Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ? Mama ne chitaj mi ispoweeeeeeest !!!!!

Post by PsyTechGirl »

sjelena wrote:Izvini,
nisam procitala tvoju ispovest. Ne znam zasto, ali tvoja i ispovest Ane_Ane_Mo su jedine koje nisam procitala. :?

ali, koliko sam shvatila, ispovest, je vise manje gotova. Ispricala si sta je bilo i koji je tvoj put i sada si
tu negde, up to date, sa svojim problemima dilemama i borbama. Zar ne? A vec imate takav odnos, to da ona sve zna?

Sta hocu da ti kazem. Mozda je ovo dobar nacin da te bolje upozna? Da vidi i onu stranu tebe koju ne poznaje.
da se razumemo NE MISLIM DA JE OK to sto radi, ali isto tako mislim da nemas sta da izgubis.
A sestro, shto se ne potrudish, pa prochitash ?? Mislim, chak shtawishe werujem da nemash shta da izgubish..
Shto se kewe tiche, ono.. Ona swe u principu i zna to, otkuda mi nije jasno zashto me wishe ne ostawi na miru, da izadjem na kraj sa swojim djawolima, nego me i dalje uhodi ...?! Ono, sad se i ozwanichila - registrowala se .. Mama, dobrodoshla ti na forum, nadam se da ce ti umnogome pomoci ...
Dakle, pozdraw sjelena, kao i PsyTechGirl MAMA
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Ima li nade za nas ? Mama ne chitaj mi ispoweeeeeeest !!!!!

Post by Vlado_M »

Hajde, barem niste jedini tandem ovdje, istorijski gledano :)... Bile su tu Luna i njena mama, Zvrxy i njena, Dark Angel i mama. Moglo bi se reci da nastavljate svijetlu tradiciju foruma.

Vidi, ne moras joj fizicki unistiti kompjuter. Jesi li razmisljala da joj oboris sistem ili nesto ?
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ? Mama ne chitaj mi ispoweeeeeeest !!!!!

Post by PsyTechGirl »

Vlado_M wrote:Vidi, ne moras joj fizicki unistiti kompjuter. Jesi li razmisljala da joj oboris sistem ili nesto ?
Hehehehehe... Nije mi to palo na pamet .. :-D
Nisam ja dowoljno struchna za te stwari, jbg ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ? Mama ne chitaj mi ispoweeeeeeest !!!!!

Post by Big Mama »

PsyTechGirl wrote:
Big Mama wrote:Draga moja, nebi se obazirala da sam na tvom mjestu- tvoja mama bi trebala znati da svi mi ovdje pišemo o svojim najdubljim mislima i osjećajima i da se svi ovdje borimo za svoje mjesto pod suncem. Pa tako i ti. I nadam se da je ponosna na tebe!

Ljubi te tvoja BIG MAMA PDT_Love_18
Hwala ti najdraza moja BIG MAMA..
Gde si ti owih dana, kako si ??
Kako prowodish dane ??
Kako ti je klinja?? Coki mi ga jednom .. I tebi big kiss ...
evo dobro sam...jurim po cijele dane pa ne stignem ni prdnut- kak se veli :-D
imam dosta obaveza preko dana i tako mi dan proleti a ni ne okrenem se... Malisha je dobro, evo ga gleda crtić :-D a ja iskoristila priliku :smt040
kiss i drži se draga moja!
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ? Mama ne chitaj mi ispoweeeeeeest !!!!!

Post by PsyTechGirl »

Big Mama wrote:kiss i drži se draga moja!
........ Hwala!! :roll: PDT_Love_18
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g4SHUovI8O8[/youtube]

No one knows what is like, to be a bad man, to be a sad man behind blue eyes ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

E ljudi moji, premijerno, nakon miliona i miliona godina :-D , pesme po kojoj sam ja dobila ime.. (tata mi je dao..) :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UoaibX7WFGI[/youtube]

POSLEDNJA IGRA LEPTIRA - NATAŠA
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Vuk »

Sad sam prochitao tvoju ispovest (i sve ono izmedju :D ). Shta god se odluchila podrshku cesh imati ali mi se chini kao da ni sama josh nisi nachisto shta bi i gde. I to je OK. Dok si ovde i dok zelish da se oporavish bice i opcija i mogucnosti ali se morash skontati shta-kako! Vidim da ti je sjebana situacija...standardno jbg...guraj...gledaj sebe i gledaj kako ce ti biti dobro!
...e, da , josh neshto...lepa pesma i josh lepshe ime!
Hug!
Moon child
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Vuk wrote:Sad sam prochitao tvoju ispovest (i sve ono izmedju :D ). Shta god se odluchila podrshku cesh imati ali mi se chini kao da ni sama josh nisi nachisto shta bi i gde. I to je OK. Dok si ovde i dok zelish da se oporavish bice i opcija i mogucnosti ali se morash skontati shta-kako! Vidim da ti je sjebana situacija...standardno jbg...guraj...gledaj sebe i gledaj kako ce ti biti dobro!
...e, da , josh neshto...lepa pesma i josh lepshe ime!
Hug!
Hwala ti na rechima podrshke, dobri nowi prijatelju :D
Da istina je, ne znam shta cu i kako cu, ali znam DA HOCU..!! E sad samo moram da nadjem nachina kako shta i tako to..
U swakom sluchaju, jako mi je drago da si i ti tu sada sa swima nama i nadam se da cemo se lepo druziti..
Weliki pozdraw za tebe i samo kuckaj, shta god ti padne na pamet ..
Weliki pozdraw Vuche !! :smt039 :smt041
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Vuk »

Samo to shto zelish je chak i mnogo vishe nego shto su mnogi imali u pochetku... samo guraj... samo danas ostani chista!
HUg!
Moon child
Post Reply