CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Mon Aug 30, 2021 9:40 pm
Akkasha Come Back wrote: Mon Aug 30, 2021 9:34 pm
StopBup wrote: Mon Aug 30, 2021 9:22 pm

Pratim ja odavno Adrijanu, i njene muke sa bivsim momkom, koji je u totalnom autu, a ona se dobro izmucila oko njega, pa ako mozemo da joj olaksamo, bilo bi mi drago...
Ja ne znam šta je sa ljudima. Ne mora da joj pomaže, ali nema je, nema pa odjednom komentar u stilu Viktora, nemam reči a ni objašnjenje. Xana iznenađuješ me.
Uostalom, rekla sam da ću se praviti da te ne vidim, izvini eto što te pomenuh, neće se ponoviti.
Ja tebe stvarno nekad nikako ne kapiram. Sta ti je sad Xxxana kriva, ili sta to nije toliko u redu u njenom postu?
Objasniću i idem odavde jer uvek ispadnem kriva.
Xxxana je upala sa jednom rečenicom i ironičnim stavom.
Ustvari šta ja objašnjavam...i kome za koga. Slepcu pokušavam objasniti šta je žuto.
Nebitno. Važno je da ti nisi propustio da pomeneš ako se xxxani obratim.

Nemam ja tebi, xxxana ništa da kažem. Jedino možda da si trebala nick da počneš velikim slovom, Xxxana.
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Adrijana »

Ljudi, skontala sam.
Tamo na svojoj ispovesti sam napisala nešto sto ovde nisam. Pre oko nedelju dana sam ga videla i tako je imao čudno stisnutu vilicu, znate kao da stiska zube, toliko je to bilo neprirodno, da sam ja prvi put videla to... Sad mi je devojka rekla da je to kombinacija spida i eksera.
Da nije od toga postao poremećen?
Kakva je to konbinacija?
I kad me je pratio pogledom, okreće glavu kao robot...onako usporeno. Jezivo nešto, pogotovo što ga znam u sasvim drugacijem izdanju.
Da, da sve znam...nema od njega nista.
Kad čovek u 36 godini napravi recidiv, jer mu je tesko u zivotu, iako sam mu pruzila samo dobro odkad je ovde. Uvek sam bila brizna i pažljiva prema njemu. Nikad nisam htela da ga uvredim i uvek se prema njemu ophodila sa poštovanjem. Kad je dosao ovde imao je jedva 40 kg, ja ga povratila, ugojila. Bas sam želela da oseti pravu i iskrenu ljubav sa strejt osobom. Jer on nikad nije osetio pravu ljubav, uvek je bio na necemu i hebao neke kurave.
Zakačio je bio i triper...
I, čovek mu pruzi sve samo da bude prvi put srecan na prirodan način i on opet krene tim putem...
Zaboravicu ga, jer je slabic, jer nije cenio ništa što sam ucinila za njega. Nego me sad vređa i preti mi da ce me ubiti.
Mada, iskreno ne bojim se tih pretnji, jer je on mali mis koji je samo jak na rečima.
Dakle, sad znam da koristi spid i eksere. Ukočena mu je vilica. Da li je mogao od toga da se ovako poremeceno ponaša i da pocne da priča nebuloze, da postane patoloski lazov i bolesnik. I da mu ode mozak...
Znači spid + ekseri...
Sta mi možete reci o toj kombinaciji?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Mon Aug 30, 2021 9:54 pm
StopBup wrote: Mon Aug 30, 2021 9:40 pm
Akkasha Come Back wrote: Mon Aug 30, 2021 9:34 pm
Ja ne znam šta je sa ljudima. Ne mora da joj pomaže, ali nema je, nema pa odjednom komentar u stilu Viktora, nemam reči a ni objašnjenje. Xana iznenađuješ me.
Uostalom, rekla sam da ću se praviti da te ne vidim, izvini eto što te pomenuh, neće se ponoviti.
Ja tebe stvarno nekad nikako ne kapiram. Sta ti je sad Xxxana kriva, ili sta to nije toliko u redu u njenom postu?
Objasniću i idem odavde jer uvek ispadnem kriva.
Xxxana je upala sa jednom rečenicom i ironičnim stavom.
Ustvari šta ja objašnjavam...i kome za koga. Slepcu pokušavam objasniti šta je žuto.
Nebitno. Važno je da ti nisi propustio da pomeneš ako se xxxani obratim.

