CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

ivan123
Posts: 2
Joined: Sat Oct 02, 2010 8:13 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ivan123 »

dobro jutro ljudi!!!!!!dobar je osecaj probuditi se a nemorati posegati za "cd-om,karticom i slamkom"...jedan je zivot i treba ga proziveti a ne biti rob obicnoj prasini...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

Super
Opet sam pocela raditi, yeahhhhhhh
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

ivan123 wrote:dobro jutro ljudi!!!!!!dobar je osecaj probuditi se a nemorati posegati za "cd-om,karticom i slamkom"...jedan je zivot i treba ga proziveti a ne biti rob obicnoj prasini...

good 4 U!

a na koji fazon ti to sve odradjuješ??
kako si uspela, čime se održavaš ili sputavaš...

whats the story??
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Kruga »

...slabo, bespomoćno... slabo...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

super,


Jednom mi je soc.radnica u centru rekla da me vise nece pitati kako sam jer joj uvijek kazem da sam dobro
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

"Surprise
Surprise
Never something I could hide
When I see we made it through another day"

Norah Jones


osećam neki spokoj.. otkad sam prihvatio odgovornost za sranja koja sam napravio i kazne koje uz sve to idu, počinjem da osećam spokoj.
oprostiti sebi je sledeći cilj...
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Kruga »

:arrow:
7474 wrote:oprostiti sebi
Pažljivo, iskreno... i cilj i start i... nagrada – novi početak!
7474, ako ti bar malkice znači, razumem te više nego što mogu opisati...

Znam, nisam kompetentna da hrabrim i pomažem svojim primerom, ali verujem da ću biti.

Ali u mom životu, generalno, bilo je prilično rana i nepravdi, malih i velikih. Teši me činjenica mogućnosti kako rapidnih padova, tako i regeneracije – snaga da verujem, volim i da se nadam. Ako bih to nazvala optimizmom... nekako mi se čini da ne bih zaokružila ono šta osećam. Kao ove tri tačke, koje mi se uvek nekako 'zalepe'. :roll:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

ste primijetili kako je ove godine zima pocela tako naglo i kako je odjednom postalo too much hladno. Mi vec odavno nosimo zimske jakne.No,meni trenutno vise godi malo hladnije nego toplo. I sad,iako je hladno ja imam kratke rukave i gore zimska jakna ili kaput
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

Ne mogu da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim, a ubedjen sam da nisu ok. :D
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

bojanol wrote:Ne mogu da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim, a ubedjen sam da nisu ok. :D
Hahahhaha jeli to molitva NEspokoja? :D
Potpis.
Post Reply