Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by heroinapg »

Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?! 1. po onom ko je otvorimo topic. Nema frke, sve za one koji to zele.pa idemo dalje.Ne trpajte stvari pod tepih l da pisem neki stih .:-# .Ispljujte se ako ce vam biti lakse..Samo se nemojte pucati (drogom negdje tamo:smt006
I ne pokrivajte se,, imate gdje da pljujete..Ulicom?!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7Vn21dlnk3U[/youtube] opanak liga

A imate i na http://forum.rockserbia.net/index.php?topic=9.0
Strucni text-citarm dio-
Ubrzo se javlja ispljuvavanje vrlo smrdljivog gnoja (smrad trulih mrtvaca ili izmeta). Smrad se svakodnevno povećava, tako da postaje neizdržljiv
Al bolje da virtuelno pljujemo, nece se osjetit..Pljujte, samo da se ne razbolimo ili obolimo, jer se svi ovdje volimo

Ali, ostajte ovdje, Sunce tudjeg foruma nece vas grijati...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by heroinapg »

Pjujem na sebe je mi je jezik brzi od pameti
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by Zona Sumraka »

Ali, ostajte ovdje, Sunce tudjeg foruma nece vas grijati...
ahmm da se nadovezem...
ovdje vas svako poznaje i voli, a tamo niko poznati vas nece :-D ...
moram priznati da mi se svidja ideja, iako mislim da je zesce utopijska...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by YugoStar »

Super ti je tema,ali i sama znas da frke,svadje i pljuvacine krecu spontano i bojim se da kad dodje do toga,necemo biti strpljivi i dogovoriti se da se porokamo ovde,na mjestu gdje je to,evo sad,oznaceno.
:D
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by paramparcad »

YugoStar wrote:Super ti je tema,ali i sama znas da frke,svadje i pljuvacine krecu spontano i bojim se da kad dodje do toga,necemo biti strpljivi i dogovoriti se da se porokamo ovde,na mjestu gdje je to,evo sad,oznaceno.
:D
U pravu je yugo,treba ta inicialna kapisla koja se priznacete najbolje desi u spontanom razgovoru.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by heroinapg »

Da, da..slazem se..Ali sanela konstantno ukazuje na to..Postoje opste teme..I naravno da dodje do toga spontano..Svako misljenje je zlata vrijedno-samo ne vrijedjanje..Ali neka ste mi ispljuvali topic.. :wink: :wink: Il mi droga pojela mozak, pa mi se cini :roll: Mrzim vas sve, znate vi.... :axe: :wink:
Jeste li ikada pljuvali hodajuci ulicom, danas juce, nekada, ikada?!Imate li pljuvacne zlijezve ili zvijezde ili stars?
Pljuvačka igra značajnu ulogu u održavanju fiziološkog stanja usne šupljine i početnog dela digestivnog trakta. Zaštitni efekat na sluznicu se ostvaruje zahvaljujući prisustvu glikoproteina i mukoidnih produkata koje luče velike i male pljuvačne žlezde. Oni štite sluznicu od potencijalno kancerogenih činilaca kao što su pušenje i razna hemijska sredstva, a sprečavaju i sušenje usne duplje u toku disanja na usta. Osim toga, pljuvačka sadrži brojne komponente koje posebno ili u kombinaciji igraju ulogu barijere protiv invazije bakterija, virusa i drugih patogenih mikroorganizama. Promenom količine i sastava pljuvačke stvaraju se uslovi za razvoj različitih oblika infekcije usne šupljine, žlezda, ždrela i celokupnog organizma
A zbog sledeceg, moram otic da se ispljujem :axe:
Tokom osam sati sna izluči se svega oko 10 ml pljuvačke. Od dnevno izlučene količine oko 23% potiče od parotidnih, 65% od podviličnih, 4% od podjezičnih i oko 8% od svih malih pljuvačnih žlezda
Pljuvacne zlijezde.jpg
Pljuvacne zlijezde.jpg (21.41 KiB) Viewed 2868 times
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by paramparcad »

ja cesto pljujem na ulicu kad dodjem u beograd...onako spontano izvucem slajm i zalepim ga za trotoar...neznam sto to radim,mozda je u pitanju provincijalski sindrom.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by heroinapg »

hrhhehehe-Hvala sto me nasmija do sledeceg posla:}..PA po Begisu u poslednje vrijeme ponedje-ne ja-al..ma svuda je nekako svakako postalo za ljuvanje...Samo smo mi krasni bajni sjajni:}
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by MANS0N »

Sto ti ne koristis ovu temu?
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Isspljujte se po kome god zelite-ukoliko imate potrebu?!

Post by heroinapg »

heroinapg wrote:Pjujem na sebe je mi je jezik brzi od pameti
Post Reply