Nemam ja tebi, xxxana ništa da kažem. Jedino možda da si trebala nick da počneš velikim slovom, Xxxana.
Mislim da nisi dobro shvatila to sto je napisala. Eto...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by xxxana »

StopBup wrote: Mon Aug 30, 2021 9:57 pm
Akkasha Come Back wrote: Mon Aug 30, 2021 9:54 pm
StopBup wrote: Mon Aug 30, 2021 9:40 pm
Ja tebe stvarno nekad nikako ne kapiram. Sta ti je sad Xxxana kriva, ili sta to nije toliko u redu u njenom postu?
Objasniću i idem odavde jer uvek ispadnem kriva.
Xxxana je upala sa jednom rečenicom i ironičnim stavom.
Ustvari šta ja objašnjavam...i kome za koga. Slepcu pokušavam objasniti šta je žuto.
Nebitno. Važno je da ti nisi propustio da pomeneš ako se xxxani obratim.

Nemam ja tebi, xxxana ništa da kažem. Jedino možda da si trebala nick da počneš velikim slovom, Xxxana.
Mislim da nisi dobro shvatila to sto je napisala. Eto...
Stope, sve ok, dq ne nastavljamo sa ovim
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by StopBup »

Adrijana wrote: Mon Aug 30, 2021 9:55 pm Ljudi, skontala sam.
Tamo na svojoj ispovesti sam napisala nešto sto ovde nisam. Pre oko nedelju dana sam ga videla i tako je imao čudno stisnutu vilicu, znate kao da stiska zube, toliko je to bilo neprirodno, da sam ja prvi put videla to... Sad mi je devojka rekla da je to kombinacija spida i eksera.
Da nije od toga postao poremećen?
Kakva je to konbinacija?
I kad me je pratio pogledom, okreće glavu kao robot...onako usporeno. Jezivo nešto, pogotovo što ga znam u sasvim drugacijem izdanju.
Da, da sve znam...nema od njega nista.
Kad čovek u 36 godini napravi recidiv, jer mu je tesko u zivotu, iako sam mu pruzila samo dobro odkad je ovde. Uvek sam bila brizna i pažljiva prema njemu. Nikad nisam htela da ga uvredim i uvek se prema njemu ophodila sa poštovanjem. Kad je dosao ovde imao je jedva 40 kg, ja ga povratila, ugojila. Bas sam želela da oseti pravu i iskrenu ljubav sa strejt osobom. Jer on nikad nije osetio pravu ljubav, uvek je bio na necemu i hebao neke kurave.
Zakačio je bio i triper...
I, čovek mu pruzi sve samo da bude prvi put srecan na prirodan način i on opet krene tim putem...
Zaboravicu ga, jer je slabic, jer nije cenio ništa što sam ucinila za njega. Nego me sad vređa i preti mi da ce me ubiti.
Mada, iskreno ne bojim se tih pretnji, jer je on mali mis koji je samo jak na rečima.
Dakle, sad znam da koristi spid i eksere. Ukočena mu je vilica. Da li je mogao od toga da se ovako poremeceno ponaša i da pocne da priča nebuloze, da postane patoloski lazov i bolesnik. I da mu ode mozak...
Znači spid + ekseri...
Sta mi možete reci o toj kombinaciji?
Ne mora da znaci da je koristio i ekstazi. To stiskanje i bezanje vilice se desava i samo od spida. Ma nemoj ti puno time da se bavis, niti opterecujes.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

Skontasmo se nekako... tamo-ovamo, ali eto, sve te postove koje sam ti JA napisala recimo iz ugla Stopa vrede manje nego jedna ironična rečenica gospođice pod nadimkom xxxana, već ćeš skontati ko je sa kim ok a ko ne.

