.M!!! Sad sam zavrsio ( zadnjih 1. godinu ) na terapiji odrzavanja Subutexom. Nije loser, ali ja zelim ponovo onaj lijepi zivot bez cim ustanem da posisam najgorcu tabletu na svijetu!! Jebi ga htio bi biti skroz cist i radim na tome, ali je to sad opet problem kad se sjetim sta me sve cceka, odmah mi dodje da posisam jos jednu tbl!!
Tako da sam ja blokovima kupio 18. mjeseci zivota (taman da se oporavim i sa 58 kg odem na 90 kila)!! Ali je pozitivno u tome svemu sto sam sebi smanjujem Subutex po mrvicu, nadam se da cu tako doci do 0!!! Znaci ja sam na blokatorima samo oporavio organizam sa hrpom vitamina i kalorija, za drugu epizodu!! Jebi ga, sad mi pravo krivo zbog tog jebenog recidiva, ne samo zato sto ja ispastam, nego i moja mama koja bi dala sve da ja (KONJ) budem dobro i moje sestre koje pored svojih briga i dijece moraju misliti jos sta je samnom i svaki dan zovu iz Njemacke i Kanade ( Bog zna koliki su im telefonski racuni) pored svega ostalog!!
Eto haj sad recite da nisam SEBICNI KRETEN!!!! :x :x :x
Pa NISI !!!
Čim si počeo da razmišljaš ponovo o svemu, smanjuješ svakodnevne količine po malo i idemo.. Lagano ..
Ni bog nije napravio svet za jedan dan :wink:

Ja sam 100% uz tebe i znam da ćeš ovaj put uspeti, pa ti 'ajde probaj ako smeš da sjebeš nešto !!! :D
Ima da ti dodjem tu i... Da vidiš šta će da te snadje PDT_Love_10 PDT_Love_22 :smt008 PDT_Love_26
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Grof
Posts: 67
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:11 pm

Re: ISKUSTWA I MISHLJENJA O NALOREX-u ??

Post by Grof »

I ja sam bio na blokatorima dva puta do sad, ali uvjek kad sam ih batalio vracao sam se dopu, nisam bio rascistio sa sobom, ali ovaj put je drugacije, umoran sam od navlacenja, trcanja, skidanja, istrosio sam svoj zavisnicki zivot...
Ja, i dalje tu sam, i dalje u snu buncam, i dalje spucan, i dalje recima pucam...
Post Reply