Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

A jbg mene neshto zadesili swe neki gori dani i gora wremena .. Jbt nikako nishta da krene na bolje !!
Ne mogu da se pozalim .. nije da mi se u zadnje wreme deshawaju neke strashno loshe stwari .. ali ni dobre !!
Swe nekako stagnira i jbg .. ubija u pojam ta jednolichnost swakog dana , a ja sam kao mlada i kao imam 21. god ..
A kontam da i babe od ko zna koliko god i dede na samrti wishe wole , cene i zele swoj ziwot nego ja swoj .. a to ubija u pojaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ??

Post by Big Mama »

hehe...znam da je glupo da ti sad pametujem..ja sam našla snagu u svom sinu :D probaj i ti naći nešto šta će ti zaokupiti pažnju..ili barem nešto da prođu dani..
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

Big Mama wrote:hehe...znam da je glupo da ti sad pametujem..ja sam našla snagu u svom sinu :D probaj i ti naći nešto šta će ti zaokupiti pažnju..ili barem nešto da prođu dani..
Eeeee to je to .. To je diwna stwar .. dete ..
Blago tebi - uziwaaaaaaaaj :D (I cmoki mi ga jednom molim te) :smt058
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ??

Post by Big Mama »

Hvala :) Cmoknut ću ga, no problem..i milijun puta ako treba :lol:

Drži se
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

adam* wrote:kako se registruje na ovaj forum http://www.nikad-heroin.com. nije mi jasno--nesto kao nisam autorizovan???


Niste autorizovani da vidite izvore. .......WTF???

Nishta .. sachekacemo "fridriceva" , pa ce nam waljda , tj sigurno ona znati objasniti .. i ja sam pokushala , ali nishta ..
A dobro, mozda josh nije doradjen sajt , ko zna .. nishta , makar mozete malo da proshnjuwate i prochitate shtogodj :D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

Big Mama wrote:Hvala :) Cmoknut ću ga, no problem..i milijun puta ako treba :lol:

Drži se

Treba \:D/
Pozdrawljam ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
fridriceva
Posts: 90
Joined: Tue Dec 23, 2008 11:00 pm

Re: Ima li nade za nas ??

Post by fridriceva »

Tu sam, tu sam. Vjerujem da nisam zakasnila. Malo koci sajt "nikad heroin" (trenutno), ali iz drugog-treceg puta udjete. Nemojte ici na forum, nego imate desno pri dnu strane dio "POSLEDNJI KOMENTARI", kliknete na neki od njih i samo, ukoliko hocete da se oglasite, kliknete na dnu strane ovo "posalji komentar", i slijedite uputstva. Bas vam ovo lijepo objasnih :-).

Ja bih vam savjetovala da procitate ispovijesti ovih ljudi sa sajta! Sve mozete da komentarisete, da kazete svoje misljenje... kritiku. Znam da cete pronaci snagu, savjet, moguce resenje... i iz mnogobrojnih prica shvatiti da IZLAZ postoji!

Pisite... ili tamo ili ovdje... Samo glavu gore.

Fridriceva je uz vas!!!
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Ima li nade za nas ??

Post by adam* »

hvala na odgovoru.....pozdravljam vas sve.
cucla cucla cuclica
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Ima li nade za nas ??

Post by AnAna_mo »

Adame, i tebi su izgleda stopala fetiš, kao i mom dragom!!! :D
Potpis.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Ima li nade za nas ??

Post by adam* »

AnAna_mo wrote:Adame, i tebi su izgleda stopala fetiš, kao i mom dragom!!! :D

Meni je fetish mnogo toga izmedju ostalog i stopala!!!
cucla cucla cuclica
Post Reply