Meni stvarno do svađe nije i jako mi je žao što ne mogu da nastavim priču sa tobom jer moram za svaki slučaj da se udaljim odavde, na vreme, dok nije postalo još gore.

Drago mi je što sam uspela koliko toliko da ti objasnim i pružim podršku a izgleda i informacije.

Ja ovde nisam dobro sa tom xxxanom, Stop je neutralan i realan sve dok ne dođe ta xxxana, onda postane drugačiji. Ma, pusti, to tebe ne zanima, nego pre nego što odem da ti objasnim da ćeš od xxxane i Viktora (o kome se ne zna ništa šta radi sada a napada svakoga na isti način kao i xxxana, ti pitaš ljude za pomoć a od njih možeš dobiti samo ovakve opaske u jednoj rečenici) da se ne nerviraš...
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

Hahahaa
Adrijana, eto vidiš? Dok nije došla xxxana Stop je lepo pričao, sad ti ukratko kaže "nemoj time da se baviš"

A ja Stope toliki idiot nisam da ne mogu da razumem jednu ali jednu i još jednom j e d n u rečenicu.

Neću, kako rekoh, svađu, poz.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Mon Aug 30, 2021 10:10 pm Skontasmo se nekako... tamo-ovamo, ali eto, sve te postove koje sam ti JA napisala recimo iz ugla Stopa vrede manje nego jedna ironična rečenica gospođice pod nadimkom xxxana, već ćeš skontati ko je sa kim ok a ko ne.

Meni stvarno do svađe nije i jako mi je žao što ne mogu da nastavim priču sa tobom jer moram za svaki slučaj da se udaljim odavde, na vreme, dok nije postalo još gore.

Drago mi je što sam uspela koliko toliko da ti objasnim i pružim podršku a izgleda i informacije.

Ja ovde nisam dobro sa tom xxxanom, Stop je neutralan i realan sve dok ne dođe ta xxxana, onda postane drugačiji. Ma, pusti, to tebe ne zanima, nego pre nego što odem da ti objasnim da ćeš od xxxane i Viktora (o kome se ne zna ništa šta radi sada a napada svakoga na isti način kao i xxxana, ti pitaš ljude za pomoć a od njih možeš dobiti samo ovakve opaske u jednoj rečenici) da se ne nerviraš...
Moram ti reci da si se sad izlupetala. Ne stajem ja sad u opste na Xxxaninu stranu, nego prosto nisi dobro shvatila sta je Xxxana napisala. Nemoj zbunjivati Adrijanu ovkvim postovima. Ovde smo da joj pomognemo koliko mozemo, a ne da pisemo kakav ko.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Adrijana »

