CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

sanela wrote: Wed Sep 01, 2021 10:04 am Pozdrav Adrijana, gledam kako se vrtis u krug kao macka koja ganja svoj rep. Ne mozemo sebi pripisivati ni tudji uspjeh ni neuspjeh. Svako je odgovoran ISKLJUCIVO ZA SVOJ VLASTITI ZIVOT. Zasto sebi tovaris odgovornost za zivot nekoga za koga pises da je slabic je pitanje na koje sebi trebas dati odgovor. Ti imas svojih problema kojima se trebas baviti, a odnose se na to zasto ne mozes pustiti nekoga ko te unistava, ali lakse je pisati po forumu o tome jel pukao od speeda ili ekstazija ili neke kombinacije.
Spomenula si psihologa, sebi pomozi tako sto ces za sebe naci strucnu pomoc i pozabavi se svojim traumama i poteskocama. A on, on se mora pozabaviti sobom ako bude mogao, ako ne, to nije tvoj problem.
Blokiraj njegov broj, izbrisi sve poruke i polako se sebi okreni. To kroz sta ti prolazis je ovisnost o ovisniku i pozabavi se svojim oporavkom od te ovisnosti. Sretno.
To je najveći problem, to što svako mora da dotakne svoje sopstveno dno. Ovo govorim i iz ugla ovisnika i iz ugla suovisnika. I ja sam tako u daaaavnoj prošlosti htela da pomognem dečku i plaši me malo Adrijanina radoznalost, već nekoliko puta je pitala da joj objasnimo kombinaciju kako deluju u kombinaciji spid i ekseri.
I ja sam počela jer me privlačilo da znam, beži Adrijana na vreme, veruj nismo mi uopšte kul super ljudi ovde, jeste da smo ti se našli sada ali smo marginalci koji umesto da se drže zajedno zabijaju jedni drugima nož u leđa, pa taj tvoj je sigurno isti, ako ne i gori, jer smo mi "bivši" a on nažalost sadašnji.
Xxxana ti je rekla upravo ono što sam ja zaboravila a htela sam reći, i meni se čini da "se hvataš za slamku", u najboljem slučaju on će se izlečiti i možda budete zajedno ponovo, ali on to mora SAM učiniti, ti ne čekaj nego nastavi život a šta bude-bude.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

P.S. nešto mislim, gore je jebote biti suovisnik nego ovisnik.
Iako ovisnik ima slabu volju, gotovo nikakvu, suovisnik je potpuno bespomoćan.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by StopBup »

Aktivan zavisnik, nema svoju volju.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Wed Sep 01, 2021 7:51 pm Aktivan zavisnik, nema svoju volju.
Pa to sam i rekla, "slabu, skoro nikakvu", mada jače ličnosti kao što sam bila ja imaju ipak nekakvu, jadno je to i slabo, ali nije da "nema".

Milion puta sam odbila da napravim delo i sto puta sam odbila crtu dopa ispred nosa bukvalno kad sam bila odlučila da se skinem.

Možemo svi da govorimo u svoje ime, eto.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by StopBup »

"Najjaci" je onaj trip, kad uradjen "cvrsto" odlucis da si od sutra strejt, pa jos dok si uradjen, budes nekako posebno "lepo" uradjen, kao od sutra novi list, sastro-gistro, lepo zaspis, imas osecaj kao da ces u sutrasnji dan preneti deo tog elana i raspolozenja za skidanjem, ali kad se probudis, ne bude bas tako, hahaha, nije bas smesno, ali se nasmejah. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

:lol:
Da, crni humor, ono ko o čemu- "kurva o poštenju, vojnik o skraćenju, narkoman o skidanju"

Znam te 3pove, lično NIKAD nisam bila u tom fazonu, ali 80% ljudi jeste, zato sam i rekla da se držimo svako svog iskustva.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

Stope, htela sam da te pitam a sve zaboravim, što pišeš takozvanom "ošišanom latinicom"? Pa ljudi, barem je danas lako ubaciti било који језик и писмо у тастатуру.

Na fonu, doduše. Na compu i "pravoj tastaturi" je teško naći gde je šta.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Tue Feb 01, 2022 8:52 pm, edited 1 time in total.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by xxxana »

Adrijana je tu, cita umesto dragog i dalje se vrti, ne zna na koju ce stranu
Nekad stvarno pomislim (poznavajuci sebe) kako li je ljudima koji se bore umesto onog ko bi trebao
Post Reply