Znate šta ljudi...iako vas ne znam. Osećam da ste mi baš dragi, jer ste hrabri i zelite sebi i drugima da pomognete. Uporedjujem vas i mog bivšeg dečka, koji ni ne zna za ovaj forum, niti je ikada nesto procitao o svemu tome. Mozda bi onda i dozvolio da mu pomognem. Ja vas zaista gledam sa poštovanjem, jer ste na ovom sajtu i pomažete i sebi i drugima. To ja mnogo cenim kod ljudi. Niko nije bezgresan, ali vazno je priznati prvo sebi gresku, pa onda reci izvini drugima sto su ih povredili svojim postupcima. Ja ni posle 4 meseca borbe za njega, nisam čula od njega izvini sto sam ti napravio sranje u zivotu. A doci ce dan kada ce opet dotaci dno u zivotu, kada ga njegovi pajtosi opet izdaju, kada ce ostati sam. Tada će se opet setiti mene.
Ljudi, vi ste divni. Osećam neku bliskost sa vama, jer me razumete kako se osecam.
A on ce se kad tad opet lupiti po glavi i videce koga je izgubio, jer ja iskreno da vam kažem, vredim kao osoba. Mnogo puta sam to i dokazala svojim postupcima prema njemu iako on taj koji je pravio greske, ja sam mu oprastala jer sam ga razumela i da je imao tesko detinjstvo itd. I, kako mi se zahvalio? Pretnjom smrcu...
Ali, ga ne mrzim jer znam da mu je to sve uradila hemija i da je on neki drugi sada.
Da je on imao hrabrosti nekad da izgugla i dođe na ovaj sajt i informise se i napise nesto, bilo bi drugačije.
Ali on je jedna kukavica od 36 godina koja je dozvolila da mu demoni prorade iako je bio srecan sa mnom.
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Adrijana »

Akkasha Come Back wrote: Mon Aug 30, 2021 10:10 pm Skontasmo se nekako... tamo-ovamo, ali eto, sve te postove koje sam ti JA napisala recimo iz ugla Stopa vrede manje nego jedna ironična rečenica gospođice pod nadimkom xxxana, već ćeš skontati ko je sa kim ok a ko ne.

Meni stvarno do svađe nije i jako mi je žao što ne mogu da nastavim priču sa tobom jer moram za svaki slučaj da se udaljim odavde, na vreme, dok nije postalo još gore.

Drago mi je što sam uspela koliko toliko da ti objasnim i pružim podršku a izgleda i informacije.

Ja ovde nisam dobro sa tom xxxanom, Stop je neutralan i realan sve dok ne dođe ta xxxana, onda postane drugačiji. Ma, pusti, to tebe ne zanima, nego pre nego što odem da ti objasnim da ćeš od xxxane i Viktora (o kome se ne zna ništa šta radi sada a napada svakoga na isti način kao i xxxana, ti pitaš ljude za pomoć a od njih možeš dobiti samo ovakve opaske u jednoj rečenici) da se ne nerviraš...
Ja stvarno ne znam ko je ovde s kim dobar, a ko nije...
Meni stvarno pomažete ljudi da se smirim. Nemoj da ides...mnogo si mi pomogla svojim savetima. Pa neka piše ko šta hoće, ovo je sajt, i možeš samo da ignorises.
Da sam ja mogla tako kao ti reći za ovog "ukočenog" ej odoh, na početku i resiti sebi muke, postedela bi sebe i nerviranja i nervoze u stomaku, i gutanja tableta za smirenje i trpela sam uvrede i pretnje smrću, poniženja itd. Ništa dobro mi nije donela moja borba za njega. Samo sam sebi naskodila razumes?
Nisam otišla odmah na početku kad je sve krenulo da se dešava, jer sam želela da mu pomognem i da zajedno prebrodimo ovaj mučan period, ali eto... ja sam morala da odem od njega zarad svoje bezbednosti. Postao je nasilan..
Tako da ne idi, mnogo si mi pomogla.
Ljudi, pricajte mi o vasim iskustvima ko je koristio spid i ekser, mada ne mora da znači da je i na ekserima, ali nekako nije ni nemoguće, posto dok je živeo u svom gradu on je to i koristio. Pričao mi je da je od njegovog druga devojka, totalno poludela od eksera...
Tako mi je pricao.
Tako da, ljudi pričajte mi o vašim iskustvima sa ekserom i spidom.
Ako imate volju i želju i vremena.
Ja vas čitam i upijam kao sunđer. Volela bi da znam, ako se neki period puca sa tim, ds li ce se nekad regenerisati i biti onaj stari?
Negde sam pročitala da je za detoksikaciju potrebno 6 meseci. I, kakva je to kombinacija spid i ekser?
Post Reply